דיון הליגות הנמוכות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏21/10/14.

1. gilad16 Member

"אדם מזרחי עושה טובה שהוא זז. רק כשמדביקים לו את הכדור לרגל הוא מועיל במשהו."

@Ice Cream עם פתיחת המשחק הלחץ שלו הוביל למצב של שי ניסים.
    אח"כ כדור למאבק ברחבה הוא ניצח שני בלמים ורק השופט מנע גול.
    אם ככה הוא נראה שהוא עושה טובה, הוא עדיין עדיף על אלעד.
    אני יודע שאתה והרבה אחרים מאוד אוהבים את אלעד, הוא היה ענק בשבילכם בליגה ג'
    אבל גם הוא לא זז יותר מדי ואדם מזרחי פשוט יותר טוב ממנו גם שנראה שהוא לא זז.

ברוכיאן היה יחסית טוב?!?!?!
    כבר משפת הגוף שלו ראו שהוא לא הגיע, הפעולות עם ובלי הכדור היו בהתאם.
    לא יצר כלום ולא עצר כלום.

2. רון עמיקם Member

יש פה צפוניים?
    איך הפועל אום אל פאחם?

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מישהו מוכן להסביר לי מה הולך בנורדיה? זה מה שמצאתי בפייסבוק שלהם:

"פרדי ציון הוחתם בקומבינה שנרקחה עם העבריין המורשע, השקרן, אחד מהורסי הכדורגל הישראלי ג'קי בן זקן ושחקן נוסף, טימור אביטן בדרך לעשות את אותה דרך... נורדיה מכרה את הערכים, אל תעיזו להגיד עוד פעם שהכדורגל שייך לאוהדים"

ואז הגיע זה -

4. Don Joan Roman Member

אסביר בפשטות
    יש שחקן בשם פרדי ציון שהושאל ממ. ס אשדוד לנורדיה.
    בגלל שמ.ס מנוהלת על ידי בן זקו ועירוני אשדוד הוקמה כאלטרנטיבה לאותה מ. ס, האחרונים טוענים שנורדיה בגדה בערכים של קבוצות אוהדים - מה שהוא כמובן קשקוש מוחלט כי לנורדיה מותר לעשות ככל העולה על רוחה בבניית הסגל שלה.

Sent from my m3 note using Tapatalk

5. רון עמיקם Member

זו לא הטענה: הטענה היא שבן זקן מממן חצי ממשכורות של פרדי ציון, והבנתי שזה לא הוכחש

Nave אוהב/ת את זה.
  6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

7. Don Joan Roman Member

נו ו...? מה הופך את זה לפסול? זה קורה בכל העולם, בכל הרמות.

8. סגול בדם Member

אומרים שלפני העלייה , מגיעה הירידה הכי גדולה . השבועיים האחרונים הם השפל הכי גדול שאני זוכר , זה התחיל במשחק הגרוע נגד יפו , המשיך בהשפלה מול רהט , ונגמר היום ב3-0 בדימונה . ככה זה לא יכול להמשיך . בקרוב השינוי יגיע , בקרוב

9. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אומרים (שוב, לא מעורב בכל זה, רק מתגובות בפייסבוק וכאלה) שככה קבוצת אוהדים לא מתנהגת והיא לא אמורה לפנות לבעלי קבוצות כדורגל כמו ג'קי שיעזרו להם במימון שכר, שזה בעצם "מוציא את העוקץ" מקבוצות אוהדים שכל מטרתם היא להשיג כסף בעצמם (דרך עצמם, ספונסרים וכו')

10. Don Joan Roman Member

לא פנו לאף אחד במטרה שיעזור.
    השחקן היה מבוקש על ידי המאמן, ניסו להגיע עימו לסיכום והדרך היחידה הייתה שבן זקן ישתתף בעלות שכרו, זה לא שבן זקן הוא הספונסר של נורדיה.
    על אותו משקל אפשר בעצם להגיד שקטמון היא לא קבוצת אוהדים.

11. רון עמיקם Member

כן, אבל עירוני אשדוד הוקמה בגלל שמ.ס.אשדוד עיקרה לטענת מקימיה כל סממן של עירוני אשדוד, בדיוק כמו שנורדיה הוקמה כי לה פמיליה, לטענת מקימי נורדיה, לקחה מהם את בית"ר.
    ברגע שנעזרים בטריגר הראשי - בן זקן - כדי לעלות ליגה (רכש של שחקן), על חשבון עירוני אשדוד, אי אפשר לצפות מאוהדי עירוני אשדוד לקבל זאת בשיוויון נפש.
    כמובן שהשימוש באלימות פסול מכל וכל.

12. Ice Cream חסה

ואני אישית הייתי ברכב שהותקף ואם בבגז' של הרכב שחסם אותנו וממנו יצאו אוהדים הייתה איזו אלה, היה נגרם לי אישית נזק יותר מפח עקום ברכב מהבעיטות של אוהדי עירוני. מהרגע שזה קרה כל הדיון סביב העברתו של פרדי ציון (תימור אביטן במרמורק) ומניעיו של ג'קי בן זקן (שהם ברורים כשמש) והמניעים שלנו (עניין פנימי שלנו שאני מעדיף לא להסביר) לא שווה כלום. ואם משהו דומה לזה יקרה גם ראשון הבא (19:30, היא') זה גם לא שווה את המשחק החם שהולך להיות. לא בשביל זה עזבתי קבוצה עם קהל אלים שהשתלט על היציע, והלכתי לליגה ב'.

לא פנינו לג'קי בן זקן. גם שדרות לא פנתה שנה שעברה לג'קי בן זקן שיסדר להם את ישראל דמקה.
    האישיו הוא לא השגת הכסף בעצמנו, אלא המטרות של ג'קי (הדיבורים על זה שג'קי עבריין ואדם פסול לעסקאות הן דמגוגיה) שאנחנו כקבוצת אוהדים משתפים איתה פעולה. בניגוד למה ש-DJR אמר, ג'קי בן זקן הוא כן ספונסר שלנו דרך רדיו ירושלים.

מה שלא מנע מאוהדי עירוני אשדוד ללכת לאסוף כסף לעצור של לה פמיליה בניקוסיה, וללכת להתגאות באחוות האולטראסים. מה שבכל ארגון מתוקן בכדורגל הישראלי כמו היציע, לא יכול היה להתקבל בשוויון נפש.
    אבל זה לא מעניין צ'ה גווארות כמו ארגון היציע, כשכמו צ'ה גווארות טיפוסיות יעלימו עין מאלימות ומשנאה במאבקים המרקסיסטיים שבהם אוהד=טוב, עסקן=רע.

13. Yellow Liver Member

למזלי אני לא מתעניין בפוליטיקות באשדוד, וממש לא מעניינת אותי קליקת קבוצות האוהדים, סורי.

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בקיצור בשבוע הבא (למה יום ראשון?) מכות רצח.

15. Ice Cream חסה

כי בשבת מ.ס. אשדוד מארחת את מכבי חיפה ביא', ולא רוצים לעשות משחק כזה במגרש הסינטטי.

בעירוני אשדוד כן מנסים להרגיע קצת, אבל לך תדע. בליגת העל לא הייתי מפספס משחק בית אבל למשחקי חוץ לא הייתי מגיע כי מה אני צריך את כל ההתגוששויות בין דבילים האלה, עם נורדיה כמעט ולא היה בכלל משחק שפספסתי, ואני בטח לא אפספס את אשדוד, אבל עד שיש משחק בשעות שלא מתנגשות עם בית ספר ואפשר לקחת את אחי הקטן, הפעם אני איאלץ לוותר על זה.