דיון החדשות וההעברות 2015/16

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏1/6/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

2. Drama Guest

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

4. alexshw Member

אתה יודע מה אני מחמיר: נגיד הכנסות טבעיות הם 35-40 מיליון שקל. האם במקרה הנורא שאין בעלים זה לא מספיק להשיג את המקום ה - 5 הנחשף שהשגנו בשנתיים האחרונות ועוד לא מעט פעמים בעשור האחרון?

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  5. עידן444 Member

כשתדע מראש שאתה הולך למקום 4-5 כי זה מה ששווה התקציב שלך גם לא יהיה לך התקציב הזה. שים את הסגל של ק"ש במכבי חיפה ואתה לא מוכר חצי מהמנויים שמכרת. ואז התקציב שלך לא מגיע ל- 30. ודבר גורר דבר... והפערים ממכבי ת"א ילכו ויגדלו והיום הם קטנים לעומת מה שיהיה אחרי כמה עונות שאתה מתנהל בשליש ורבע תקציב מהם ומהר מאוד תהפכו להיות בית"ר 2.
    מתפלל ליום שתגלה מה שגילו בהרבה מועדונים בארץ שחשבו שהם לא צריכים טובות של אף אחד...

6. alexshw Member

אני יודע מראש שעם שחר אנחנו נכשלים, גם רבים מהאוהדים.
    שוב התקציב שלנו גם במקרה הכי גרוע לא ירד מתחת לזה שיש בק"ש. בכל מקרה יהיה תקציב ראוי שאפשר לסיים בפליי אוף עליון.
    עדיין לא הבנתי מה חלקו של שחר פה? הוא רק גורע.
    לא צריכים בעלים בשביל לא לשאוף לכלום. שחר לא שואף לכלום.

אם שחר לא יעזוב אני באמת חושב שהאוהדים יפסיקו לבוא וההכנסות יפלו.

נערך לאחרונה ב: ‏10/9/15
  7. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

רק אליעזר טביב, שדרש הסכם הסכם סודיות בתמורה להעברת הדוחות לעמותת האוהדים, לא מסר את הדוחות של קבוצתו להתאחדות.
    מה יש לעבריין להסתיר?

8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

יפה, הצלחת לקחת את הטענה שלי ולטעון בדיוק אותו דבר במילים אחרות. ברור שככל שקבוצה מצליחה יותר יהיו לה יותר אוהדים במגרש ובבית. זה ככה כמעט בכל מקום בעולם. ועדיין, במרכז רוב הילדים ילכו עם מכבי והפועל, בחיפה עם מכבי חיפה, בירושלים עם בית"ר ובדרום עם ב"ש. וזה, בגדול, כל מרכזי האוכלוסיה בישראל. כשלמכבי יהיה רוב בירושלים או שלחיפה יהיה רוב בב"ש לטענה שלך יהיה קייס.

9. oFiRzZz Member

שניכם צודקים ..
    אני יכול לתת דוגמא מנתניה -
    בשכבות גילאים שלי ושל אחי האמצעי (שנתיים מתחתיי) - רוב למכבי חיפה , אחרי זה נתניה .
    בשכבת גיל של אחי הקטן (ארבע שנים מתחתיי) - רוב לבית"ר , אחרי זה חיפה ונתניה .

אפשר להבין למה - הדומיננטיות של חיפה מתחילת המילניום ועד אחרי האמצע שלו
    הביאו לגל של אוהדים בשנים הללו .
    אחרי זה הגיע גאידמק עם הכסף הגדול והתארים והביא לגל נוסף .

ככה זה באיזורים שאין בהם קבוצה מצליחה (כמו נתניה..) - הרוב אוהדים
    לפי הקבוצה שהייתה מצליחה כשהם היו יותר צעירים והתחילו לפתח אהדה
    לכדורגל .

10. עידן444 Member

אני חושב שהמקומות היותר נייטרלים במרכזי האוכלוסיה מייצגים טוב יותר את המצב. ראשל"צ, בת ים, רעננה והרצליה מזמן לא נוטות לכיוון התל אביביות. עבדתי בהרצליה והיום אני עובד בתל אביב וזה בולט. אנשים מפאקינג רעננה והוד השרון מנויים בסמי עופר למרות שלחצי מהמשחקים בכלל לא יכולים להגיע...
    וגם שירתתי בבסיס במרכז הארץ בתחילת שנות ה- 2000 וגם שם לא היה למכבי ת"א שום יתרון על מכבי חיפה ובית"ר ירושלים. שלא נדבר על הפועל ת"א עם כל הפוזה של אביב וולנרמן עם המשקפי שמש בש.ג.
    זה שיהיה נדיר למצוא אוהדים של מכבי ת"א בחיפה זה אמור להצביע על מה בדיוק? או בירושלים? באופן טבעי אם יש קבוצה מקומית מצליחה היא תסחוף אחריה. וזה גם מה שיקרה בב"ש. השנים האלה בצמרת באו לה בול בזמן כי גם בתוך ב"ש המעמד של הפועל ב"ש לאט לאט התחיל להתערער בשנים הרעות, בטח בגילאים הצעירים... ואם בב"ש המגמה לא היתה משמעותית אז בדימונה, אופקים ונתיבות זה היה משמעותי בהרבה. הייתי מגיע למפעל באופקים וכל הקירות עם גרפיטי של מכבי חיפה...

11. עידן444 Member

ובגיל 40+ לא תמצא אחד בנתניה והמושבים מסביב שהוא לא אוהד נתניה וגם בגילאים שלי נדיר שמישהו לא אוהד נתניה למרות שלא ראינו תארים. אני גם משחק כדורגל עם ח'ברה מכל קצוות העיר- הצעירים מביננו בני 24-25, והרוב אוהדים של נתניה.
    מה קורה מתחת לגיל 20 אני פחות מחובר אבל ביציע באצטדיון החדש אני רואה הרבה ילדים והגרעין המעודד מורכב היום ברובו מח'ברה צעירים בני 20 גג. הח'ברה שאני זוכר בתוך הגוש המעודד מהתקופות שהייתי רווק ורץ לכל חור בארץ פחות מעורבים ויושבים היום בתחתון לידי.
    אגב, למי שמכיר- בפורום באתר הרשמי שלנו חתך הגילאים מבוגר בהרבה מאשר בפורום הזה(כאן אני מהמבוגרים ושם אני מהצעירים)- וחלק גדול מהחברים שם לא נתנייתים, חלקם גם לא היו נתנייתים מעולם...
    מניח שבני הנוער השכנים שלהם ברמת גן\רעננה\כרכור\חדרה\ראשל"צ\עפולה\חולון\וק"ש- כנראה לא חלפה במוחם מחשבה לאהוד דווקא קבוצה נכשלת מאזור השרון...

12. oFiRzZz Member

ocean99 אוהב/ת את זה.
  13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

שכונתי? בסה"כ יש שם 2 סיפורים שכונתיים על בית"ר ירושלים, שבטח לא מעידים על הכדורגל הישראלי.

בנוסף, יש שם סיפור איך קבוצות מתנערות משחקן שהן לא מכירות ולא מכונות לבחון אותו. שזה גם לגיטימי. שאחר כך יבכו כמה הן פספסו אותו.

אגב, הייתי בטוח שטל איילה הרבה יותר צעיר. מקווה שיפרוץ העונה.

14. סמואל אטו Member

כך מגלגלים את האחריות בהתאחדות לכדורגל

יש פה סיכום של ישיבת הנהלת ההתאחדות מסוף שנת 2014 שמתנהלת בידיעה שהזיופים שנעשו בדו״חות הכספיים עומדים להתגלות.
    האחראיים מגלגלים את האשמה לאנשים אחרים, וזה די ברור שכולם כאן יודעים מי האשם אבל אף אחד לא מוכן להוציא מילה חוץ מעקיצות בלתי ישירות.

15. alexshw Member

מצב נושא:
הנושא נעול.