דיון החדשות וההעברות 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏1/6/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא חובב של זה, אבל אם אתה מתעלם מכך שכדורגל זה משחק של אמוציות ושכמה דחיפות לא הזיקו לאף אחד אז אולי באמת כדאי שתראה ענפי ספורט פחות אלימים. כדורגל, מראשית הענף, היה ספורט אלים. אנחנו בתקופה מאוד רגועה יחסית.

2. South Boy Member

יכול להיות שהייתי נחרץ כשאמרתי שטוריחו קילל כי הוא אכן עם הגב למצלמה אבל לא עולה לי סיבה שאבוקסיס יגיב לו בקללות בלי סיבה. גם בתור פרובוקטור ממדרגה ראשונה קשה לי להאמין.
    אבל לגבי הדחיפות, לא רואים אותו בסרטון? יכול להיות שאני מתבלבל וזה לא הוא? כי מי שהיה צמוד לראיקוביץ׳ דחף את אבוקסיס.
    לגבי עלי עותמאן, אתה מתלונן שאנשים מתייחסים לספקולציות כעובדות וזה מה שאתה עושה כשאתה מסתמך על מישהו שאמר למישהו שאמר למישהו אז מה אני אמור להגיד? פעם ראשונה שאני שומע על דבר כזה, וגם אם זה אכן נכון אני לא חושב שאפשר להעמיד את עותמאן לדין על סמך העדות הלא מוכחת הזאת, אבל באופן אישי אני חושב שאם זה נכון עותמאן צריך להתבייש שהוא מתנהג בדו פרצופיות ובזמן שהוא מיתמם בתקשורת ומדבר על ערכי הספורט ושלום הוא הולך ומקלל את בוס. לכאורה.

3. סיונרה Member

אני לא מתעלם מכלום, אני פשוט לא עושה הנחות לכדורגלנים. אנשים, ובמיוחד ערסים טיפשים, מתנהגים ככה כי הם יכולים. החבר'ה הלא פחות אמוציונאלים בNBA הפסיקו להתנהג כמו שבא להם כי הם מבינים שיש עונש חמור בצד ההתנהגות. משום מה, השחקנים האמוציונלים שלא שולטים בעצמם, כן מצליחים לדוגמא לא לתקוף את השופט או הקוונים, למרות שהכעס שלהם כלפיהם בדרך כלל גדול יותר מאשר כלפי היריבה, מדוע זה לדעתך? האם הם מצליחים לשמור על האמוציות שלהם פתאום?
    זה כמו לא להאשים אדם שהלך מכות כי היה שיכור. אנשים שמבינים שלא מותר להם ללכת מכות כשהם פיכחים לא הולכים מכות כשהם שיכורים. וזה תקף גם לכדורגלנים.

4. amn Member

מי שמנסה לייצר את ההפרדה אחרי הדחיפה של ראיקוביץ' (שצריך להיענש רק על יצירת המגע, עם ובלי קשר למגע של אביגדור שלדעתי כן תרם לנפילה של אבוקסיס) אלה אנשי סכנין.

טוריחו נבלע מהר מאוד מהתמונות שאני ראיתי ובכל מקרה כשניגש לאבוקסיס הקפיד להסית את ידיו לאחור.

לגבי עוסמאן:
    "בנוסף, עלי עותמאן קילל את פיטר בוס במהלך הירידה למחצית וההולנדי פנה לעברו ואמר לו שהדברים שלו לא מכובדים. מגן סכנין לא ממש נרתע ואף ציין בפני כלי התקשורת שהיו במקום כי הם יכולים לכתוב שהוא קילל את מאמן מכבי ת"א."

אתר ערוץ הספורט - חדשות הספורט, תוצאות, תקצירים ושידורים - Sport5.co.il

ראיתי גם דיווחים נרחבים ונחרצים יותר לגבי זה.

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מה זה לא הזיקו לאף אחד? האירועים האלה גרמו להתלהטות הדברים ויכלו להסתייםם מאוד רע! אז אם מישהו היה נפצע מהנפילה או מחילופי הדברים אחר כך או מהקהל אז כן היה נכון להעמיד אותם לדין?

6. עידן444 Member

מוזר לי שיש כאלה שעוד לא הבינו שאבי נמני נמצא בכל מקום...

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Civil Anti Madridista

הדחיפה של ראיקוביץ' הובילה את האירועים לצאת משליטה וזה גם צוין בדו"ח של גרינפלד.
    מכבי ת"א באים בתלונות לאבוקסיס, אבל איפה הם היו כשהקפטן שלהם ביצע בעבר מספר פעמים התגרויות מכוונות? שירגישו עכשיו את הצד השני.
    וכמו שיש טענה על קללות מצד עותמאן, יש גם טענה על קללות מצידו של בוס לאבוקסיס.

oranfu ו-Hapoel_Tel_Aviv אוהבים את זה.
  8. amn Member

רק שלא שמעתי בשום מקום שבוס מודה בזה, בעוד שעוסמאן לקח אחריות ויש שיגידו התגאה בזה.

9. Telkiyski Member

הם עוד מעזים להתלונן על ניר רשף שלא דחה את הדיון.
    אלה שהדליקו אבוקות השנה איזה 10 פעמים ולא קיבלו עונש פעם אחת בוכים על בית הדין.
    הם פשוט חושבים שהכל מגיע להם, ואפילו לא בתור ביטוי.

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אם הדיווח לפיו רשף דורש שטוריחו וראיקוביץ' יורחקו זמנית כתנאי לדחיית הדיון, זו פשוט שערוריה.
    כל הדיון הוא עבור הוכחת אשמתם או חפותם, באיזה עולם זה תקין להרחיק אותם כשלא הוכחה אשמתם?
    בכלל, כל השיח הזה סביב העונש כ"כ דוחה, זה סיפור ידוע מראש, לא צריך דיון בכלל. אין מישהו שמפקח על ניר רשף הזה?

ושוב, הבקשה יכולה לעצבן אנשים פה, אבל משפטית היא לגיטימית לגמרי. לנאשם צריך לתת זמן מסוים לעבוד על כתב הגנה, וכאשר לא מאפשרים לו למצות את האפשרויות המיידיות (כלומר, לקבל את כל החומרים שיכולים לשמש כראיות שחלקם הוצגו כבר) יש בכך טעם לפגם.

11. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תתנו לאיתי לשקר לכם: מכבי נענשה בכל פעם בה הועמדה לדין על התפרעות אוהדים.

amn אוהב/ת את זה.
  12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

נכון, אבל אני מניח שהתכוון עונש כרדיוס או חמור מזה. עובדתית הוא צדק, כי קיבלתם אך ורק קנסות כספיים.

13. amn Member

לא שמעתי על זה, אבל אם כבר, אז אבוקסיס לא עומד לדין גם על ההרחקה בגביע?
    כי אם כן, למה הוא נהנה מההפקר של לוחות הזמנים של בית הדין ויכול היה לעמוד על הקווים? (ברור שהוא לא צריך להיענש טרם הדיון, אבל לפי הלוגיקה הזו שעולה כאן...)

14. amn Member

אני מניח שאתה צודק, אבל לאור העובדה שכל הודעה שלו בשבועות האחרונים נועדה להכפיש ולהשמיץ את מכבי, שחקניה, אוהדיה ומנהליה, אז המינימום שאפשר לבקש זה לדייק, ולא להמציא טיעונים כדי לשפוך עוד שמן למדורה.

ועובדתית הוא לא צודק, כי קנס כספי, בפעם האחרונה שבדקתי, זה עונש.

15. Telkiyski Member

מבקש להתנצל על שטעיתי והטעיתי ועל חוסר הצדק שעשיתי כלפי הקבוצה של המדינה.
    הם כמובן לא באמת "לא נענשו", הם ספגו קנסות כספיים כבדים של 5000 שקל שעד היום הקנדי לא מבין מאיפה נפלו עליו.

פשוט שכחתי מזה (באמת) כי כל עוד אין רדיוס או דברים בסגנון זה לא באמת נחשב עונש, לפחות בעיני. עמכם הסליחה.

עכשיו אני מחזיר את תפקיד השקרנים לאנשי מכבי תל אביב שיספרו לנו איך ייתכן שאבידור דחף את אבוקסיס.

מצב נושא:
הנושא נעול.