דיון החדשות וההעברות 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏1/6/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני חושב שהגיע הזמן לצאת מהראש המקובע שרק שחקני התקפה מצטיינים. עזבו את זה שמליקסון היה יותר טוב מברדה וכל אחד אחר בבאר שבע, אבל צדק לא היה טוב משניהם נגיד?

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אוקיי, זו כבר הקטנת ראש. זהבי עשה הרבה יותר מרק לכבוש. הוא היה מדהים העונה, סחב את מכבי בלא מעט רגעים וגם ניהל את המשחק המון פעמים. לזה תוסיף את הכמות הרגילה של 352346 שערים קריטיים.
    הוא רמה בפני עצמו בליגה הזו, אני באמת לא מבין למה אתה מתעקש. ברדה היה הרבה (הרבה) פחות טוב ממנו העונה.

3. Butragueño מנהלים

אני בכלל חושב שאלברמן ראש בראש חזק עם ברדה, אם לא, גם לוקח.

4. Drama2 הסמל מעל הכל

הבחירה בברדה בשחקן השנה היא סימבולית בדיוק כמו שמסי לקח את שחקן הטורניר/גמר של המונדיאל (אם אני לא טועה) למרות שהנבחרת שלו בכלל הפסידה
    זה סתם תואר חסר משמעות
    זהבי זה זהבי ברדה זה ברדה ואין מה להוסיף

5. Raulito Madridista

כרגיל, החמצתם את הנקודה, העיקר הוא להיות השופר של זהבי הרי, הוא קדוש, לא טועה לעולם. לא בתגובה שלו אחרי הסיפור עם סכנין והאי הנכונות להגיע איתם לפיוס, לא בתנועת הפיו-פיו הראשונה וההתגרות בקהל והיריקה לבאר ממנה שתה ועוד ועוד. זה בכלל לא משנה אם ברדה ראוי להיות שחקן העונה וגם אני חושב שזהבי עשה פה את העונה הכי גדולה של שחקן ישראלי איי-פעם. אבל זהבי לא צריך להתבכיין. תפרגן בשקט או תעבור לשאלה הבאה. אתה עדיין הבייבי של התקשורת ויש לך מספיק תמיכה. ולא מתפקידו של זהבי להחליט אם דקל קינן שחקן נבחרת או לא. כל האמירה הזו מיותרת ולא תורמת לשום דבר.

Telkiyski ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני חושב שדור סיכם את זה בצורה הטובה ביותר. לזהבי מגיע יותר מכולם? נכון. לזהבי מותר להגיד שהוא מאוכזב מכך שהוא לא נבחר? גם נכון. לזהבי מותר לא לפרגן לברדה? חד משמעית לא. זה קולגה שמעולם לא היה לך בעיות איתו (ממה שידוע לי), ששיחק איתך בנבחרת ונתן גם הוא עונה יפה מאוד. אפשר לפרגן, גם אם זה לא מכל הלב.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני חושב שזה הסיפור של זהבי. זה מסכם אותו בצורה המושלמת- לטוב ולרע.

לטוב- אומר מה שיש לו לומר בלי רצון לייפות את המציאות שלו, לא משנה אם לטובת הנבחרת או לטובת קולגות.

לרע- הוא שחצן, מלא ועסוק בעצמו, לא מעניינת אותו הסביבה, רק התארים האישיים שלו, ההצלחה האישית שלו, לא מסוגל לפרגן. תמיד אכלו, שתו לי, אוהב להיות מקופח והוא בעיקר בעיקר- בכיין.

Telkiyski, Bluekipper ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. Drama2 הסמל מעל הכל

אתה ממש לא מכיר את ערן זהבי, אבל זה לא מונע בעדך לקבוע רבות לגביו.
    אבל זה כל היופי
    הוא ימשיך לפעול בצניעות וענווה
    בזמן שכולם ימשיכו עם לשון הרע

amn ו-orimor2212 אוהבים את זה.
  9. Butragueño מנהלים

בחיי שאני לא יודע איך לאכול את ההודעה שלך.

Telkiyski ו-לירן אוהבים את זה.
  10. oranfu Member

הוא פועל בצניעות? חח. הוא מעולם לא היה צנוע, גם בהפועל הוא היה צומי מסריח.

הוא מכביסט במלוא מובן המילה. מחליא אותי.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  11. Drama2 הסמל מעל הכל

מי שצריך לדעת, יודע.
    מי שרוצה להסיק מסקנות ולקבוע קביעות - חבל שזה על סמך ראיונות בטלוויזיה/עיתון/רשת וללא מילימטר של היכרות אישית עם האדם ופועליו.

amn אוהב/ת את זה.
  12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

"הישראלים הכי טובים משחקים במכבי ת"א"

או שהוא טיפש או שחצן (גם שאין לו סיבה...), תבחר מה שבא לך, גם זה וגם זה .. הכיוון.

שיר צדק, בוזגלו ומליקסון מתהפכים על צלחתם.

13. Drama2 הסמל מעל הכל

עזוב שלגבי בוזגלו אני לא מסכים אבל זה לא הדיון

בוא נגיד ואתן לך את זה, הוא שחצן. בוא אתן לך יותר מזה, הוא גם לא מסוגל לפרגן. אפילו אלך איתך עד הסוף, הוא תמיד אכלו-לי-שתו-לי-זה-לא-אשמתי-כל-העולם-נגדי. נתתי לך את כל זה.

עכשיו אשמח לדעת איך קבעת כי לא מעניינת אותו הסביבה, רק התארים האישיים שלו, ההצלחה האישית שלו ?

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לגבי הסביבה, אלו אותם הדברים. לא אכפת לו שמחר הוא הולך לפגוש את X והם הולכים לשחק ביחד, הוא עדיין לא יפרגן ויגרום ביוזמתו לאווירה עכורה ודם רע. בנוגע לתארים אישיים, סתם הרגשה אישית, יש לי הרגשה שאם היו מציעים לו 45 שערים או מקום 2 הוא היה מעדיף מאשר 32 שערים ואליפות. אבל זה סתם אני, משהו אישי.

מה שרשמת מעל- אלו עובדות.

15. Drama2 הסמל מעל הכל

בנוגע מה שרשמתי מעל, אני גם יכול למצוא 1001 ציטוטים של זהבי לגבי חבריו לקבוצה שהוא רואה בהם חלק אינטגרלי מהצלחתו.
    בנוגע למקרה שאתה מדבר עליו שהוא מקרה קינן. אתה יודע למה אנשים השתגעו מדוש באג כמו שי-חי באח הגדול ? כי אנשים היו לא אומרים את האמת. מיליוני ראיונות שאין בהם אפילו מסר הכי קטן.
    אז מה לעשות, זהבי אומר את האמת. אתה מעדיף עוד ראיונות צבועים כמו מלפני שני עשורים ?

שורה תחתונה בחלק מהדברים היו הרבה הנחות והסקות אישיות שלך לגבי בן אדם שהוא ההפך הגמור.
    זה מאוד מצער כי אם היית לומד להכיר את האדם ופועליו, ידך לא היית כה קלה על המקלדת.
    ממליץ לך באמת להכיר אותו אף על פי שהוא הנמסיס של ב"ש וחצי מהקבוצות בליגה.

amn אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.