דיון החדשות וההעברות 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏1/6/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. South Boy Member

בין כל המהומות חואן טוריחו זוכה ע"י הדיין, שזה קצת תמוהה בעיניי בהתחשב בעובדה שהוא זה שיצר את המהומה עם אבוקסיס.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מה שקראתי זה הרבה בזכות העדות של אבוקסיס בבית הדין שאמר שלא היו קללות בינו לבין מאמן הכושר ושבלי הדחיפה של ראיקוביץ' אולי זה היה מסתיים בלחיצת יד ביניהם ורק בגלל הדחיפה של השוער נוצר הבלאגן ושמאמן הכושר לא אשם במצב שנוצר.

3. Butragueño מנהלים

כיבה אש קטנה בשביל להדליק מדורה. גאון אבוקסיס.

orimor2212 ו-amn אוהבים את זה.
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא חושב שטוריחו היה צריך להיענש. מה שאני ראיתי זה רק דין ודברים עם אבוקסיס... אבוקסיס טען שאפילו לא היה קללות. לא הייתה אלימות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. amn Member

אני לא שולל את זה שהיו קללות הדדיות ביניהם, ובבירור רואים את אבוקסיס אומר fuck off, פעמיים ברצף, וזה לא נראה כחלק משיחה שבה הוא מסביר שבוס אמר fuck you (ואני חושב שכל אדם שיודע קצת לקרוא שפתיים יבחין בהבדל בין הדבריים).

ההסבר של אבוקסיס היה שהוא אמר מה שבוס אמר, אבל כשאפשר לקרוא את השפתיים שלו, אפשר לקרוא בבירור שהוא אומר fuck off. את הצד של טוריחו אנחנו לא רואים, אבל שפת הגוף שלו היא בוודאי לא שפה נעימה או רגועה.
    עם זאת, על זה לטעמי אין מקום לתת עונש.

אני לא מבין את העונש המגוחך שאבוקסיס קיבל, ולו רק על ההתנהגות שלו בחצי גמר הגביע (גם אם לצורך העניין, על הדרך לשער, זהבי היה מוריד מרפק לאברהם פאז וקוון הרחבה היה נכנס ונוגח את הכדור בעצמו לשער - אין להתנהגות של אבוקסיס הצדקה).

לירן אוהב/ת את זה.
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמעט שכחנו, גם במקרה של סטויקוביץ וגם במקרה של הרוש השוערים הגיעו לועדת המשמעת אחרי שהם הודו בטעות שלהם ואפילו נענשו על ידי הקבוצות שלהם ובית הדין נתן לזה משקל בהחלטה שלו.
    מכבי לעומת זאת, כמו במקרה בן חיים, החליטה שוב לנסות להטיל את האחריות על אחרים ולברוח מהעובדות כשהם טוענים שאבידור בכלל היה זה שדחף את אבוקסיס.
    אז בית הדין עשה היום צדק פעמיים, גם בעונש עצמו וגם בכך שמכבי נענשה על חוסר היכולת שלה להודות בטעויות שלה בצמד המשחקים מול סכנין.
    כמו שסכנין אמרו אחרי הגול הלא ספורטיבי, הגלגל מסתובב...

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. סמואל אטו Member

לאבוקסיס מותר להתריס, אבל כשטוריחו מגיב אז הוא אשם?
    נו באמת.

8. yedidel Member

הכל מוכן ומזומן להצגה של ליפשיץ.
    מקווה מאוד שאצלנו לא מתעסקים בשטות הזאת בכלל ומתכוננים כרגיל.

oranfu ו-לירן אוהבים את זה.
  9. South Boy Member

אבל אבוקסיס עמד לדין ונענש (אמנם עונש מגוחך אבל נענש), לא ברור לי אך רק צד אחד נענש והשני לא.
    אני רואה בסרטון את אבוקסיס חוגג בהפגנתיות מול מכבי וכשהוא בא ללחוץ את היד פתאום טוריחו מתקרב אליו ומתחיל להטיף לו, אבוקסיס צעק לו פאק אוף ואז התחיל הפסטיבל.
    אמרתי שלאבוקסיס מותר? ראית אותי מגן עליו? אתה מאבד קצת את הריכוז כשמדובר באבוקסיס.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבוקסיס לדעתי עמד לדין על שני המשחקים, ובכל מקרה לאור ההתנהגות הכוללת שלו הוא לדעתי יצא בזול, גם אותו הייתי מרחיק עד סוף השנה.
    לא יודע מה היה עם מאמן הכושר, אבל לאור העדות של אבוקסיס אני מבין מדוע יצא זכאי.
    אני חושב שגם מכבי ידעו שראיקוביץ׳ יורחק למספר משחקים, הם פשוט ניסו לעשות הכל כדי שהעונש יהיה אחרי משחק העונה.

11. amn Member

אני חושב שאתה צודק, אני רק חושב שזה הופך את העבודה על ההכנה לליפשיץ לחשובה וקשה עוד יותר...

12. סמואל אטו Member

אבוקסיס נשפט על שני מקרים ביחד( ועוד יצא בזול מאוד).

אני לא מצליח להבין איך אתה משווה בין טוריחו לאבוקסיס.
    האחד מתגרה בצוות המקצועי של מכבי והשני בסה״כ מתקרב אל אבוקסיס( עם ידיים שלובות מאחור כדי שזה לא יראה כמו התקפה פיזית) ואומר לו את דעתו.
    על מה יש פה להעניש את טוריחו? דיבורים?

13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד במכבי לא טען שאבידור דחף את אבוקסיס.

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הדבר היחידי שמקומם זה העונש לאבוקסיס.
    אפשר לראות זה כך - אם אבוקסיס קיבל עונש כזה צנוע ראיקוביץ' היה צריך לקבל הרחקה קצרה יותר או קנס.
    ואפשר כך - אם ראיקוביץ' הורחק לשלושה משחקים, אבוקסיס היה צריך לקבל עונש דומה.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

העונש לאבוקסיס רק מדגיש עד כמה בית הדין מתחשב בסכנין. אם ראיקו קיבל שלושה משחקים בחוץ, אבוקסיס היה צריך לקבל עונש קרוב לכך.

מצב נושא:
הנושא נעול.