דיון החדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

1. Sturridge Member

״לא צריך סגר״ => התפרצויות במקומות שלא היה סגר => ״לא צריך סגר כללי, רק במוקדי התפרצויות״

באמת כואב לקרוא.

LFC-Gerrard1, Scouser Tommy ו-Roma אוהבים את זה.
  2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'יזס פאקינג קרייסט המצב הרבה יותר חמור ממה שחשבתי. כל המקומות המחורבנים זה איפה שיש ריכוזים גדולים של איזורים ואוכלוסיות שמוזנחות כבר עשרות שנים, מי היה מאמין?

בסדר אבאל'ה, מה שתגיד. לגבי ההערה שלך ממקודם על ההבנה שלי ב"ערכים עליהם ארה"ב נבנתה" - אני מבין לגמרי, פשוט חושב שהערכים האלה הם המחלה הכי גדולה של העולם המודרני פחות או יותר. אבל אני מבין שבתור חבר בKKK אתה כנראה מתחבר.

Cup of Tea ו-Roma אוהבים את זה.
  3. alexshw Member

לא מוזנחות. זה עניין תרבותי. כל עוד הפוליטקורקטיות תשלוט בארה"ב, הם ימשיכו לעסוק בפשע ולמצוץ כסף של המדינה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/20
  4. DRORIKO Member

והם גם לא נחמדים

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה בסבנטיז היה פוליטיקלי קורקט? בתקופות מגפת הקראק היה פוליטיקלי קורקט? ההיפך, כולם הפנו אצבע מאשימה לקהילה השחורה...

ומה עניין תרבותי? תגיד עניין גזעי, יא פחדן. הרי לכולם ברור שלזה אתה מתכוון. העיקר אתה מתהדר בהיותך לא פוליטיקלי קורקט... קדימה, אם אתה כזה גבר תגיד את מה שאתה רוצה להגיד: "הכושים העצלנים האלה הורסים את המדינה של הלבנים החרוצים".

מחריד. זה אפילו כבר לא משעשע.

Sir Alex ו-Roma אוהבים את זה.
  6. oranfu Member

בינתיים יש 14,000 מתים בארה"ב מהקורונה.
    כשמתברר שהיה דו"ח של המודיעין האמריקאי כבר בנובמבר שהזהיר מפני מגיפה של וירוס כזה שיגיע מסין וטראמפ והממשל פשוט התעלמו ממנו.

אין ספק, טראמפ יודע מה ארה"ב צריכה...

יש מצב מצוין שהוא הבנאדם הכי טיפש וחסר יכולת שאי פעם עמד בראש מעצמה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

לא גבוה יחסית לארה"ב. באמריקה אסרו על כניסת סינים או מי שביקר שם עוד בתחילת פברואר.

ארה"ב זה מדינה של מעבר מקיצוניות אחת לשנייה. הם ביטלו את העבדות מאוד מאוחר, היו שם חוקי אפרטהייד בדרום עד שנות השישים, אבל די מהר עברו למדיניות הכלה ופוליטקורקטיות שרק מטאטאת את הבעיות.
    השחורים בארה"ב צריכים להיות בעלי חובות כמו אחרים וצריך לעודד אותם לצאת ללמוד ולעבוד במקום לתת דגים כל הזמן.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

8. אוהד ליברפול Guest

הגיוני שבארצות הברית ישנם מליוני חולים, כל יום מאתרים שם כמה עשרות אלפים שמאושרים כחולים מבדיקות, כולם יודעים שישנם הרבה הרבה יותר חולים מאשר החולים המדווחים.
    גם מי שלא מת מרגיש את המחלה, תשאל את רושטו ואת בוריס ג'ונסון, אפילו את דיבאלה
    לצערי יהיו עוד כמה מתים בארה"ב, הקצב לא מזהיר והשיא עוד לפניהם. נקווה שלא מידי, שזמן הווירוס יחלוף במהרה וכבר בשבועות הקרובים נחזור בהדרגה כעולם ועד אז נשאר בבית

9. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

כ-40 אלף איש נהרגים בתאונות דרכים מדי שנה בארה"ב וכ-60 אלף איש משפעת ודלקת ריאות. מישהו רוצה להיכנס להתערבות כמה זמן יקח ל'שפעת עם יח"צ' שהתפרצה באמריקה לפני כשבועיים למחוץ את הנתונים הנ"ל?

oranfu, Scouser Tommy ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  10. alexshw Member

נו אז במקרה הכי גרוע זה יהיה סדר גודל של שפעת ודלקת ריאות. אתה רק מוכיח את הנקודה שלי.
    ולדעתי זה לא יגיע גם קרוב.

והמקרה הראשון של שפעת עם יח"צ היה שם ב - 20.1, כבוד הייתי בדיוק בארה"ב באותו יום.

11. אוהד ליברפול Guest

הקורונה הרגה 14600 תוך שבועיים\שלושה בארהב

המספרים הללו לא גדולים בהרבה בגלל ש
    כל העולם בהסגר, קמפייני ענק של 'stay home' והרי ווירוס עובר במגע או קירבה, חימוש והצטיידות חסרת תקדים של בתי החולים בכל העולם, טרמפ והמון אחרים וגם משרד הבריאות העולמי מכריזים מצב חירום ובכך מקדישים מליארדים לעצירת המגיפה, צבאות ותעשיות נשק צבאיות מגויסות למאבק בנגיף, כל ההייטק והמחקר עוזב שגרה ומתמקד בקורונה, המוסד נלחם בקורונה, המשק עצר, רופאים פנסיונרים נקראו ל"מילואים" לתגבר ועוד ועוד ועוד וזה באמת על קצה המזלג

ולכן ההתייחסות שלך למספרים היא לא נכונה

אין לי בעיה עם פרובוקטורים וגם לא עם מטרילים, זה מצחיק אותי, תסלח לי אבל בדיון הזה אתה פשוט אידיוט

Scouser Tommy ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  12. alexshw Member

שוב אין שום הוכחה ליעילות של סגר כללי. התנהגות הנגיף אותו דבר.

כל מה שתיארת כדי לחזק את אנשי הצוותים הרפואיים במוקדי ההתפרצות.

13. SoD Member

אכן אין הוכחה ליעילות של הסגר הכללי, חוץ מזה שהוא עוצר את ההכפלה של מספר החולים מדי 2-3 ימים הוא לא עושה כלום.
    מצחיק שמצד אחד אתה אומר "מוקדי התפרצות", מצד שני מתעלם מזה שעצם הקיום של המוקדים הוא בגלל הסגר הכללי (אחרת כל המדינה הייתה מוקד התפרצות אחד גדול).

14. alexshw Member

העוצר הכללי זה רק הפיתרון הכי קל וחסר מחשבה. שוב הוא לא משנה את ההתנהגות הנגיף יחסית למצב בו היו מבצעים סגרים נקודתיים.

15. SoD Member

רק אם יש לך תשתית בדיקות וניתוח מידע מספיק טובה. הסגר הכללי מטרתו היחידה היא לעצור את ההתפרצות הכללית ולקנות זמן לבניית מנגנון שיאפשר כמות בדיקות וניתוח תוצאות מספיקה לשחרור הסגר הכללי ומעבר לסגרים נקודתיים.
    אני כן חושב שאי הסכמה עם שיטת ההתמודדות היא שונה לחלוטין מאשר התייחסות לאיום עצמו בביטול

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/20
    DRORIKO אוהב/ת את זה.