דיון החדשות 2016/2017

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏6/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Butragueño מנהלים

כרגע רק 5 מאמנים נשארו בעמדה שלהם מתחילת העונה. סילבס (רעננה), בכר (ב"ש), רפואה (מכבי פ"ת), יובל נעים (אשקלון) ואבוקסיס (בני סכנין), כאשר לבני יהודה, הפועל חיפה ומ.ס אשדוד הצטרפו גם מנהלים מקצועיים במהלך העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/17
  2. עידן444 Member

בלאומית סלובו, זאדה, דורה(מתנדנד), אלדד שביט(התפטר וחזר בו), אזברגה, פטריסיו, ותורג׳מן... מתנצל אם שכחתי מישהו...
    ויש קבוצות שהחליפו יותר מפעם אחת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/17
  3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

רוני אוואט מגדולי הסמרטוטים בכדורגל הישראלי בכל הזמנים.

4. Drama2 הסמל מעל הכל

אורימור שים דברים בפרופורציות, הוא עובד עירייה והכדורגל זו העבודה השנייה שלו, אז אין פסול גדול כאן.
    מה שכן, יש באשדוד צוות אימון ברמה לקבוצה בסד"ג הזה - יוסי מזרחי, רן בן שמעון ורוני אוואט.
    סה"כ ג'קי יכול להיות רגוע.

Don Joan Roman ו-לירן אוהבים את זה.
  5. Butragueño מנהלים

בקצב הזה גם יביאו לרב"ש עוזר משלו ויגידו לאוואט שהוא כרגע בחוץ, אבל היי, בסה"כ עוזרים לו בחלוקת התפקידים.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

7. Raulito Madridista

בני-יהודה החמיצה את אייל גולן. ההפסד הערב (שבת) 2:0 להפועל רעננה, עלה לשחקני בני יהודה בהופעה של אייל גולן. ועכשיו להסבר - הבעלים, ברק אברמוב, רצה להפתיע את השחקנים בכרטיסים להופעה של הזמר לכל השחקנים ואנשי הצוות המקצועי, בתנאי שלא יפסידו הערב. כמובן שבעקבות התוצאה הרעיון התבטל.

יוזמה יפה של הבעלים, על הנייר. גם ניסנוב הבטיח לשחקני הפועל טיול ללאס-וגאס, זה נהיה קצת בדיחה. השחקנים צריכים לנצח כי זו העבודה שלהם. ברמה המקצועית, בני-יהודה צריכה לדאוג מהפסד כזה, בתקופה כזו - אחרי ניצחון חשוב שלה בק"ש ומנגד כשרעננה בעונה איומה ובקושי מצליחה לתת גול. בני-יהודה חזק בקלחת.

8. abcd Member

@סמואל אטו @עידן444

קצת חבל לי שפספתי את הדיון הזה בכמה ימים אבל בכל זאת אגיד מה אני חושב.
    בעונת 2007/8 לא היינו מועמדים לאליפות בשום שלב. היתה פעם אחת במהלך הסיבוב השני שניצחנו בכפ"ס וצימקנו זמנית את הפער ל-2 נקודות כששבוע אחרי אנחנו נוסעים לטדי. בפועל בית"ר ניצחו עוד באותו ערב בקרית שמונה ובאמצע השבוע במשחק השלמה את חיפה ואחרי ה-2-0 עלינו כבר הפער קפץ ל-11. אז נכון שהיה מאוד כיף בטדי אבל משחק עונה אמיתי זה לא היה, לפחות לא בשביל בית"ר.
    שיחקנו נגדם 3 פעמים בליגה ועוד בפעם בגביע והפסדנו 4 פעמים על ה-0. לשם השוואה בעונת האליפות שלהם שנה לפני הוצאנו מהם 7 מ-9.

עונת 2008/9 היא באמת פספוס. אני לא חושב שהנפילות שלנו ברכש התחילו בעונת מתיאוס אלא באופן כללי אחרי הקיץ של ברקוביץ' וגוטמן.
    למרות זאת פרנסמן היה רכש טוב ובלאנקו שהגיע באמצע העונה היה בסדר גמור. סיאבוגנה היה חלש אבל אני סולח לו כי נתן לי את האחד הרגעים המאושרים שלי כאוהד עם אותו שיויון מאוחר מול חיפה בחצי גמר.
    שכטר היה זוועה ואני מאשים בזה אותו הרבה יותר מאת לותר ועם חלוצים כמו כנפו וסלמי אי אפשר באמת לצפות ליותר. אני חושב שבהינתן הסגל הזה מתיאוס עשה מעל ומעבר (3- בתחילת הסיבוב האחרון ופנדלים בחצי גמר), מצד שני מקבל את העובדה שיש לו גם אחריות שהחלק הקדמי שלנו היה מורכב משחקנים כל כך בינוניים. גם בעונות העניות שבאו אחר כך הבאנו שחקני רכש טובים יותר. למען השם, אפילו ניר נחום היה משדרג את הקבוצה הזאת בכמה רמות.

yakov_y, oFiRzZz ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  9. עידן444 Member

לא אמרתי שהיינו מועמדים לאליפות. אמרתי שהיינו בתמונה בשלבים מסויימים של העונה. אני לא חולק על העליונות של בית"ר- מולה גם מאמנים גדולים מעטר לא היו עומדים.
    לכן הפספוס הגדול מבחינתי הוא בעונת מתיאוס. דווקא בעונה הזו מאמן כדורגל טוב היה מצליח להביא את האליפות לנתניה. כפי שקשטן הביא את הערך המוסף להפועל ת"א. כפי שגוטמן הביא את הערך המוסף להפועל חיפה. כפי שבכר עשה בב"ש לפני שנה. כפי שגוטמן היה עושה אצלנו לדעתי אם היתה איתו קצת סבלנות. כל אלה קיבלו קבוצות באיזור הצמרת והפכו אותן לאלופות. מתיאוס לא הביא את זה.
    בלאנקו היה הרכש הראוי יחיד שהגיע בינואר, ולקבוצה שהנחיצות שלה לחלוץ בלטה לכל ילד ביציע לעין. בקישור גם אפשר היה להמשיך להסתדר עם גזל, ואלמוג כהן שהטיפוח שלו הוא גולת הכותרת של עונת מתיאוס, וגם שלו מנשה הוא לא פרימדונה- וכמה כבר קשרים אחוריים וקשרי 50/50 צריכה קבוצה שמחקת עם שלושה בלמים למען השם?
    תפגע בשחקן התקפה אחד ואתה לוקח אליפות. תשכנע את יאמר שישלם כמה גרושים ללוד ויביא את אחמד סבע בינואר. באמת שלא היה צריך לעשות כל כך הרבה כדי לתת לקבוצה הזו ערך מוסף ולקחת אליפות.
    זה כמו ששאלו את שפיגלר איך הוא הסכים לקחת את מכבי נתניה אחרי הטראומה של עונת 81/82? "אני לא נורמלי? אתם לא נורמלים! אני צריך להעלות את הקבוצה הזו רק מקום אחד!".
    והוא העלה אותה- "נתניה ועוד 15".
    מתיאוס לא עשה את זה עם התקציב הכי גדול של נתניה אי פעם ומול יריבות נוחות ברמה של היריבות שהיו לרב"ש באליפות עם ק"ש.

10. Raulito Madridista

בעקבות התקרית: קובי מוסא לוקח פסק זמן מפעילות
    קובי מוסא לקח פסק זמן מפעילות בהפועל ניר רמת השרון בעקבות הניסיון להתנקש בחייו ביום שישי בבוקר. השחקן לא הגיע אתמול (שבת) לאימון וגם היום ביקש שלא להגיע לאימון המסכם של הקבוצה אשר תשחק מחר מול בית"ר תל אביב/רמלה. "קובי גם כך היה פצוע בשבועיים האחרונים בשרירי המפשעה ובכל מקרה לא היה אמור לשחק", סיפר מאמן רמת השרון חיים שאבו. "אבל הוא ביקש לקחת כמה ימים למחשבה והתארגנות וגם כדי להיות עם המשפחה שלו ואנחנו כמובן אישרנו לו. הוא לא הגיע לאימון בשבת ולא יגיע לאימון המסכם. אנחנו בקשר איתו אחרי מה שקרה וכולנו מקווים שהכול יחזור להיות כשורה". מוסא המשיך לטעון בשיחות עם חבריו בסוף השבוע כי הוא לא יודע מדוע רצו לפגוע בו וכי הוא לא מכיר את האנשים שנעצרו בגין הנחת המטען מתחת לרכבו.

11. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

מעניין שפתאום שהסיפור נחשף הוא לוקח הפסקה
    אבל לשחק כבר שנתיים תחת איומים לא הפריע לו

12. Butragueño מנהלים

שאלה שמעסיקה אותי לא מעט שנים. לפרשנים ושדרים תמיד יש נטייה להיצמד למנטרה הידועה, שכאשר קבוצה כובשת לקראת סוף המחצית הראשונה, הם טוענים שזה הזמן הטוב ביותר לכבוש. לדוגמה, המשחק אתמול בין קרית שמונה למכבי ת"א. אני לא זוכר מי היה השדר, אולי רמי ויץ, חזר ואמר שזו דקה מצוינת לכבוש. ואני תמיד תוהה, למה זו הדקה הכי טוב לכבוש? הרי אם הקבוצה כובשת, היא נכנסת לתנופה ויחד עם הקהל אפשר לבנות מומנטום, וירידה למחצית דווקא מורידה את המומנטום.

#דברים_שמעסיקים_אותי_בזמן_משחק_של_מכבי_פ"ת

13. עידן444 Member

@סמואל אטו , @abcd , @Maccabi Diamond
    יש לי דוגמה אקטואלית להמחשה על מה אני מדבר בהקשר של מכבי נתניה ההיא.
    מכבי פ״ת- אבל לא סתם מכבי פ״ת- מכבי פ״ת עם בעל בית שאפתן כמו יאמר שרוצה להשקיע, קהל של 4,000-5,000 מאחוריהם עם פוטנציאל של 10,000, מיץ׳ בקשיים ומכבי ת״א מתחילה להתפרק כלכלית וב״ש מאבדת כמה שחקנים מפתח.
    עם ההגנה הנפלאה שלהם, וקניוק, וצעירי, ורומאריו, ולידור כהן- אם הם שומרים על כל הסגל ומוסיפים לו קצת ברק- לדעתכם היא מאוד רחוקה מלקחת אליפות? לדעתי עם שמירה על הסגל, ומאמן טוב שידע להלביש שם שניים-שלושה שחקנים שיוסיפו קצת ברק- היא לגמרי בעניינים בסיטואציה שתיארתי קודם.
    בדיוק כמו מכבי נתניה בקיץ 2008. אפילו עם עדיפות מסויימת לנתניה כי היו לנו שחקנים שיודעים מה זה לקחת אליפות. במכבי פ״ת הנוכחית לא.

נערך לאחרונה ב: ‏19/2/17
  14. DRORIKO Member

תודו שהתגעגעתם אליו

15. סמואל אטו Member

שום סיכוי בעולם.

מצב נושא:
הנושא נעול.