דיון החדשות וההעברות 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏1/6/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

אבל העניין לא עלה בשל כך?

2. alexshw Member

זה ענף ספורט פופולרי ברוסיה ויוצאי המדינה. הבעיה שלהם הייתה שבגלל קשיי קליטה היו צריכים לעזור לילדים בשביל שישחקו בכדורגל כי ההורים לא יכלו לדחוף.
    עוד פרט חשוב שבארץ הרבה פעמים מתקדמים בגלל קשרים וליוצאי ברה"מ לא היו כאלה.
    בשורה תחתונה אין מצב שעליה של מיליון איש שאוהבת ספורט ומאוד מסורה לעבודה בכל תחום שהוא לא הייתה מצמיחה לנו כדורגלנים רבים.
    זה מחדל הכי גדול של הכדורגל שלנו בשני העשורים האחרונים.

3. עידן444 Member

ביחס לאוכלוסיה כמות הכדורגלנים הרוסים מזערית(אגב, קרופניק שממנו החל הדיון הוא רוסי). בטח לעומת האתיופים מה שמוכיח סדרי עדיפויות שונים של האוכלוסיה ולא בהכרח קשור למצב כלכלי(למרות שאני לא פוסל שלאוכלוסיה האתיופית עוזרים יותר בשילוב בכדורגל). כילד בנתניה שחווה את העליה הזו מקרוב התרשמתי שלרוב העולים מרוסיה אין שום זיקה לכדורגל. לספורט כן, לכדורגל לא. עם השנים התבגרתי וכן גיליתי ביציעים בנתניה עוד ועוד עולים. לא מספרים פרופורציונלים לגודל האוכלוסיה אבל צצו יותר ויותר. בכל אופן מדובר במיעוט.
    בנתניה יש הרבה אתיופים. אני די בטוח שרוסים יש יותר. אם תסתובב במגרשים שכונתיים תמיד תמצא יותר אתיופים.

4. Drama Guest

דניאל דימוב לא ישראלי-רוסי, הוא שחקן זר. בולגרי.

5. Ice Cream חסה

בחייאת אלכס, אם לא הייתי גדל במשפחה רוסית אז אולי לא הייתי יודע כמה הרוסים בזים לכדורגל גם בתור מקצוע, וגם בתור חוג ספורט, ומעדיפים שהילד ילך (מהנסבל עד ההכי מביך) לטניס, שחייה, התעמלות, ריקודים סלוניים או שחמט. חוץ מזה לרוסים בארץ יש יתרון גובה על פני הישראלי הממוצע, וזה דחף הרבה מהם לכדורסל ולכדורעף.
    גם ברוסיה הם לא הכי משתגעים על כדורגל, פשוט במדינה של 140 מיליון יגדלו יותר ארשבינים מבניונים.

ולא דיברנו על ילדים ישראלים ממוצא רוסי שפנו לכדורגל, כאלה היו לא מעט (זאב חיימוביץ', וובה בראון, בוריס קליימן, שמוליק קוז'וקין, ארתור אטאז'נוב, טרס שולקובסקי), אלא על כאלה שעלו בתור שחקני כדורגל, כמו קרופניק, ישראלביץ', האסוסים, סטיבן כהן, רודי חדד וכו'.

6. Ice Cream חסה

הפועל כפר סבא עובדת חוץ מעל השארת הסגל שהעלה אותה 2 ליגות גם על חיזוק, בעיקר בעמדת השוער במקום אוהד כהן הותיק, ובעמדת החלוץ במקום ברנקו מיכאילוביץ' שכבר שוחרר. מי שמועמד להחליף את האחרון הוא דידייה ברוסו, הקשר-חלוץ של הפועל רמת גן. כפ"ס כבר הציעה לרכוש אותו תמורת 300 אלף שקל. כזכור הפועל רמת גן כבר שנתיים בקשיים כלכליים מאז שניר ארקין עזב את הקבוצה

7. קשר שמאלי Member

המגן השמאלי אחמד שעבאן חתם בהפועל רעננה
    בעונה החולפת הוא שיחק בבני לוד

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/15
  8. Butragueño מנהלים

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שנת 2015 וסופסוף הגענו לזה...השם ירחם.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

כבר התחלתי להתלהב, אבל אז המשכתי לקרוא עוד שורה מהכתבה..וראיתי שהשמות יהיו בעברית, אז עדיף בלי.
    עד שעושים פה משהו חיובי אז עושים אותו עקום.
    בליגה יהיה כתוב 'זהבי' ובאירופה באנגלית - Zehavi? נשמע לי מגוחך.

ולנושא אחר: בשנה שעברה הייתה עלייה גדולה במספר האוהדים שהגיעו למגרשים. זה נבע בעיקר בגלל סמי עופר, אולי רעב שהיה לאוהדים בגלל צוק איתן והעיכוב בפתיחת הליגה וגם מהעונה המוצלחת של בית"ר. המגמה עשויה להימשך עם חזרתה של בני-יהודה ופתיחת אצטדיון וסרמיל, וגם הפועל אולי תמשוך מעט יותר אוהדים.
    אבל למה שהמנהלת לא תחליט על צעדים שיווקיים טובים בתיאום עם הקבוצות? בהחלט אפשר לחלק קצת כרטיסים לילדים בבתי-ספר ולאשר כניסות בחינם לנשים שיבואו בצבע החולצה. לא מזמן קראתי טור עם כל מיני הצעות לשיפור ואני חייב להסכים. משהו שדורש כל-כך מעט מחשבה ומאוד קל ליישום - ואף-אחד לא מרים את הכפפה.

כל קבוצה רצינית אגב חייבת גם מוזיאון קטן עם גביעים, חולצות, תמונות היסטוריות ועוד. למכבי ת"א יש, גם למכבי חיפה והפועל פ"ת. לגבי השאר אני לא יודע. להפועל יש קיר מעפן במזנון בשער 5. האוהדים תרמו את כל הפריטים, אף-אחד מההנהלה לא עשה זאת.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  11. הפועל כפר סבא Member

אין מצב שסתיו יביא את ברוסו ב300 אלף שקל,ולגבי מיכאלוביץ הוא עוד לא שוחרר זה תלוי בזרים שיביאו.
    לגבי עמדת השוער הבנתי שיש 3 אופציות:
    אוהד כהן ימשיך או דני עמוס יגיע או ברק לוי בהשאלה,אני מאוד הייתי רוצה שאוהד כהן ישאר הוא שוער מצוין אבל אם הוא לא ישאר הייתי מעדיף את דני עמוס במקום להשאיל שחקן ממכבי.
    בנתיים השחקנים שחתומים בקבוצה לעונה הבאה הם:טל בנש,גיא בדש,רז כהן,סמי אלייקים,עמיר נוסבאום,ריף מסיקה,עידן דויד,אלירן סיימון.
    מקווה שיגיעו להסכם עם רן יצחק.

12. Ice Cream חסה

או לאוהדים המקללים שידעו איך קוראים למגן של הפועל כפר סבא שרץ על האגף שלהם...

* Zahavi

*טרנר

א. להחליט שמכניסים נשים חינם זה אומר הפסד הכנסות מכל הנשים שעד היום משלמות כרטיס.
    ב. לדעתי ברגע שמחלקים כרטיסים חינם זה מגדיל את הסיכוי שיבואו ערסים או כאלה שבאים רק לקלל ולהתפרע, זה תופס גם לגבי נשים וגם לגבי ילדים.
    ג. למה דווקא נשים חינם? למה שלא אשכנזים שיבואו בצבע החולצה ייכנסו חינם?
    ד. בגדול כל קבוצה שתעשה מול הקהל שלה מה שהיא רואה לנכון ומה שמתאים לה. אוהדי הכדורגל זה לא קבוצה הומוגנית שהעיקר יהיה להם משחק (בניגוד נגיד לחובבי התיאטרון שלא אכפת להם אם הם רואים את הקאמרי או הבימה), וכל קהל אוהדים וקבוצה צריכים התייחסות אחרת. חוק מחייב לכולם אולי יתאים ויעזור לקבוצה אחת, אבל יפגע בקבוצה אחרת.

גם לבית"ר היה :(

הפועל רמת גן בדרך למכירת חיסול?
    300 אלף שקל זה ממש לא הרבה. לינגאנה נקנה במיליון.
    אוהד כהן כבר בן 40, לא שיחק בליגת העל 4 עונות ויש לו גם עוד עבודה על הראש...
    קראתי בידיעות שיצחק הרוויח שנה שעברה 40 אלף דולר והוא ביקש שדרוג פי 2.5, ל-100 אלף, שזה גם לא כל כך הרבה לליגת העל. אם זה שחקן בכיר, אז כמה הרוויחו כל השאר ועל איזה חוזים הם חתמו?

13. הפועל כפר סבא Member

לקבוצה עם תקציב מינימום 300 אלף זה הרבה על העברה של שחקן.

14. Hapoel_Tel_Aviv Member

לגבי החולצות אני חושב שכן כדאי שיהיה בעברית, בהרבה מדינות יש את השם בשפה שלהם וזה לא משהו רע.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בכדורסל זה נראה איום ונורא.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.