דיון החדשות וההעברות 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏1/6/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

בסופו של דבר צריך להבין שכדורגל הוא אסקפיזם. הוא הדרך שלנו לברוח מהמציאות המבאסת,הכדורגל הוא עולם מקביל. אז למה לדחוף לתוכו דברים מה"עולם הישן" שברחנו ממנו? למה אני צריך בזמן צפיה במשחק כדורגל להיתקל בשם של המנגיסטו הזה?

2. henry1 Member

זאת אפילו לא הנקודה שלי. ברור שלא כל שחקן יכול לעשות מה שהוא רוצה ולהפוך את מגרש המשחקים לתצוגת אופנה של מחאות, הבעיה שלי היא עם ההתאחדות.

עם גלעד שליט (ולמען הסר ספק, אני הייתי בעד העסקה וגם הייתי בעצרת בנתניה כשמשפחתו עשתה את הצעדה) ההתאחדות לא רק שלא קנסה, אלא אפילו יזמה מהלך. מדוע כאן זה שונה? והיה ונניח הכעס שלהם היה בגלל שלא פנו אליהם בבקשה, למה נתנו לו קנס? אי אפשר היה להתספק באזהרה או חלילה ליזום מהלך כפי שעשו עם שליט?

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ניתן לדבר על דרך הטיפול של ההתאחדות, מוצדק/ לא מוצדק, גודל הקנס, כן לא, פה אין בעיה.
    לזרוק הערות כמו "עסקת השחרור היא לא נכונה", "הממשלה לא התנהלה נכון", "ביבי לא יודע מה הוא רוצה לעשות" "אני בכלל ימני ונגד השחרור", זה לא מקובל ולא יהיה פה. לא בפורום הכדורגל. אם זה נושא כל כך בוער לכם יש אוף טופיק עם דיוני אקטואליה.

כבר העירו לכם וזאת ההודעה האחרונה של מנהל בנושא הזה.

4. Butragueño מנהלים

הספקולציות על מעברים אפשריים מתחילים להתעורר:
    על פי מס' אתרי ספורט, הפועל סימנה את אצילי ואת טיבי. מכבי חיפה סימנה את אצילי ואת סטיב בירנבאום,
    בית"ר אחרי בניון, וכך גם מכבי ת"א כאשר האחרונה רוצה גם את אצילי.
    כנראה ששום דבר ממה שצויין למעלה לא יקרה.

5. DRORIKO Member

אין להם משהו בעל ערך כי המדינה לא מוכנה לשמוע על זה. אם נצא מנקודה הנחה של שטגה יעורר לחץ ציבורי,למה שיש לחמאס ביד יהיה פתאום ערך.
    והמשפט האחרון שלך מסכם את הדיון-זה אכן נושא פוליטי ולכן אין לו מקום במגרש כדורגל

6. עידן444 Member

אגב, סתם שתדע, טגה בחור מדהים!
    אישיות של ממש!

מתחבר מאוד לדברים!

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Raulito Madridista

אוהד כהן היה אמור לרשום מחר את משחקו ה-400 בליגת העל, נתון מרשים לצד אגדות כדורגל מקומיות כמו אריק בנאדו, יניב קטן ואורי מלמיליאן. אלה שהוא מושעה מהמשחק מחר בגלל הכרטיס האדום שספג נגד ק"ש והוא צפוי לרשום את המאורע ההיסטורי במחזור הסיום של הפלייאוף התחתון בשבוע הבא. השוער הוותיק בן ה-41 שעלה עם כפר-סבא שלוש ליגות ברציפות, סיפר משהו מעניין בראיון לישראל היום:

http://www.israelhayom.co.il/sites/default/files/styles/566x349/public/images/articles/2016/05/05/14624762225767_b.Xxx

השוער כנראה מחזיק בחוזהו את אחד הסעיפים המוזרים שתמצאו בליגת העל. תיבת החמש של שוער כפ"ס (לפחות בדקות הפתיחה של כל משחק) תהיה המקום הנעים ביותר על הדשא. הסיבה - בחוזהו יש סעיף המאשר לו תקציב של 400 שקלים בשנה עבור בושם. "בשנים האחרונות ראיתי שחקן שהתבשם לפני משחק. לא הבנתי את זה, ניסיתי וזה עשה לי טוב, מין הרגשה של התרוממות רוח. לפני שאני יוצא עם אשתי למסעדה טובה הבושם נותן הרגשה של רגע מיוחד, וחשבתי לעצמי שכל פעם שאני עולה למגרש היא לא פחות מיוחדת מיציאה לבילוי. זה כיף והפך להיות מעין בדיחה בחדר ההלבשה וכולם באים אלי ומבקשים התזה קטנה"

DRORIKO ו-חייל שוקולד אוהבים את זה.
  8. Butragueño מנהלים

שאללה כללית - אם בית"ר מקבלת עונש של הפחתת נקודות בעקבות מאורעות דוחא (הבנתי שיש להם עונש על תנאי שכנראה ימומש) - האם זה יהיה העונה או בעונה הבאה?

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בעיקרון זה מה שיחליט השופט אבל בתכל'ס אין שום סיבה שידחו את זה לעונה הבאה.

10. קשר שמאלי Member

11. Butragueño מנהלים

נהדר. אני בטוח שקבוצות מסדר גודל של עכו, כפ"ס או רעננה ירצו את המענק, ולכן ישתפו. מכבי פ"ת, בני יהודה וסכנין גם עושות את זה לא מעט, ולכן גם הן יזכו למענק כזה. אני לא יודע כמה הוא משמעותי עבור הקבוצות עם התקציב הגדול, אז לדעתי זה לא יהווה שם פאקטור. השלב הבא - מענק לקבוצות שישתפו שוערים ישראלים ולא זרים (כמו שציינתי בדיון - הגבלת הזרים בליגת העל).

12. alexshw Member

שיתוף מלאכותי של צעירים לא יקדם את הכדורגל כי היסודות ישארו גרועים.

13. Butragueño מנהלים

לא יודע אם יקדם עכשיו או בעתיד, אבל תסתכל על זה כפריצת דרך מסוימת. אם מועדונים כבר מתבטאים - "נבנה סגל סביב לביא/קלטינס/פלקושצ'נקו" זה כבר קידום המעמד של הכדורגלנים בארץ. יכול להיות שזה עדין לא יביא אותנו לטורנירי היורו או המונדיאל, אבל לפחות נוכל להפסיק להשתמש בתירוץ של "לא מאמינים בשחקנים ישראלים". כשנסיים עם הצעד של קידום שחקני הנוער, נוכל להמשיך למטרה הבאה, וזה שיפור התנאים והמתקנים של השחקנים הצעירים, וכן הלאה.

אם בעד 5-6 שנים, 80% מהרכב הנבחרת יהיה מורכב משחקנים שעלו לבוגרים בגילאים 18-20 זה יחמם לי קצת את הלב. לא יודע אם זה יוביל אותנו לאנשהו, אבל לפחות נוכל להמשיך הלאה בתהליך. גם בבלגיה היה פרוייקט רב שנים כדי להביא אותה לאן שהיא היום.

14. DRORIKO Member

15. Drama2 הסמל מעל הכל

מצב נושא:
הנושא נעול.