דיון החדשות וההעברות 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏1/6/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי גם בהפועל לך תדע :)

2. עידן444 Member

קיץ 2014- עידן בראון, חיים סילבס, אלון חרזי ואסי דומב. כולם פוטרו(סילבס פוטר וחזר- אם הסיפור עם חיים שאבו היה נסגר סילבס לא היה מוחזר).
    קיץ 2015- סלאח חסארמה, פליקס נעים, סלובודאן דראפיץ', ואם לא שלומי דורה סיכוי לבני לם- גם הוא לראשונה כמאמן ראשי בליגת העל.

המגמה מהעונה שעברה להמר על מאמנים חסרי ניסיון נמשכת.
    עושה רושם שאין לדורה יותר מידי מה לדאוג גם אם ישאר בחוץ.

3. Butragueño מנהלים

יותר מזה, חוץ מהעולות החדשות, רק 4 קבוצות מהעונה הקודמת שמרו על המאמנים שלהם..

4. עידן444 Member

גם זו תופעה שדיברתי עליה לאחר שהתברר שגיא לוי לא ממשיך- כל 5 הראשונות מחליפות מאמנים. נתון יוצא דופן.

5. Raulito Madridista

תמיד היו ספקות בנוגע ליכולת של שלומי דורה, תחתיו הפועל חיפה לא עשתה את קפיצת המדרגה, הוא לא איזה טקטיקן גדול, את העונה הוא התחיל באחי נצרת שהייתה כישלון חרוץ, ורק בעכו, כנגד כל הסיכויים - הוא החזיר את הצבע לפנים של הקבוצה וגם שיפר משמעותית את התדמית שלו. מה שאי-אפשר לקחת לו בשום שלב הוא הלב הגדול, שהפעם פגע בו. מדברים על זה שהיה פיצוץ במו"מ אך לא מדובר בכסף לדעתי, הוא מבין שהוא לבד במערכה ושמעכו לא נשאר כלום ואני לא מדבר רק על דודו גורש שעזב ובצדק. הוא לא צריך להיות לבד במערכה. מה שכן, הוא היה קצת נאיבי הפעם. הכדורגל מקצוע נזיל. לדעתי אסור לו להתפשר על ליגה לאומית והוא יחזור לאמן בקרוב.

- מעניין שאף שחקן מאשדוד עדיין לא עזב, אמנם יש עוד זמן רב אך הזוי לחשוב שג'קי יצליח לשמור על הסגל הזה(חוץ ממרציאנו).
    - טל בנין מקבל עכשיו קיץ שקט לבנות את הקבוצה לפי איך שהוא רוצה, הוא נמצא במבחן לדעתי. ההחלטות שלו לא פעם עקומות.
    - למכבי נתניה יש דיון משלה, ובכל-זאת: שיחליטו כבר מי מאמן. אני לא יודע כמה אוסידון הוא מהלך טוב עבור ההנהלה, ומצד שני נראה שאף-אחד לא רוצה את כאב הראש הזה של מכבי נתניה שגם איבדה כמה שחקני מפתח.

6. Butragueño מנהלים

טל בנין לא מקבל את כל הכלים כדי לבנות את הקבוצה, וגם מהכלים שהוא מקבל הוא בונה את הקבוצה כבר לליגה הלאומית.
    שחקנים משתחררים, שחקנים אחרים לא רוצים להגיע או שאין מספיק כסף. אפילו שחקנים חופשיים הם לא מצליחים להעביר אליהם.

לגבי אשדוד בנתיים פלצ'וק עזב, לדעתי יא יא פטי מתנדנד וכנראה שגם מרציאנו לא יהיה שם בעונה הקרובה.
    אני גם לא רואה כל כך הרבה מציאות בקבוצה הזאת שיכולים למצוא משהו טוב יותר בליגת העל..

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

התכוונתי לזה שהוא יוכל לקחת קבוצה ולבנות אותה כמו שהוא רוצה,ולא שוב לקבל קבוצה באמצע עונה חצי מרוסקת.

8. Butragueño מנהלים

בכלל לא ראיתי הודעה ממך :blink:

9. Hapoel_Tel_Aviv Member

אחרי עונה שעברה אני כבר לא מאמין שעכו תרד

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הפועל עכו מזכירה לי את וויגאן, בכל עונה הורידו אותה ליגה עוד לפני המחזור הראשון והיא נשארה כנגד כל הסיכויים, לעתים אפילו סיימה במרכז הטבלה. וויגאן חזרה לליגת המשנה כעבור 8 עונות רצופות בפרמייר ליג. 2015/16 תהיה עונתה השביעית ברציפות של עכו בליגה הבכירה, הישג אדיר בהתחשב באמצעים הדלים של הקבוצה.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

להיפך, דווקא עכשיו אני חושב שזהו, תם זמנה של הפועל עכו, יש גבול כמה טעויות אפשר לעשות שנה אחרי שנה ולא להיענש על זה. דורה עשה ניסים והתחבר והיה חייב להמשיך, בדיוק כמו שיובל נעים בזמנו היה המושיע והיה חייב להמשיך גם אחרי השנה וחצי המצוינים שלו. שוב עכו עושה שטויות, הפעם זה לא יעזור לה. מרגיש שזו הולכת להיות גם השנה שניפרד מהפועל חיפה של יואב כץ!

12. Butragueño מנהלים

בהמשך לנושא המאמנים, האם חסרמה הוא המאמן הערבי הראשון בליגת העל?

13. DRORIKO Member

בליגת העל לדעתי כן. לפני ליגת העל היה את טורק אבל אני מניח שאתה יודע את זה.

14. Butragueño מנהלים

סתם מידע מעניין (שלא אומר כלום בהכרח) :
    מהיכרותי במשחק מנג'ר, אליס בקאי, השחקן שרעננה החתימו, בעל יכולות מדהימות ויקר בטירוף.

סתם שיתפתי :)

Nave ו-אבי סנדור אוהבים את זה.
  15. סגול בדם Member

סלמן עמר אימן בהכח ובהפועל ירושליים

מצב נושא:
הנושא נעול.