דיון החדשות וההעברות 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏1/6/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא שופט אף אחד ולא נכנס לכיס של אף שחקן.
    למשל ברוכיאן הרוויח מיליונים בבית"ר והפסיד הכל בקלפים בגלל זה הלך לקטמון ולא נשאר בליגת העל, אתה אף פעם לא יכול לדעת את ההתחייבויות הכלכליות של כל שחקן.

בגלל זה אני לא ממהר לרחם על שחקנים שמעדיפים לשבת ביציע מאשר לשחק כדורגל בשכר נמוך יותר.

2. DRORIKO Member

שחקנים מתוסבכים תמיד היו בספורט,לא משנה של איזה מדינה. אני מדבר על הנורמטיבים. כלומר הרוב.

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מצד שני, זה גם לא מצב הגיוני בעיניי שלקבוצה בליגת העל אין מספיק כסף כדי למלא אפילו 11 שחקנים שהם לא שחקני נוער.
    כי זה היה המצב אם המושאלים האלה לא היו מגיעים.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בטוח.
    במקום מושאלים תמיד אפשר לשחק עם שחקני בית או לחפש שחקנים מליגות נמוכות ללא חוזה, ובליגות הנמוכות אין חוזים ארוכי טווח ככה שזה לא בעיה כ"כ גדולה. במקום להשביח שחקנים בחינם עבור הגדולות שיעשו את זה ואולי גם תהיה להם האפשרות להרוויח כמה דולרים.

ואם אין למועדון מספיק כסף כדי להעמיד קבוצה ראויה זאת כבר בעיה של ההתאחדות, אחרי הפארסה ההיא עם אום אל-פאחם והבית ספר שסכנין מעבירה אותם כל קיץ שיאכלו את הדייסה שהם בישלו. אני תמיד אומר שצריך להעמיד סטנדרטים יציבים וברורים לרישיון לליגת העל, קבוצה שלא עומדת בזה? שלום שלום לעונת הבראה בליגה הלאומית גם אם קוראים לה סכנין, הפועל או בית"ר.

5. Civil Anti Madridista

קהינדה וצ'יבוטה בהתקפה של כפ"ס, זה הולך להיות מאוד מסקרן.

Nave אוהב/ת את זה.
  6. אלי מתחן Member

לאורך זמן קבוצות ידעו שהן לא יכולות לבנות על החלכאים של חיפה ומכבי ויצטרכו להסתגל. השאלות זה פתרון קל לטווח הקצר, לא משהו שאפשר לבנות עליו שנה אחרי שנה. מי שלא תסתגל לא תשחק בליגה כנראה.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הם יתחברו, כפר סבא מועמדת לפלייאוף עליון.

היום מבחינת קבוצות פלייאוף עליון אני רואה רק את מכבי, ב"ש וחיפה כבטוחות, כשמכבי פ"ת אמורה לעשות עוד קפיצה ולסיים אחריהן. כל השאר? מערב פרוע פתוח עד הסוף. לכל אחת יש את היתרונות והחסרונות שלה ובאמת שיש 2 מקומות פנויים לפלייאוף העליון.

מסכים איתך שאי אפשר לבנות על זה, בכל זאת, הדוגמא הטובה ביותר זה הפועל פ"ת. הפועל עכו היא גם פס השאלות גדול, כך שגם אצלם זה נס שהם כבר 7 שנים בליגה. בהפועל כפר סבא יש לא מעט שחקני בית בקבוצה וזה ייאמר לזכותם.

8. Roma מנהלים

@עומר, לאן נעלמה לך קריית שמונה?נחלשו משמעותית אבל עדיין יש להם בסגל שחקנים מצוינים ואת השקט של קריית שמונה וזה אמור להספיק לפלייאוף העליון לדעתי.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע. עוד מוקדם לדעת. בפעם האחרונה שקריית שמונה עשתה מהפיכה כזאת זה היה אחרי עונת הבכורה שהם סיימו מקום 3, הביאו מאמן חסר ניסיון (ועם אותו בלם גרוע שיש עכשיו) ואז הם ירדו ליגה

10. Roma מנהלים

עשו מהפכה גדולה השנה וגם מאמן חסר ניסיון אבל הליגה כל כך חלשה ויש להם עדיין סגל מצוין לטעמי.
    השחקנים שבאמת קשה יהיה להחליף אלו קהת וצדק לדעתי. קולה,פנקה ועזאם שחקנים סבירים והתחליפים שאיזי הביאו יותר טובים לטעמי.
    החלוץ החדש שלהם , ברונו קוניה, עושה רושם של שחקן לא רע בכלל. צמד הקשרים שהגיעו מחיפה יחזקו את הקישור והסימן שאלה היחידי איך הבלם שחזר לקדנציה שנייה ישתלב..

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

והליגה ב-2008/09 לא היתה חלשה? וב-2004 לא היתה חלשה? וב-2007? הליגה כל שנה, אותו הדבר, חלשה, אין הבדל, אנחנו פשוט מתקדמים עם השנים ושוכחים שהרמה, היא תמיד, אבל תמיד, אותה רמה. הפועל ת"א או מכבי חיפה כבר לא בין הגדולות? אז מה, גם היו הרבה שנים שמכבי ת"א ובית"ר לא היו בין הגדולות. קריית שמונה קבוצת צמרת? פעם לפני עשור היתה נתניה. שורה תחתונה הליגה חלשה, כל שנה.

ברונו קוניה הוא נראה כמו נקודת אור מסכים איתך - עונה טובה והוא פרוספקט לקבוצה גדולה בארץ. לא יודע להגיד לך אם התחליפים שאיזי הביא טובים יותר, זה הזמן יגיד. אוסטווינד מבחינה התקפית טוב, אבל מה עם הגנה? זה נראה רע מאוד. לא יודע מה עשו שם בקיץ בשביל אירופה אבל הם בטוח לא התכוננו אליה, ואני מעדיף שהם לא יחזרו לאירופה.
    אם אני אלעד גבאי הייתי הולך לקריית שמונה לשקם את הקריירה בגיל 28-29 ולא לבית"ר שבמצב הנוכחי שלה היא הדבר האחרון שהוא צריך.

12. DRORIKO Member

זה בדיוק מה שכתבת אחרי ההדחה של ק"ש. הבן אדם חייב לעבוד על ההגנה שלו, בעיקר כשהוא מגיע בתור תחליף לקהת שעשה הגנה אדירה. אצל איזי אין פטור לאף אחד מהגנה,אם אוסטווינד לא ישפר את הקטע הזה במהלך העונה הוא ימצא את עצמו על הספסל/מושאל בינואר

13. קשר שמאלי Member

לשקם את הקריירה בספסל של קרית שמונה? אלקיים 2 רמות מעליו

Civil ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  14. Civil Anti Madridista

גם אני בספק גדול לגביי ק"ש, היא הייתה מאוד רחוקה מלהרשים בכל משחק שצפיתי בה. העניין הוא שאם היא לא, אז מי כן?
    מכבי חיפה זו גם שאלה גדולה, התרגלנו בשנים האחרונות ללכת לים כבר באוקטובר ונובמבר - ואבוי אם זה יקרה שוב.
    הפועל ת"א היא פרויקט שנקבל עליה אינדיקציה רק אחרי 4-5 משחקים, נעשה שם חריש עמוק ואם הם פגעו עם הרומנים גם הם יהיו למעלה.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

פעם אמרו אותו דבר, רק הפוך.
    הכל זה מומנטום, שניהם פחות או יותר באותה רמה, וזה נכון לרוב השחקנים בליגה.

מצב נושא:
הנושא נעול.