דיון החדשות וההעברות 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏1/6/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שקבורץ היה היציב יותר מבין השניים, גלאוינה הראה ניצוצות אך חוסר יציבות משווע, נסלח שמדברים על שחקן בן 21 באותו הזמן.
    ביחס לתקציב ולנסיבות מדובר בשני זרים טובים שתרמו באותה עונה למעט החלק השני העונה שלא היה קשור לכדורגל וכל הקבוצה לא תיפקדה.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בחצי הראשון של העונה עד הגעת הצ'צ'נים דווקא בית"ר היתצה לא רעה בכלל והגיעה עד למקום הרביעי אם אני לא טועה, גם אם זה היה עם לא מעט התלהבות ופחות כישרון. מקווה בשביל כפר סבא שיצליחו.

3. סגול בדם Member

עדיין מוקדם , אבל אני עדיין לא מבין איך הפועל ת"א הביאה את קלאודיו בומבה . שחקן בשיא הפריחה שלו , אחרי עונה מצוינת . צעיר ומבטיח

4. Butragueño מנהלים

אתה יכול להכנס לדיון על הפועל ת"א, מדברים על זה שם.

ברונו פניירו על הכוונת של הפועל חיפה, נראה שהם כבר מכינים את הקבוצה לליגה הלאומית.

5. עידן444 Member

פשוט מדהים איך טל בנין מתעקש להביא את כל השחקנים שהוא ירד איתם ליגה בנתניה...

6. oFiRzZz Member

אני דווקא תופס מפיניירו בלם בסדר גמור לליגה שלנו , שנפל בנתניה על חצי עונה (הוא הרי הגיע בינואר)
    אולי הכי מגעילה שאני זוכר אצלנו , שבה כולם היו על הפנים . הקהל נגד המאמן שנגד השחקנים
    הכי טובים שלו שכולם ביחד לא מצליחים לתת תצוגת כדורגל נורמלית אחת .

אגב שנה שעברה הוא שיחק עם פירס בגואה בליגה ההודית .

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  7. Ice Cream חסה

שמועות שלו עצמו יש רווחים מהם.

8. עידן444 Member

נניח שאני מחזיק מפניירו, חטיב, צ׳ראן, ועומר פרץ- אם ירדתי איתם ליגה אני נורא ארצה להביא את כולם שוב? מניח שאת דג׳אני הוא לא רוצה אבל אם במקרה כן זה כבר חצי הרכב שירדנו איתו ליגה...

9. Don Joan Roman Member

דינו אחלה בלם לקבוצה עם שאיפות כמו של כפר סבא אני מאוד אוהב אותו

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

10. DRORIKO Member

?????? ??? ???? ?"?: ????? ????? ?????

הבכיינות של הכדורסל הגיעה גם לכדורגל. קבוצות לוזריות שבמקום לדאוג לאיך הן משתפרות חושבות על איך להוריד את קבוצות הצמרת למטה אליהן. הרי נניח שבתאוריה המהלך הזה יצא לפועל והפועל תל אביב(שאני בטוח שעומדת בחוד החנית של המאבק) תזכה בזכותו באליפות, זאת תהיה אליפות שלא שווה כלום ושום דבר כי הליגה תהיה ברמה של איי פארו.

alexshw אוהב/ת את זה.
  11. alexshw Member

רוצים שנחזור לשנות החמישים והשישים. עצם הרעיון הוא פשוט מנוגד לכל הגיון של תחרות והרי בלי זה אין שום משמעות לענף ספורט באשר הוא.
    יש את אופ"א והם בודקים את הקבוצות לגבי ה - FFP. אם יש למישהו טענות אז שיפנו לאופ"א, כך לגבי כל קבוצה בליגה.
    לפני שהמנהלת דואגת לגובה התקציב, מוטב שתדאג שכל הקבוצות יכבדו את התקציב שאיתו הן פותחות עונה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/6/15
    DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שהפועל ת"א עומדת שם בראש, והקטע המצחיק הוא שיש טענה שמכבי לא עומדת בחוקי ה-FFP, אף על פי שזה לא נכון כי מכבי מגישה דוחות לאופ"א מדי שנה והיא מאשרת אותה, ומצד שני, הקבוצה הישראלית שלא עמדה בחוקי ה-FFP ונקנסה בפועל היא הפועל ת"א...

כמו שאלכס אמר, לפני שמדברים על תקציב, כדאי שקבוצות עם תקציב של 10 מיליון שקל, ישלמו לשחקנים שלהם, כי זה הכי לא תחרות שקיים...

לא צריך להתרגש מהפרסום בוואן, זה לא יקרה, ביום שזה יקרה, אפשר להפסיק ללכת לכדורגל.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. עידן444 Member

אני לא יודע אם הגבלת תקציב זה הדבר הנכון. אני הייתי הולך לכיוון של תקרת שכר.

14. Ice Cream חסה

רצו לעשות אותו דבר וזה כמעט יצא לפועל בתקופת גידמאק. גם אני נגד תקרות מהסוג הזה.

15. Drama Guest

קודם כל שיהיו ערבויות לתקציב מינימום ולא ישענו על הטוטו/לוטו/ווינר/זכויות שידור/עירייה/התאחדות ואז נדבר. עד אז מומלץ לישון על האף.

מצב נושא:
הנושא נעול.