דיון החדשות 2007/2008

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏27/5/07.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

2. דנידין Member

מצד אחד עצוב מצד שני מחוייב למציאות, מאייר איבד לגמרי שליטה העונה, זה התחיל בסיפסולים הלא רציונאלים לדוגמא של סאנקו והמשיך פשוט ביכולת עלובה של ה CLUB. מעניין איך פון הוסן שעשה עבודה מדהימה בבילפלד יצליח בנירנברג, בכל אופן בהצלחה.

* שימו לב ששני המאמנים המצליחים של העונה שעברה ארמין פה ומאייר האחד כבר פוטר השני אם זה ימשך ככה גם יפוטר.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

בוקר טוב, קצת חדשות:

:aa1: דורטמונד: פציעתו של מארק צייגלר השוער של הקבוצה התבררה כלא רצינית, צייגלר כזכור נפגע בכתף והוחלף במחצית על ידי השוער השלישי. צייגלר יחזור היום להתאמן עם הקבוצה וישחק ככל הנראה מול אנרגי קוטבוס במחזור הקרוב. לאונרדו דדה אשר קיבל כרטיס אדום במשחק מול שאלקה בדרבי, קיבל הודעה מפתיעה לרעה, דדה הושעה לארבעה משחקים עקב הכניסה הפראית שלו במשחק.

:aa1: נירנברג: פון האזן המאמן החדש של המועדון חתם עד 2009 כאשר חוזהו כולל גם סעיף אשר הוא יאמן את הקבוצה בליגה השנייה במידה והקבוצה תירד ליגה. "אנחנו יכולים להישאר עם הסגל הנוכחי", אמר המאמן החדש שמלא מוטיבציה להשאיר את המועדון המפואר בליגה הראשונה ובמקום אשר היא שייכת לו.

:aa1: המבורג: השוער הוותיק פותח פה, 7 מאז מאז הודיע הוב סטיבנס אשר הוא לא ימשיך במועדון הצפוני והקבוצה מדשדשת במשחקים. "הגיע הזמן שנתנהג כמו מקצועניים ולא ניתן לו להרוס לנו את ההמשכיות בליגה". הוב סטיבנס התייחס לאמירה של השוער ואמר :"הוא צודק, הם צריכים להתנהג כמו מקצועניים אך אני לא הורס כלום, אני פה בשביל לעזור".

:aa1: גביע אופ''א: 5 נציגות גרמניות ישחקו היום ומחר. באייר לברקוזן יוצאת למשחק חוץ באיסטנבול אצל גלאטסראיי, וורדר ברמן תארח היום את ספורטינג ליסבון. מחר ישחקו: אברדין הסקוטית תארח את האלופה המיועדת בגרמניה באיירן מינכן, המבורג יוצאת לציריך על מנת לאסוף את הניצחון שהיא כל כך רוצה וצריכה, ונירנברג עם המאמן החדש פון האזן יוצאת לליסבון על מנת לפגוש את בנפיקה החזקה למשחק מעניין ומותח. בהצלחה !

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת, כמו שהוא נראה במחצית הראשונה בדרבי, זה חדשות לא טובות לקבוצה.

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

נדב, אני כבר לא יודע מה טוב לקבוצה. האם ווידנפלר, האם צייגלר או דווקא באדה. לכל אחד יש חסרונות, השאלה למי יש פחות חסרונות ואת זה אני לא יודע.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שטוב לקבוצה, ראשי המועדון עשו רק לפני כשבועיים בדיוק להיפך. דול הביתה ומהר.

8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

עכשיו שהאנס מאייר בלי קבוצה, הייתי ממהר להעיף את דול הביתה, לי אישית דיי נשבר מכל ההצגות שהוא עושה במשחקים וההתנהגות שלו באימונים. הייתי באימון אחד של הקבוצה העונה לפני הדרבי הראשון ומצטער אך זה היה נראה קטסטרופלי. אני עמדתי המון זמן מאחוריו וידעתי כי הוא יכול להצליח אבל אחרי שני הפסדים בדרבי זה לא בא בחשבון שהוא ישאר ועוד לזמן ארוך. ההתנהלות של המועדון הזאת לא מתאימה למועדון פאר כמו דורטמונד, פשוט שכונה אחת גדולה.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יוני, אם נשים בצד את העובדה שמאייר לא יקפוץ מספינה טובעת אחת לאחרת, אני לא בטוח שכמו שהוא כמו שהוא נראה השנה שהוא הבן אדם המתאים.
    קראתי טור עליו ועל העקשנות שלו, לא בטוח בכלל, הגיע הזמן שהוא יתלה את הנעליים או את הכובע.
    אתם הייתם צריכים להביא את פון הסן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/2/08
  10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

את זה אמרתי כבר אחרי תקופת ואן מארוויק, רק פון האזן. אבל ההנהלה הייתה כל כך סגורה על העניין עם דול שזה לא יאמן, אחרי אי הצלחה בהמבורג הם חייבים להביא אותו בשביל מה ? שהאוניה שלנו גם תטבע ? שגם אנחנו נילחם בהישארות בליגה ? זה כבר הגיע למצב שאני לא יכול לראות את הפרצוף שלו, ההתבטאויות שלו לאחר ההפסד בדרבי "שיחקנו טוב", איפה לעזאזל שיחקנו טוב ? הפסד לגלזנקירשן ? תיקו עם דואיסבורג מועמדת בטוחה לירידה ? אני גם בטוח שלא ננצח את קוטבוס בקצב הזה.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי דווקא יש מועמד אחר בשבילכם. לותר מתאוס.
    האיש רעב להוכיח לכל העולם שהוא צריך להיות המאמן של באיירן/הנבחרת, האיש טוען שיש לו יכולת אימון וטקטיקה והוא גם חושב שהוא מתאים לרמות הגבוהות. מעבר לזה, בטוח שיש לו ידע בכדורגל.
    בוא נגיד ככה. מאמן מהשורה הראשונה לא יגיע כרגע לדורטמונד. מתיאוס לא יהיה יותר גרוע מדול. ואולי דרככם הוא יוכל להוכיח את כל הטענות שלו ולהחזיר אותכם לצמרת. קצת כמו שהיה עם זאמר.

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

חדשות הבוקר של יום שישי:

:aa1: גביע אופ''א : שלושת הקבוצות הגרמניות הנוספות שיחקו אמש והינה התוצאות:
    אברדין - באיירן מינכן 2-2
    פ.צ ציריך - המבורג 3-1
    בנפיקה ליסבון - נירנברג 0-1

:aa1: מנצ'סטר : דיטמאר האמן הגרמני הוותיק האריך את חוזהו בסיטי עד לשנת 2009.

:aa1: מאיינץ : יורגן קלופ המאמן המוכשר ברשימת המועדפים של המבורג, הוא מסיים חוזה במועדון שלו FSV מאיינץ, אך האם בסופו של דבר ינחת קלופ באוסטריה ? רד-בול זלצבורג האימפריה האוסטרית רוצה להנחית את המאמן ממאיינץ למועדון לאחר שקיבלו הודעה כי טרפטוני יעזוב את המועדון ויהיה מאמן נבחרת אירלנד, המועמד הבכיר הוא קלופ.

:aa1: דורטמונד : לאחר ההפסד הכואב בדרבי, ההכנות למשחק התחתית מול קוטבוס הסתיימו. תומאס דול שנראה מאוד עצבני באימוני הקבוצה השבוע, החליט לארגן משחק קטנטן אשר עורר קרבות בין השחקנים. המשחקון, שחקן מול שחקן בהדיפת בובה כבדה אשר נמצאת בין שני השחקנים, המטרה היא לדחוף את היריב מחוץ לאזור המותר. המטרה של המשחק בסופו של דבר, מלחמה. דול ניסה להעביר לשחקנים בצורה קצת שונה ואולי קצת ביזארית שכדאי להם להילחם והשחקנים נהנו ולקחו את המשחקון בשיא הרצינות. "הגיע הזמן שישחקו בשביל הסמל ולא בשביל הכסף", אמר והפתיע תומאס דול.

13. T0XiN Member

הגיע הזמן שישחקו בשביל הסמל ולא בשביל הכסף

לשם שינוי הוא אומר משהו נכון,אבל...
    פחות מילים יותר מעשים.
    המעשה הראשון הטוב ביותר שהוא צריך לעשות זה הביתה...

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב אותך. מילים גבוהות בלי שום משמעות ורק מלמדות עד כמה האיש הזה אין לו מושג. ומה אכפת לו עם הם ישחקו בשביל הכסף? מה רע באיך שואן בומל נראה? באיך שואן ניסטלרוי נראה? באיך שרונלדיניו היה נראה?
    שיתעסק בלעבוד במקום לקשקש בקומקום.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

סופית, אחרי היורו היצפלד שחתם היום יאמן את נבחרת שוויץ.
    שיהיה לו בהצלחה ( או שלא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ).