דיון החדשות וההעברות 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏1/6/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ice Cream חסה

זה לא שה-MLS שופעת ביהודים-אמריקאים תותחים שאם רק נאתר אותם כשהם עוד במכללות נשדרג את הליגה. להיפך שחקנים מהליגות הנמוכות עוברים לליגות המכללות של ארצות הברית בשביל לשלב את זה עם תואר...
    יש מציאות שאפשר למצוא כשהם מגיעים לארץ למכביה ובוחנים הרבה מהם, אבל המקסימום שאפשר להפיק מהם זה שחקנים אפורים כמו ראיין אדליי או גג ליאו קרופניק (שהתחיל עם כדורגל בגיל מאוד מאוחר וזה היה די עיסוק צדדי שלו במכללה לצד הלימודים). ואלה שיש להם איזה אבא יהודי ויכולים לשחק פה בתור ישראלים - אין אחד שלא היה מועמד או נבחן במכבי חוץ מוולטר סמואל.

בשורה תחתונה אלכס די צודק במה שאמר, ויהודים וכדורגל לא הולכים ביחד. מעלייה של מיליון וחצי רוסים קיבלנו את בוריס קרימוס ודמיטרי גורמן זה אומר דרשני.

2. alexshw Member

זה בגלל שהמועדונים לא חיפשו לשלב את העולים מברה"מ לשעבר שיש להם מוסר עבודה גבוה.
    המון מדינות חיות על מהגרים ובני מהגרים ורק בארץ זרקו את זה לפח זבל.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  3. Butragueño מנהלים

אני חושב שסורין נבחן אצל לנדאו בנתניה

4. Ice Cream חסה

או כי לא היו כדורגלנים יהודים טובים. עובדה שכן נהנינו בעלייה הזו מלא מעט אתלטים, שחיינים, ג'ודוקא, מתאבקים, טניסאים ואפילו כדורסלנים וכדורסלניות.
    נראה לי אתה מתבלבל עם יהודי (לפי הגדרת חוק השבות לפחות) אחר שכמעט הגיע לנתניה, דיוויד בקהאם.

5. Ice Cream חסה

עדכונים:
    מיקי קופל חזר בו מההחלטה לקחת את הפועל עכו עליו, והקבוצה עדיין בהולד. אפשר לעדכן בדיון ההעברות שאורי כהן ורז שטיין עברו להפועל קטמון. כמו כן אפשר לעדכן שלמכבי יש מאמן - סלבישה יוקאנוביץ'. וגם שאור אוסטויינד עזב את הפועל חיפה.

6. DRORIKO Member

אוסטוינד חתם לפני איזה שבועיים בק"ש לא?

7. Ice Cream חסה

התכוונתי לדף העדכונים פה בפורום, יש כמה דברים שצריך לעדכן. גם מכבי פתח תקווה שחררה את דניאל דימוב, הפועל ב"ש שחררה את דור מלול, וק"ש שחררה את טוברנו פינאס והחזירה לעת עתה מהשאלות את אלי בלילתי ונאור עבודי.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לוקאס ליצ'ט (ליכט), מגן שמאלי ארגנטינאי, קושר למכבי נתניה בערך בזמן שגילי אימן שם. נראה לי יותר קל לבלבל אותו עם סורין. גם הוא יהודי על פי חוק השבות כמובן.

9. Drama Guest

דניאל דימוב נתן עונה ענקית. אין לי שמץ איך הוא לא פה ואיך חצי קבוצות לא קופצות עליו. (שכר קצת גבוה שמעתי משהו על 120,000 אירו אני לא יודע לוודאות זאת).
    הוא יכול לפתוח לדעתי בכל קבוצה או במקרה הגרוע להיות שחקן משלים (למעט מכבי ת"א, הם משחקים בצ'מפיונס ;) )

10. Butragueño מנהלים

אני פשוט זוכר את הסיפור עם סורין, הסיכוי שזה לא קרה גבוה מהסיכוי שאני מתבלבל עם שחקן אחר.

קשה להגיד על בלם שקבוצתו ספגה 41 שערים, כשמרבית העונה הם שחקו עם 3 בלמים שנתן עונה ענקית.
    לדעתי דנינו היה בולט יותר ממנו. דימוב גם כבש אם אני לא טועה 2 שערים והורחק 3 פעמים (תוך 8 משחקים).
    הסיפור איתו שהיה סכסוך בינו לבין אבי לוזון וזה מה שגרם לפיצוץ.

11. Drama Guest

מכבי פ"ת עד המחזור החמישי שיחקו עם 2 בלמים בלבד וספגו במהלך המשחקים הללו כ16 שערים. ז"א, ב31 משחקים הקבוצה ספגה 25 שערים. זה מאזן רע ?
    דניאל דימוב הגיע לכאן כקשר אחורי והוא קיבל פה "בום" שהוא היה צריך לתפקד כבלם. גם במערך של שלושת הבלמים הוא היה יוצא יותר למעלה. לא מפחד לקחת את הכדור ולצאת קדימה. כן, כמו כל הקבוצה הוא חטא במסירות רוחביות אבל היה הרע במיעוטו.
    אאל"ט הוא הורחק פעמיים, בצהוב שני. משחק אחד מול סכנין שהוא הורחק במצב של 1-0 למכבי פ"ת בגלל צהוב שני חכם - סכנין יצאו למתפרצת ואנחנו היינו עם המכנסיים למטה. צהוב מאסט. המשחק השני זה התיקו 1 עם בית"ר שהוא הורחק בסיום.

לא היה סכסוך, הם כעסו על האדומים שלו. במקום לכעוס על האדומים, שנגרמו כצהוב שני, היו מביאים בלם נוסף איכותי לסגל במקום אלבז.

נ.ב
    דנינו זה משהו אחר לגמרי, 2 ק"מ מעל כל היתר.

12. Butragueño מנהלים

מסכים איתך שהוא היה אולי הרע במיעוטו, אבל אני לא חושב שהוא נתן עונה ענקית.
    אם הייתי צריך לקחת בלם ממכם, הייתי לוקח את דנינו, בלי לחשוב על זה.

13. Drama Guest

אני לא אומר את זה סתם שהוא נתן עונה ענקית. ואני לא אוהד הקבוצה בכלל. דניאל דימוב מזכיר מאוד את פיילאני בצורת המשחק שלו - גבוה, חזק, פיזי. קשר אחורי שמתפקד מושלם כקשר התקפי. אם כבר כולבוינק, הוא המושלם. מבלם עד קשר התקפי הוא יכול לשחק בכל עמדות מרכז השדה. הוא בעל מסירה מאוד מדוייקת במרחק קצר, ומשחרר מהר את הכדור. ראיתי קלטת סקאוט של דרנצ'יץ' מחיפה, הוא הרבה יותר טוב ממנו בכך.

שתי שאלות:
    א' - מי זה אתם ?
    ב' - אני חושב בחום שעדיף לדנינו לצאת לחו"ל עכשיו או מקס' עונה הבאה כי מדובר בבלם שצריך לשחק ברמות הכי גבוהות. מי שרואה ועוקב יודע - ויש לא מעט כאלו.

14. עידן444 Member

אני חושב שאפשר להגיד באופן כללי שרוסים מאוד אוהבים ספורט. ממה שהתרשמתי כדורגל לא ממש מוביל. אני גם חושב שאפשר להגיד בברור שזה ענף ספורט שהם הכי פחות טובים בו באופן יחסי לענפים אחרים. הכדורגל תפס שם תאוצה בגלל המון כסף אבל זו בטח לא התקופה שאנחנו מדברים עליה של שנות ה- 90 אז הגיעה המסה הגדולה של העולים.

15. alexshw Member

אתה מאוד טועה. הכסף הגדול נכנס שם לכדורגל בגלל עניינים פוליטיים ויציבות כלכלית יחסית שלא הייתה בשנות התשעים.
    לא קשור של עניין האוכלוסיה בכדורגל.

מצב נושא:
הנושא נעול.