דיון הליגות הנמוכות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏21/10/14.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מה קורה שם עם הקהל(אם בכלל יש), אלה מהכדורסל באים או שנשארו עדיין אוהדים לצפרירים ששיחקה בליגת העל?

אני זוכר אותם עוד מנצחים אותנו בטדי נראה לי שבוע אחרי ריינג'רס שקשטן אימן עם אורן פלאש(האגדי), עברו שם בכללי עוד כמה שחקנים נוסטלגים כמו זיו כבדה, טל חן, בני חדד וארז אליאב שהיו אמורים להיות מהכשרונות הגדולים של הכדורגל הישראלי גם רונן פייגנבוים, דרסיליה, ניר סוחר, יוסי אלפיה, דודי ביטרן ויסלחו לי מי ששכחתי. ההתרסקות שלהם עברה לגמרי מתחת לרדאר, מקווה שבשנים הקרובות יהפכו לפחות לקבוצה לגיטימית בליגה הלאומית.

2. Ice Cream חסה

מה האינטרס של בית"ר כפר סבא, כפר קאסם או בקעת הירדן להישאר בדרום? ולנסוע כל העונה בין דימונה לפתח תקווה, ובין מושב תומר לראשל"צ?

גרסה של הפועל חולון מהכדורסל, אבל אין קהל. קבוצה של משפחה אחת שהצליחה לרתום 2 אנשי עסקים (שכמעט איחדו את הקבוצה עם בית דגן). השנה כשצפרירים ירדו לליגה ג' היו אמורים לאחד את עוצמה, לזרוס, צפרירים ואותם לקבוצה אחת, בסוף רק הם וצפרירים התאחדו, אבל בגלל מאבקי כוח האיחוד הזה יבוטל שנה הבאה, ובליגה א' תהייה יניב חולון שקמה לפני 3 שנים, ובליגה ג' תהייה צפרירים חולון מחודשת, עם מחלקת הנוער שנשארה לה.

עסקנות ואגו שימלאו גם עיר של 800 אלף איש, כמות אוהדים של עיירה אחת.

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/17
  3. רון עמיקם Member

אתה כותב על קבוצות עם מסורת בכזו התנשאות שמעניין מה אתה חושב על מכבי יפו...

4. Ice Cream חסה

זוכר את כל המסורת של כל קבוצה באום אל פאחם, שחלקן היו בלאומית? הגיעו רחוק בסוף.
    עכשיו מילא עוד היו לקבוצות החולוניות אוהדים,, אבל כל אחת אשכרה מייצגת רחוב או שכונה קטנה בעיר ואיזה משפחה של עסקנים, הקהל כמעט לא בא, כולן מתבוססות בליגות הנמוכות ורבות על כספים וקשרים בעירייה.

5. רון עמיקם Member

איזה שכונה? על מה אתה מדבר? הפועל חולון היתה בליגה הבכירה וגם צפרירים (ויחסית הרבה שנים). לא אשכח את הניצחון המרגש שלהם עליכם בדקה ה-90 בראשון.

6. Don Joan Roman Member

זה בסדר עמיקם, גם אנחנו לא שוכחים את השביעיה שאכלתם מהמלך והפמלייה שלו.
    ניפגש בליגה א'

Sent from my m3 note using Tapatalk

7. רון עמיקם Member

המלך שאלוי אולי. המלך האמיתי היה עוזר מאמן של קשטן.

אנחנו לפחות לא שרפנו דגלים של יפו אחרי המשחק

8. Don Joan Roman Member

נו בטח, חבל לבזבז נפט על משהו שאוטוטו חדל מלהתקיים, מזל שקמתם מחדש, אולי נצליח לשחזר ימינו כקדם.

נ.ב חייב לשאול, אביך הוא בית"רי מלידה, גם אתה בעברך היית סוג של בית”רי למרות שהלב שלך הוא ביפו, איך קרה שהפכת לכל כך אנטי בית"ר? ואל תגיד לי גזענות כי בנורדיה אין וכבר שנתיים שאתה מנסה להוריד לאנשים את הרוח מהמפרשים

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/17
  9. רון עמיקם Member

אני מאוד בעד נורדיה.
    אני נגד גזענות ואלימות וחושב על טביב מה שאני חושב

גם עכשיו אני בית"רי, אבל אינני מביא את זה לאהדת כדורגל. אני אוהד מכבי יפו

Sir Alex Ferguson ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  10. Don Joan Roman Member

אז אם אתה בעד נורדיה, אולי מספיק "להיכנס" באוהדיה ואנשיה כל הזמן, כבר אמרתי לך בפרטי שאני מאוד אהבתי את פועלכם בנושא הנוער ופירגנתי כי באמת מגיע לכם אבל לפעמים אתה מגזים.

Sent from my m3 note using Tapatalk

Ice Cream אוהב/ת את זה.
  11. Drama2 הסמל מעל הכל

רוב הקהל של הכדורסל אינו אוהד את הקבוצה המקומית. אוהדים לקבוצה כמעט ולא נשארו. כמו רוב הקבוצות בליגות הלאומית ומטה.
    אתה יכול לצפות לאחר ,מהמודגש לעיל, במקום בו נמצא חלובה ? זו לא הקבוצה היחידה שנפלה כך.
    ובהמשך למה שכתבתי מעל הציטוט, רוצים שתהיה קבוצת כדורגל לעיר חולון, ולא רק תוצרים לעסקנות, וכל צד רוצה את האנשים שלו, ממתי איחודים עוברים "בקלות" ?
    להגיד מייצג שכונה או רחוב זה פשוט מצחיק, לא זכור לי שיניב חולון זה הפועל פילבוקס או שעוצמה חולון זה עירוני אזור התעשייה. גם צפרירים חולון זה לא צפרירים ארגמן אז בחייך עזוב את זה.
    קבוצה טובה וחזקה בעיר כמו חולון שמכילה בסיביבות ה200 אלף איש היא חובה גם בחינוך וגם בספורט. אין סיבה שלא תהיה קבוצה שמתחרה בצמרת בשביל ילדי העיר, אנחנו לא צריכים להיות ספקני שחקנים להפועל ומכבי ת"א או לעירוני ראשל"צ. בניגוד לערים כמו בת ים שהוציאו עשרות שחקנים מוכשרים אבל מחלקת הנוער שם היא עסקונה, בלי יומרות לקבוצת בוגרים, בלי תמיכה, או בקיצור עיר חסרת זהות שמטרתה לייצר כוח עבודה לסובבות אותה, עיר כמו חולון צריכה להתבסס בפני עצמה.
    ועושים את זה, בזכות מרכז עזריאלי שמושך אליו חברות מחוד החנית הטכנולוגית, מרכז בילויים ופנאי בפארק פרס (היכן שהאיצטדיון כדורסל החדש ממוקם), שיפור החינוך המתמיד, לכן לא מן הנמנע כי רוצים קבוצת כדורגל חזקה.

וכשיהיו הצלחות יגיע קהל ואז גם אנשים מהכדורסל יצטרפו (כל עוד זה לא ליגת העל), אפילו אם יעשו קולות בליגה א' דרום אז נקבל יותר קהל באיצטדיון.
    עם האוכל יבוא התיאבון, מאמין שראש העיר יגדיל את התמיכה במחלקת הנוער אם תהיה קבוצה אחת בכירה, וגם יהיה יותר ריאלי למצוא ספונסרים הולמים. המגרש מול בית העלמין לא רע וכפי שנאמר הצלחות יקדמו את השיפוץ בו ובמגרש האימונים הצמוד לו.

אף אחד לא רוצה להקים קבוצה מאפס, אף אחד לא רוצה להשקיע ולעבור את כל התחלואות בהתחלה, אבל ברגע שחולון תהיה במפה - היא תישאר שם.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  12. סגול בדם Member

אני במקומכם הייתי קופץ על זה , אם וכאשר

13. Ice Cream חסה

לדעתי זה לא ספורטיבי. אם נקבע שהחלוקה היא גיאוגרפית, אז צריך לכבד אותה.

14. רון עמיקם Member

לא טוב לקהל ולא טוב לשחקנים הצעירים. לא נעלה וניקבר בצפון

15. Ice Cream חסה

בית"ר נורדיה ירושלים משיקה מבצע לטרום-קמפיין חידוש מניות, עם מחירים מיוחדים לפסח לפני שיתחיל הקמפיין העיקרי. עדיין למרות העלייה מחירים דומים, הכי זולים שקבוצת אוהדים יכולה להציע (750 מבוגר, 448 נוער, סטודנטים ונכים).
    בעונה היוצאת מכירת המניות הלכה לא משהו, כשבקושי גייסנו 200 חברי עמותה מתוך יעד של 250.
    לעונה הבאה, כשעוד אין שום מושג לגביה וכשבקושי מיצינו את העונה הזו - יש כבר באיזור ה-50 מניות תוך 12 שעות.