דיון הליגות הנמוכות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏21/10/14.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואלה, זה חדש לי לגבי שמשון.
    מה היה התקציב שם השנה?
    אני לא יודע להגיד לך מה זה אדישות כי אין לי מדד לכמות האוהדים שמגיעה למשחקים...

2. רון עמיקם Member

50

3. Ice Cream חסה

מה שרון אמר. מגיעים איזה 50 אוהדים שזה גם הגיל הממוצע שלהם. וגם הם לא ממש מעודדים, קצת שרים לפני המשחק ואחרי זה מתיישבים ולא שומעים אותם.

איפשהו באמצע העונה אחרי הפסד ששיבש את תוכניות האליפות שלהם הם החליטו להעביר את החלוץ המצטיין שלהם עד אז, תומר עיוואן, כדי לחסוך את המשכורת שלו, והתחילו שם תאקלים והאשמות הדדיות בין ההנהלה לאוהדים. כמו שאני רואה את זה ההנהלה (הדומיננטי מביניהם זה עומרי כהן) התאכזבה מזה שהאוהדים לא נתנו יד למרות שהם החזירו להם קבוצה ואפילו נענו להסכמה לצרף את אחד האוהדים להנהלה שם, ומנגד לאוהדים רק הייתה ביקורת ועוד די ארסית.

אני זוכר גם איך במשחק שלנו נגדם בספורטק אחרי שהם סופגים 2 גולים אוהד יורד מהיציע ומתחיל לפוצץ את הבלונים, בהפסקה הם יורדים לדשא ומתחילים לקלל ואפילו לנסות לתקוף את השחקנים במחצית, כשבין לבין במקום לעודד ולנסות להחזיר אותם למשחק הם רק מקללים. חבל על הרצון הטוב של האנשים שם, אבל שמשון חייבת את האוהדים בשביל להתחרות על עלייה במחוז מרכז או תל אביב, אבל הם יותר מזיקים מאשר עוזרים.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומרי כהן זה לא הבן של השריף?

עם 50 אוהדים למשחק אני לא רואה את שמשון מגיעה למשהו, לא משנה איך תהפוך את זה. המחלקת נוער שייכת להם או שזה תחת הפועל ת"א עדיין?

5. Ice Cream חסה

אכן הבן של השריף. ליניב חולון שעלו מהליגה שלנו יש גם פחות מ-50 וגם הם בני משפחה ומקורבים, אבל שמה היו אנשים ששמו כסף ולא היו להם שום רעשי רקע. לשמשון אין אנשי עסקים ששופכים מאות אלפים על הקבוצה, הם צריכים א' תמיכה גבית ושהאוהדים יהפכו את שמשון למקום חם ומחבק, וב' עם חום ואהבה גם שחקנים בליגות הנמוכות לא הולכים למכולת, אז הם גם צריכים להוציא מכיסם...

6. רון עמיקם Member

מתי זה היה תחת הפועל ת"א?
    מה יהיה עומר?
    המגרש מושכר לטובת הפועל ת"א צפון, אבל מחלקת הנוער של שמשון עצמאית לחלוטין.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  7. Hapoel_Tel_Aviv Member

מה שנעשה בחולון זה כישלון גדול, בחולון יש רצון גדול והרבה אוהדים של הפועל חולון שחלקם יתמוך בקבוצה גם בכדורגל, אבל בשל סכסוך ואגו הקבוצה היא יניב חולון והכדורסל לא מושך אוהדים לכדורגל.
    אני בעד גם לאחד את כל הקבוצות בוגרים בחולון לקבוצה אחת שתקרא הפועל חולון, יש פה יותר מידי קבוצות בוגרים, 2 אצטדיונים ועוד מגרש וחצי שמשמשים את כל קבוצות העיר,נוער, מכבי יפו ,אזור ועוד כל מיני קבוצות מהאזור.

8. idans Member

קודם כל מי שקצת מכיר את האופי של אבירם יודע שהוא לא עושה דברים כאלה.
    דבר שני, אני מעדיף את האמת של אבירם (אפילו מעריך אותו על זה) שיש לו ערכים ולא מוכר את עצמו אחרי משחק אחד..הוא העוגן של הקבוצה מקצועית וחברתית ושלא יעשה יאללה הפועל סוף משחק כמו זונות קהל סטייל אלירן ג׳ורג׳ שמפרקים אותך מבפנים.
    שימשיך לעשות את העבודה שלו כמו שעשה עד עכשיו, יש כבוד והערכה הדדית בין השחקן לקהל והפוך, אתה מוזמן לראות את החגיגה שלו אחרי השערים בחדרה, אתא, הרצליה ועוד...גם החתימה שלו היום בשלב ככ מוקדם של עונת המלפפונים (אפילו עוד לא התחילה) מראה משהו.
    שורה תחתונה בקטמון לא ישאילו שחקנים מביתר וזה הכי חשוב.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרו שיניב חולון זה הפועל חולון כדורסל? איך הם לא מצליחים למשוך את החבר'ה מהכדורסל?

10. Ice Cream חסה

זה לא רק ברוכיאן. מה עם סיידוף? ואתה בטוח שאתם לא משאילים שחקנים מאצלנו? לפי ההתאחדות לפחות נאור סבג וירין מחטבי שייכים לנו.
    יפה שאתם מכבדים ומעריכים את האמת של ברוכיאן, אבל כנראה הוא לא היחיד שלא בדיוק מתחבר לקטע הזה של הפועל ולכל מה שעשיתם, אלא פשוט לא הסתדר להם עם בית"ר והם חיפשו עדיין אותו בית, בית שמי שנותן להם זה בני סיוון...

פשוט לא הולך, לא באים...
    אולי גם כי זו פשוט קבוצת-צעצוע של כמה עסקנים מקומיים שרוצים לשחק מנג'ר בעולם האמיתי (ועד עכשיו מצליח להם), אבל חוץ מבצבעים אין להם איזו זיקה מיוחדת לחולון. פשוט הביאו מאמן טוב, המאמן הזה הביא שחקנים שהוא מכיר ועוד כמה כוכבי ליגות נמוכות (בעיקר כאלה שהתקרבו לדת), ויש קבוצה נחמדה - אבל אין לה איזו זיקה מיוחדת לעיר. אפילו כשהם חוגגים אחרי ניצחונות עם האוהדים (או האוהד היחיד שהוא חבר של מישהו מההנהלה שם) הם שרים "שלום עליכם מלאכי השלום"...

11. רון עמיקם Member

יפו לא משחקת בחולון כבר שנתיים. היא משחקת בשכונת התקווה בהוראת העירייה

חלק נכבד מכוכבי חולון הם שחקנים שעברו במכבי קביליו יפו או במכבי יפו הישנה - מוסא בן חיים, בני שרקט, גיא סבח, יניב עמיאל, חן מלכה - וצברו את הנסיון. בעונה הבאה יהיו שם עוד פליטי יפו. לא בטוח שזה לא יביא להם קהל...

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם ההודעה האחרונה אייס קרים על יוצאי בית״ר בקטמון. לפחות אלה שאני מכיר באופן אישי גדלו כאוהדי בית״ר ביציעים של טדי ומשחקים בקטמון כי זה קרוב לבית וגם כי יש קהל וסיקור תקשורתי נרחב יחסית לליגה א. משיחות עם כמה מהם אני יכול להגיד שכל השירים נגד בית״ר לא עוברים להם חלק באוזן בכלל.

13. רון עמיקם Member

14. gilad16 Member

הבעיות התחילו עוד לפני חצי העונה, אפילו לפני תחילת העונה.
    להפיל את חוסר ההצלחה על האוהדים זו חוצפה בעיני.
    זו לא קבוצת אוהדים ומי שהקים את הקבוצה לא היה צריך לצאת בהצהרות ללא כיסוי
    ולקוות אח"כ שאוהדים נוסטלגיים יזילו דמעה ויצטרפו לפרוייקט שמראש לא ממש בנה עליהם.
    רצון טוב יש להרבה מועדונים בליגה ג', אבל רק רצון טוב לא מספיק ולא האוהדים אשמים.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  15. Ice Cream חסה

אתה רוצה לומר שאוהדים של יפו (כמה הייתם במספרים בעונה האחרונה?) מתלהבים מחולון ומאמצים אותה בתור קבוצת בת? בחיי שלא ראיתי בחולון אוהדים בכלל, ואם זו האסטרטגיה של חולון לגייס אוהדים אז צר לי עליהם...
    עם כל הכבוד לאוהדים, במיוחד אוהדי כדורגל בישראל שלעתים לא רחוקות הם יצורים כפויי טובה - הם ממש לא הכרח לקבוצה מצליחה ומאוזנת, שאפילו נותנת מענה לילדי הערייה. אם ההנהלה של יניב חולון תמשיך במה שהיא עושה (והם כבר הצליחו לגייס חברת בנייה בינ"ל בתור ספונסר) אין סיבה שהיא לא תגיע לאן שאשר אלון ודמיאן רויטמן הגיעו עם רעננה.

גם אם ההנהלה לא טלית שכולה תכלת, זה לא מצדיק את טונות הארס שאוהדי שמשון שפכו שם על כל מה שזז, ואת חוסר ההיענות שלהם לסייע. וגם כקהל הם לא משהו בכלל...