דיון הליגיונרים 14/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏21/10/14.

1. alexshw Member

ייני מקצוען אמיתי ואולי בזכות זה יוכל לתקוע יתד בקבוצה מהרמה הזו.

דן מורי נופח ע"י סוכנים. זה לא שהוא היה איזה בלם גדול בליגה שלנו.
    סמואל אטו, אחרי שהייתי בעצמי 3 שבועות בהולנד בעיר שהיא כנראה משהו מסגנון של ארנהיים, אני מבין למה זה לא מפריע לו לשבת כל כך הרבה זמן על הספסל :)

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מפקפק במקצוענות של ייני אבל ע"פ מה שאני זוכר ויודע ואני מרשה להולנדים כאן לתקן אותי במידה ואני טועה, רוב הקבוצות בהולנד משחקות במערך של 4-3-3 עם סגנון ברור של חלוץ מטרה גבוה, שחקני קו מהירים שיודעים להתקיף וקשרים טכניים במרכז. אתם רואים את ייני שהצד ההתקפי שלו חלש בטח ברמות האלו מצליח שם כמגן? אולי כבלם או קשר אחורי הוא יצליח להיות שם שחקן משלים ורק שיהיה ברור עבור שחקן במידותיו של ייני מדובר בהצלחה גדולה.

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני חושב שאם הוא יגיע לשם המון אנשים יופתעו ויאכלו את הכובע.
    אין אנדרייטד גדול ממנו.

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני לא חושב שכדאי לייני לעבור לקבוצה שאולי תשחק במוק' ליגה אירופה מאשר להישאר בקבוצה שולטת בכדורגל הישראלי.

תומר חמד לא שותף במשחק של אלמריה מול ברצלונה.

90 דקות לניר ביטון ב0-2 של סלטיק על פטריק.

ניסו קפילוטו צפה מהיציע בבאזל עולה על חשבון קבוצתו, סט. גלאן, לגמר הגביע השוויצרי. 1-3 חלק לבאזל, שכנראה גם תניף את הגביע.

מאריבור הסלובנית קצת מסתבכת בצמרת הליגה ורושמת הערב משחק שלישי ללא ניצחון. היום זה היה 0-0 מול לובלאינה הרביעית בטבלה. דמזל'ה ניצלה זאת ועלתה למקום השני בפער 3 נקודות בלבד ממאריבור. גם המקום השלישי, NK קלז'ה, במרחק זעום של 4 נקודות בלבד. סלליך לא היה היום בסגל.

צסק"א מוסקבה מאבדת את המקום השני לאחר הפסד ביתי 2-1 בדרבי לדינמו. 90 דק' לנאתכו.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה לא טועה.

ויטסה קבוצה טובה מאוד. לא בטוח שהיא תהיה באירופה שנה הבאה, היא תצטרך ככל הנראה להלחם דרך הפלייאוף (עזבו, שיטה הזוייה) של הליגה בתקווה להיות שם. יש לה עוד סיכוי לתפוס אוטמטית את המקום אבל זה עוד מוקדם. בכל מקרה היא קבוצת התקפה טובה מאוד ומה שבעוכריה היה השנה זה הקישור אחורי וההגנה, ומין הסתם שם ייני אמור לתת את הפתרון. יכולה להיות הזדמנות טובה מאוד בשבילו. לא יודע איך ויטסה תראה בעונה הבאה כי הקשרים עם צ'לסי מביאים לה בכל חלון העברות כמה מושאלים מהאלופה האנגלית, אבל אני כן חושב שאם יביאו את ייני זה כשחקן הרכב או לכל הפחות בין ה12-13 שרואים דקות כל משחק.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כדורגלן להזכירך, זה מקצוע קצר. כשמשלמים לך 350 אלף יורו חוזה מינימום בהולנד (זרים חייבים להשתכר לפחות 350 אלף יורו אם רוצים להביא אותם לליגה ההולנדית) תאמין לי שנכון שאתה רוצה לשחק אבל אתה לא תפספס הזדמנות לסדר לך גם את ה-30 שנים של אחרי זה, כי וואלה, רוב רובם של הכדורגלנים יכולים לאבד את הכסף או לצאת בלי כסף מהכדורגל, והוא לדוגמא מסדר את עצמו ואת המשפחה ונשאר עם עודף ויש לו עוד שנים לשחק בטופ וגם לקבל חוזים טובים בעקבות ההתעקשות. כסף זה חלק מהמשחק במיוחד היום, והוא מבחינתו נתן את כל כולו. להגיד שלא ספר אותו, טוב אני יודע יותר ממך, ממש לא הייתי מגדיר את זה ככה (גם היו לדן הצעות לעבור בהשאלה לאקסלסיור וכו' אבל הוא העדיף להישאר), ואין מה לעשות, הוא היה במועדון שהצליח גם לפניו, והחליף גם מאמן, ולמרות זאת שיחק 15 הופעות ונתן גם שער העונה. אל תשכח שהבעלים של הקבוצה הזאת גיאורגי והביא שחקנים מהמדינה שלו שלאו דווקא יותר טובים מדן (אישית ראיתי אותם משחקים, וגם את הקבוצה עצמה ואני אומר לך שבוודאות הם לא יותר טובים מדן), תוסיף לזה גם מושאלים בצ'לסי ותבין שוואלה, לא הכי קל לשחק בקבוצה באירופה, גם שם יש פוליטיקה ואינטרסים, אולי לא בצורה מוחצנת כמו בארץ אבל זה קיים, כמו בכל מקום. דן בהחלט יכול לשחק בצמרת הקבוצות בישראל, זה בכלל לא שאלה של כך, בטח שבבית"ר ירושלים (אתה לא מאמין שהבלמים של בית"ר טובים יותר ממנו נכון? ברצינות אני אומר את זה), מכבי ת"א (עם איך שקרלוס נראה השנה מה ההבדל בינו ובין דן וטיבי בכלל עם האף למעלה כבר שנה וחצי כאילו הוא טל בן חיים הבלם בשיאו) ומכבי חיפה (דקל קינן ומתן אוחיון, SERIOUSLY?).

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

רישמית: ייני סיכם בויטסה.

למרות שהוא עובר לקבוצה שייתכן ולא תשחק באירופה והיא קבוצת אמצע+ בליגה ההולנדית, אין כאן מקום להשוואה. הליגה ההולנדית, מקצועית יותר, מפורסמת יותר, שכר הרבה יותר טוב.

רק לא מובן לי למה פירסמו את זה עכשיו, שהעונה (תאורטית) לא גמורה ?

השולס עולה ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  8. alexshw Member

למה לא? העונה מבחינת מכבי ת"א גמורה רק שאלה של גם גביע בנוסף או לא ועל זה העניין לא אמור להשפיע.
    באמת מעניין אם ייני יסתדר שם.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בהצלחה גדולה. נעקוב.

10. סמואל אטו Member

אני חושד שהעסקה הזאת סוכמה כבר מזמן. למה פירסמו? אולי כי זה דלף לתקשורת ולא רצו שהסיפור הזה ימשוך יותר מדי תשומת לב.

11. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

זו בדיחה?

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה כסף מכבי מקבלת ?
    או שנגמר לייני החוזה בתום העונה וזו העברה חופשית ?

13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני חייב לציין שכל המעבר הזה עדיין נשמע לי הזוי.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כל הכבוד לייני. זכה בזכות לעבור הלאה ביושר ומגיעה לו ההזדמנות. שיהיה לו בהצלחה. אם זהבי שחקן גדול מעבר לקבוצה כמו ויטסה גם תהיה הצלחה גדולה, נחכה להתפתחויות.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  15. סמואל אטו Member

מה שכתבת בסוף זו בדיוק הסיבה שבגללה אני לא מבין למה הוא נשאר שם. אלא אם כן באמת מדובר ברמת חיים הרבה יותר טובה, והוא מתכוון להמשיך באיזור גם בעונה הבאה, אז הוא יכול לקבל תנאים טובים אם במכבי ת״א או הפועל ב״ש.