דיון הליגות הנמוכות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏21/10/14.

1. רון עמיקם Member

עומר, אתה באופן קבוע מקים איצטדיונים ומאפשר כניסה חינם וברור לי שאין לך מושג איך מנהלים קבוצת כדורגל ומאיפה לוקחים משאבים. אין כסף בכדורגל. תפנים

gilad16 אוהב/ת את זה.
  2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רון, הבעיה עם האבטחה זה הדרישות ההזויות של המשטרה והעובדה שצריך לשלם לשוטרים סכומים הזויים, הרבה מעבר לעבודה בשבת...
    מותר לקחת מחיר של 10 שקלים בליגה ב' ו-ג' ו-א' גם עם 20 שקל אפשר לחיות. 40 זו חזירות, אוינק אוינק, לא משנה איך תהפכו את זה.

תאמין לי רון, ראיתי דוחות של קבוצות בעולם, ומאיפה מביאים כסף, יש הרבה כסף בכדורגל הישראלי, זה אפילו קל לעשות את זה, השאלה היא לאן ואיך הוא מנותב. בדרכי הניהול של היום, ונוכח העובדה שאי אפשר גם לקזז הפסדים מבחינת מיסויית ועוד כהנה וכהנה ברור שאין כסף בכדורגל...

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הפועל קטמון מציגה: איך להיות פופוליסט ב-90 דקות
    https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/p180x540/11161354_10153103786110073_6534175706733707122_n.Xxx?oh=b2b86a6161dad04cebf704d881c286ba&oe=55E14BEB

אני רחוק מלהיות הומופוב אבל הלקקנות הזו מגעילה אותי.

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק אני לא מבין מה זה שייך ורלוונטי?

ישראל, עם כל השמרנות והדתיים, היא אולי המדינה הכי OPEN לקהילה הגאה בעולם...מה גם שהחוקים פה הם הכי פרו קהילה גאה שראיתי פרט למדינות מסוימות בארה"ב וממש אין שנאה אליהם, להיפך, לא מבין מה הם באו להראות ולהשיג? גימיק מגוחך, וגם אם הם לא היו עושים את זה, אני חושב שהקהילה הגאה תקבל פה בסופו של דבר את מלוא הזכויות, שהם זכויות אדם בלי קשר למה הנטייה המינית שלו, להבדיל מרוסיה ששם לא נראה את הדברים האלה כנראה

אבל אל תדאגו, אותו דבר רק במקום סמל של הקהילה הלהט"בית, אבל בכיתוב בערבית של דו קיום בין ערבים ליהודים או סמל של נכים, או ניצולי שואה או זקנים/עניים, תיהיו בטוחים שלא תראו אותם עושים...

5. Ice Cream חסה

דרשו 20 שקל, לא 40. ובאופן חד פעמי.

ידוע. גם 30% מכמה עשרות אלפים זה הרבה לקבוצה בליגה ג'. וצודק עומר שעלויות השיטור לא צריכות ליפול על הקבוצות.

וגם אם זה לא כדי לכסות הוצאות, אלא כדי שקבוצה תרוויח ויהיה לה ממה לשלם לשחקנים, למאמנים, לשדרג את מחלקת הנוער, לשכור מגרשים לאימונים ואוטובוס להסעות, לרכוש ציוד וביטוחים - מה הבעיה עם זה?

קטמון יחצ"נים בשקל שמכוונים לתקשורת הספורט השמאלנית שתתלהב מהגימיק הזה שלהם. שוב מה שעומר אמר. וואו, אמרו שהם נגד הומופוביה בכדורגל. איזה דעה אמיצה ורלוונטית!

Gianzola ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  6. רון עמיקם Member

איזה בטחון יש לך. שמת לב כמה אצטדיונים כבר הקמת מכספי משלם המיסים? עזוב אותך עומר, לא כל המדינה זה גולדהאר

7. רון עמיקם Member

אתה מכיר את קטמון? שמעת על ליגת השכונות? שמעת על הקבוצות שלהם בבית צפפה ושועפט? עוד פעם דיעה מלומדת שלא מבוססת על כלום?

gilad16 אוהב/ת את זה.
  8. רון עמיקם Member

אגב, לא משלמים לשוטרים שקל! אין שוטרים בכדורגל, בוודאי שלא בליגות נמוכות.

9. Don Joan Roman Member

זוהי המשמעות של להיות הפועל.
    ללקק וכשמסיימים ללקק, ללקק עוד יותר חזק, זה הפועל וזה למה בית"רי והפועל זה כמו שמן ומים.
    כי בית"רי זה בדיוק ההפך (ותרשה לי לומר לך שלה פמיליה זה הדבר הכי רחוק שיכול להיות מבית"רי חוץ מהפועל.)

10. כריסטי ברטו Member

"אבל אל תדאגו, אותו דבר רק במקום סמל של הקהילה הלהט"בית, אבל בכיתוב בערבית של דו קיום בין ערבים ליהודים או סמל של נכים, או ניצולי שואה או זקנים/עניים, תיהיו בטוחים שלא תראו אותם עושים..."

על מה אתה מדבר?! אין משחק שאין אצלנו שלטים בערבית, יש לנו קבוצות ילדים וילדות ערבים ממזרח העיר, קבוצה של נכים/מפגרים משק"ל, קבוצות במקומות העניים ביותר בירושלים היהודית שבהם הילדים גם מקבלים עזרה לימודים חוץ מהאימון כדורגל, במשחק האחרון שלנו התנדבו אוהדים לשדר באוזניות לקבוצת עיוורים שהגיעה להתארח... אם יש משהו שמייחד את קטמון זו התנדבות למען כלל החברה בישראל.

מה שכן, אני מודה שאין לי מושג למה דווקא הומופוביה זה נושא שבוער לקטמון להלחם נגדו, בעוד נושא הגזענות והאלימות בספורט הישראלי הוא חמור ובוער הרבה יותר...

idans, Ice Cream, Die Werkself ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. gilad16 Member

מחווה מכובדת ויפה של קטמון ולא שמעתי שום טיעון טוב פה למה לא.
    חוץ מזה שגם אסתטית זה פשוט יותר יפה :)

מסכים עם אייס קרים לגבי 20 ש"ח חד פעמי למשחק, לא כואב בכיס וכן יכול לעזור לקבוצה אחרת וככה אולי גם לכדורגל בליגה ג'.
    ברור שזה ניצול הזדמנות, אבל גם 30% הוצאות אבטחה זה כסף ולקבוצות יש עוד הוצאות.
    20 ש"ח נשמע לי כמו הגבול העליון הראוי, אבל עדיין ראוי.

נערך לאחרונה ב: ‏19/4/15
  12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבטיח לך שלו היו חושבים פה על ספורט ומאפשרים לבנות איצטדיונים ששייכים לקבוצות, היית רואה בקלות עוד מספר איצטדיונים, אבל הכל עקום פה, מהניהול, דרך איצטדיונים וכלה בהתייחסות לקהל...הכל פה רע בכדורגל, זה למה קל להגיד אין כסף, אין רייטינג, אין ואין ואין. כשכל הניהול פה הוא מחורבן והכל חובבני במקרה הטוב ומושחת במקרה הרע, מה פלא שזה נראה כמו שזה נראה?

13. Ice Cream חסה

עומר, עלות בנייה של אצטדיון של 15 אלף מקומות זה מאות מיליוני שקלים לא כולל לרכוש קרקע. מי בדיוק ילך על זה?

14. רון עמיקם Member

ומה עם הפשרת שטחים ירוקים לבניית אצטדיונים? ומה עם עתודות קרקע? ומה עם תכנית מתאר? ומה עם אזורים מסחריים?
    מישהו כאן בנה פעם בית, לא אצטדיון?

בטח עומר. הוא מומחה

gilad16 אוהב/ת את זה.
  15. idans Member

לקרוא לזה השערות זאת מחמאה...המינימום זה קצת לבדוק