דיון החדשות 2007/2008

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏27/5/07.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אצל תומאס דול?

כבר עדיף להומלס לעבור לכל קבוצה אחרת, כי דול יהרוג אותו אחרי משחק אחד לא טוב ויעביר אותו לקבוצה השניה לשחק יחד עם לארס ריקן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

לגבי לאם, הוא סירב לענות אם הגיעה פניה, הוא סירב אבל גם להגיד שלא הגיעה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    כמו שאמרתי המכונה מתחילה להתפרק, אולי משתגע, רומינגה לא מבין מתמטיקה, היצפלד עושה יותר מדי מתמטיקה ומשגע את כולם, והשחקנים מתחילים לאט לאט לזוב ( פולדי, איסמעל, לאם, שוויני לשטוטגארט).

זמנים חדשים בבונדסליגה....

למי שאוהב עיתונות צהובה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

2. Ampelmann Member

בהתחשב בזה שזמברוטה מבוגר ושהמעמד שלו בבארסה מעולם לא (נראה לי) היה יציב, ברצלונה נשארה עם אבידל (אה, ואולגר). מכיוון שזמברוטה נחשב למגן שמאלי וימני, לאהם, שגם יכול לשחק בשני הצדדים, מתאים להחליף אותו כמו כפפה.

אני לא אומר שהסיפור הזה אוטוטו קורה, אבל זו בהחלט אפשרות.

3. bayer04 Member

אולי באמת הגיע הזמן לעשות "FRESHENING" בבונדסליגה. לא עוד שליטה מוחלטת של הבווארים.

4. joe Member

מה עשיתם מהעזיבה של להאם.. תהיו בריאים. עוד לא בטוח בכלל שהוא עוזב, וגם אם כן
    זה בהחלט לא סוף העולם.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טוב אחרי שנרגענו מסאגת לאם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

בואו נחזור למציאות עם כמה חדשות מעניינות:

* אחרי הודעתו המפתיעה של הוב סטיבנס על סיום עבודתו בהמבורג בתום העונה ועל מעבר לפ.ס.וו מתחילה לה רולטת השמות לגבי יורשיו העתידים, בין השמות:
    תומאס פון הוסן - מאמנה המצליח של בילפלד לשעבר שהיה מועמד להגיע להמבורג ולדורטמונד בעבר. נגדו מדבר הניסיון הדל שלו.

חוס הידניק: מאמן נבחרת רוסיה ולשעבר מאמן נבחרת דרום קוריאה ופ.ס.וו

יורגן קלופ: מאמנה הסימפטי של מיינץ נמצא גם כרגיל בכל רולטת שמות של קבוצה שמאבדת מאמן, נחשב למוטיבטור בסטייל של קלינסמן.

טרונד סולייד- הנורבגי עם ניסיון בליגה הנורבגית, יוונית ובלגית ( 5 אליפויות והופעות בליגת האלופות) נחשב לפיבוריט הסודי.

עוד שם שצץ לו תמיד הוא שמו של יורגן קלינסמן, אבל כאן הסיכויים קלושים מאד.

* אדריאנו לברמן? הברזילאי הבין לאומי מעוניין לעזוב את אינטר ונמצא על הכוונת של ברמן שמעוניינת בחלוץ שישכיח את קלוזה ויבנה יחד עם סאנוגו, אלמיידה ורוזנברג התקפה חזקה.

מה שיש לי להגיד בנדון>> אוי ויי ברמן, אוי ויי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מה גם שפון האסן היה שחקן עבר של המבורג, שיחק במועדון כ-350 משחקים והיה נחשב לשחקן נהדר כקשר וכחלוץ, כבש 92 שערים בהמבורג. הוא ללא ספק יכול להיות מאמן שמתאים לשיטה של המבורג.
    השם הכי חלומי למועדון הוא כמובן לא אחר מאשר יורגן קלינסמן, לא מאמין שזה יקרה אך להמבורג נותר לקוות שהוא אכן יגיע ויפתיע את האומה הגרמנית. יורגן קלופ לטעמי לא מתאים להיות מאמן בכיר בקבוצה כזאת גדולה ועם שאיפות רבות כמו של המבורג, עושה עבודה טובה במאיינץ ושיישאר שם. אדריאנו לברמן ? נשמע לי קצת הזוי, במידה שאכן אדריאנו יגיע לברמן אני לא יודע למה לצפות, מצד אחד אדריאנו הראה בעבר כדורגל מרהיב ויכולות מדהימות, אך מצד שני בשנתיים האחרונות הוא נעלם ועושה שטויות. אני אישית חושב שהוא יועיל לברמן ולליגה הגרמנית.

7. T0XiN Member

8. נעם Member

בקשר לאדריאנו, אולופס הצהיר שאין בכוונתו לרכוש חיזוקים בחלון העברות. סיכוי קלוש ולא סביר. למרות הכל אני מאמין שאם הוא היה מגיע הוא היה משתקם יופ (אבל מפריע לשיקום כל המחלקה הגניאטרית הנוספת בקבוצה שלנו קלאסניץ, הנאט ועכשיו אלמיידה).

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: בעניין בורסת השמות להחליף את סטיבנס הוזכר גם אריק גרטס שכבר אימן בעבר בבונדסליגה. אישית, אני חושב שהוא מאמן טוב, אבל הוא אף פעם לא הצליח.
    בכל מקרה, מכיוון שאני לא מאמין שמישהו מהשורה הראשונה (ליפי, מוריניו וכו' יגיעו) אולי אולי אולי הידניק שאוהב אתגרים מעניינים, אז בכל מקרה המבורג כנראה תמצא את עצמה עם מאמן פחות טוב ממה שיש לה כיום. קלופ, פון הייזן וכאלה, לדעתי, לא מתאימים לשאיפות של המבורג (צמרת באופן קבוע וגם עליות מדרגות באירופה). אם הם לא יצליחו להביא שם גדול, אני חושב שהם צריכים דווקא לנסות את מתיאוס. האיש יודע כדורגל (מי ששיחק במגוון התפקידים כמוהו חייב להיות בעל הבנת משחק וראיית משחק) ונסיון כבר קצת יש לו. הוא יכול להפתיע.

:aa1: בניטז שלל את האפשרות שהוא יגיע לבאיירן (איזה מזל).

:aa1: מילאן מתעניינת בפולדי.

:aa1: משחק הפתיחה לסיבוב השני ב 1.2.08 יהיה רוסטוק נגד באיירן (ישודר ישירות ב ARD).

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמה מפתיע שמשחק הפתיחה שנבחר יהיה משחק העונה, משחק מאד מרתק באיירן נגד רוסטוק. משוחטים!

בנתיים נראה שעיסקת לאם רק מתחממת, בבארסה כבר מאשרים גופים שונים את העניין, בבאיירן אפשר לשמוע רק דברים כמו שהונס אמר " אני לא מאמין ..."
    הדבר החשוד בכל העניין הוא השתיקה הצורמת של לאם.

עוד בבאיירן, ואלריין איסמעל נמצא כבר במו"מ עם נירנברג.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה קשור למושחתים או לא. משחק פתיחת העונה הוא של האלופה ומשחק פתיחת הסיבוב השני הוא של מוליכת הטבלה. מכיוון שלוח המשחקים נקבע כמה שבועות מראש (בד"כ לכל 5 מחזורים) ומכיוון שבאיירן, למרות אי שביעות רצונך מכך, מוליכה את הטבלה במועד קביעת לוח המשחקים אז זה משחק פתיחת הסיבוב השני.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

איפה קראת שמשחק פתיחת העונה הוא של המובילה?
    מעניין ששנה שעברה זה לא היה ככה...

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק פתיחת העונה הוא של האלופה ולא של המוליכה (בפתיחת העונה עוד אין מוליכה). להזכירך, את העונה פתחו שטוטגרט נגד שאלקה.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

התכוונתי לפתיחת הסיבוב?

15. דנידין Member

ושימו לב לביקורת שיסמעיל יוצא בה נגד היצפלד. באופן קונקרטי הטענה שלו היא למשחק גביע אופ"א בבלגראד. באיירן הגיעה למשחק ללא ואן בוייטן וללא דמיקלס ולא רק שהוא לא פתח בהרכב הוא אפילו לא היה בקאדר.
    היצפלד עצמו טוען שכבר לפני כשבועיים הוא אישר ליסמעל לחפש מועדון חדש ולא מבין את הדרישות שלו.

ד"א אוהדי באיירן הנכבדים, אתם זוכרים שהוא הובא לפני כשלוש שנים מברמן שבמהלך העיסקה פרינגס עבר חזרה לברמן ובאיירן הוסיפה עוד כסף? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx
    פשוט מגוחך!