דיון הליגות הנמוכות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏21/10/14.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רביבו אם אני לא טועה גדל באשדוד, לפי מה שהבנתי יש לו רגל שמאל חזקה וטובה מאוד, והיה אפילו יכול להגיע לליגות גבוהות יותר (לדעתי הוא גם בילה זמן מסוים בקבוצה הבוגרת של מ.ס אשדוד ושל בני יהודה), אבל הוא סובל מסכרת נעורים (באחד ממחנות האימונים לא הצליחו להעיר אותו אלא רק לאחר קבלת טיפול רפואי) ולכן הוא יכול לשחק רק בליגות הנמוכות...

2. Drama2 הסמל מעל הכל

זה לא תירוץ. תומר לוי, שחתם אתמול בהפועל כפ"ס, סובל מסכרת נעורים.

3. gilad16 Member

זה לא תירוץ?
    אתה חושב רגע לפני שאתה מגיב דברים כאלו?
    היה גם אצן אולימפי בלי רגליים, בגלל זה אפשר להגיד לכל הדומים לו שזה לא תירוץ?

4. Drama2 הסמל מעל הכל

פרגוסון רשם - הוא סובל מסכרת נעורים לכן הוא יכול לשחק רק בליגות הנמוכות.

אני רשמתי שזה לא תירוץ כי כל אחד יכול לעשות הכל במיוחד עם מחלה כמו סכרת נעורים שראינו כבר שחקני NBA NFL NHL MLB כדורגל אלופי עולם בנהיגה ועוד רבים וטובים. (יש גם מס' שחקני קולנוע)
    אני מכיר את יוני רביבו ויודע למה הוא לא הגיע לליגת העל וזה לא קשור לסכרת נעורים.

5. ייא Member

למה הוא לא הגיע אז דראמה2?

6. Drama2 הסמל מעל הכל

רשמתי מכיר רק אציין שאינני מכיר אישית

עקבתי אחריו במהלך השנים, וראיתי אותו בכמה קבוצות, ולפי השינוי במצבו הפיזי - הוא לא משקיע מספיק באימונים ומסתמך על כישרון. הבעיה הידועה של הכדורגלן הישראלי. לכאורה סיבה נוספת היא שהוא עושה הקלות לעצמו.

כאשר אדם סובל מסכרת נעורים רואים כמה הוא משקיע, לפי ה(שינוי ב)מבנה שלו. אם ניקח את תומר לוי, שאינו בדיוק נמנה מבחינה פיזית עם דוגמני ספורטס אילוסטרייטד, בכל זאת רואים כמה הוא מתאמן ומשקיע כי הוא FIT ועם מחלה כמו סכרת זה מצריך מהבן אדם לפעמים עבודה כפולה מאדם בריא.
    בניגוד לבני אדם בריאים, שאצלם אם הגנים שלך טובים אז ככל הנראה תראה בכושר בלי להשקיע באימונים, אצל חולי סכרת הנעורים צריך להשקיע באימונים ללא יוצא מן הכלל.

(רק למען הסר ספק) ברור לי שעם סכרת זה הרבה הרבה יותר קשה, אבל אם קיבלת כישרון, תשקיע בו. בסופו של יום זו העבודה שלך.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מה שאני יודע, לאחר התקרית במחנה אימונים בבני יהודה, מסרו לו שהסכרת הספציפית שלו לא יכולה לעמוד באינטנסיביות של כמות האימונים בקבוצה בליגת העל, בגלל זה הוא גם קרס במהלך מחנה אימונים ששם האימונים הם אינטנסיביים יותר מבחינת הכמות.
    כלומר, יכול להיות שמה שאתה מפרש כחוסר השקעה באימונים הוא למעשה חוסר יכולת להתאמן בכמות הנדרשת בגלל מצבו הרפואי...

gilad16 אוהב/ת את זה.
  8. Drama2 הסמל מעל הכל

יש 3 סוגים של סכרת - טייפ 1 (נעורים), טייפ 2 (מבוגרים) וסכרת הריון. סכרת נעורים היא 'הקשה' מבינהם.

לפי מה שתיארת הוא חווה התקף היפוגלוקמיה ("צניחת סוכר"). דווקא רציתי לרשום את זה בהודעה שציטטת אבל בסוף מחקתי, רמת הטיפול פה. הרופאים פה מקובעים ולא יודעים 'לצאת מגדרם', במיוחד בתחום הסכרת, ע''מ לעזור למטופלים -לא-שיגרתיים-.
    אם היה לו רופא טוב בזמנו, אולי זה היה אחרת. הרבה דברים אפשר להגיד על דמאיו אבל שהוא אוהב שחקן ומאמין בו הוא יעמיד לו את כל התנאים להצליח. כמו במקרה אמיר עגייב וטיפולי המלחים (זה עלה הרבה כסף). כנראה האמין קצת פחות ביוני.

רק למען ההבהרה - הלוואי והוא יגיע לליגת העל ותאמין לי אני יאכל את הכובע בלי מלח עם חיוך על הפנים.

9. Ice Cream חסה

ספציפית הם שחקני ספסל מקומיים

10. סגול בדם Member

לסכרת הנעורים יש חלק קטן , היא כן מקשה באיזהשהו אופן , אבל יוני רביבו לא הגיע לליגה הלאומית בגלל הכרס

Drama2 אוהב/ת את זה.
  11. Drama2 הסמל מעל הכל

אבי חי מתאחד עם שאבו בכפר שלם

12. הרצליה Member

דור הלוי בכפר קאסם

13. Moco Member

יפתח דריי חתם בהפועל רובי שפירא

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

14. Moco Member

ודרך אגב מישהו יודע אם פורסם התאריכים של פתיחת העונה ומיקומים של הקבוצות ?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

15. Ice Cream חסה

24.9 מתחילה ליגה ב'. הרישום של הקבוצות הוא עד ל-8.8

מי שמבין בליגה א' צפון: אם הפועל רובי החתימה חצי נשר, ואין שם אף יורדת מהלאומית ובשאר קבוצות הצמרת שורר בלגאן - זה סולל את העלייה שלהם ללאומית?