דיון המרצ'נדייז הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hotspur, ‏1/6/04.

1. salim733 Member

2. Wave Member

כמה עלה לך ?

3. fego7 Member

בבקשה מי שיכול לתת לי מהר חנות בלונדון שמוכרת מוצרי כדורגל ובמחרים טובים

תודה רבה :aaa031:

4. spurs229 Member

מחירים טובים לא תמצא בלונדון.

5. W.Rooney Member

דווקא כן, אני אמליץ אולי בפעם העשירית על LillyWhites המדהימה בכיכר פיקדילי. מחירים לכל כיס, תשאל את גל שעדיין נמצא בלונדון.

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתה מקשקש?

אני קניתי המון בלונדון, צריך לדעת איפה. פיצ'פקעס, וינטג', בגדים, דיסקים, בקאמדן ופורטבלו נמצאים במחירים לא רעים בכלל, לרוב. בפיקדילי לא רק ליליווייטס, ויש בברנט קרוס חנויות עודפים לא מעטות.
    באופן כללי עדיין לונדון יקרה, אני שקלתי למשל לקנות ג'ינס ונרתעתי מאוד מהמחירים, אבל אין על לונדון בשביל קצת קניות טובות לנשמה.

7. spurs229 Member

בהשוואה לארץ, לונדון מאוד יקרה, כמעט בהכל (בגלל שעדיין יש בארץ דברים, בעיקר בגדים, יקרים בצורה מוזרה), בהשוואה לארה"ב לונדון יותר יקרה בהכל ועל המזרח בכלל לא צריך לדבר.

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

יקרה זה ברור וידוע, להיות שם שבוע לא זול בכלל - האוכל יקר, כרטיסים יקרים, תחבורה יקרה, קניות יקרות, אבל בכולם אפשר למצוא מחירים סבירים ואף פחות מזה. אני בליליווייטס קניתי חולצה מכופתרת ארוכה של No Fear, מהסוג שעולה בארץ באיזור ה-300 ש"ח, ב-5 וחצי פאונד, תעשה חשבון לבד.
    גם בקאמדן יש מציאות, קניתי ספר של הורנבי ב-3 פאונד, ודיסקים משומשים ב-1 פאונד לחתיכה.
    צריך לדעת איפה לחפש. הכי חשוב שהמחיר של הבירה פחות או יותר אחיד!

9. Rudess Member

גיא, לא יודע אם יצא לך להיות בפעם האחרונה כשהיית בלונדון ב- Primark, אז אני ממליץ לך ולכולם ללכת לשם. כלבו ענק, איפה שלפני הרבה שנים היה את הסניף של C&A . זה רשת אירית של בגדים זולים מאד, אפשר למצוא שם מחליפות במחירים מצחיקים ועד לטי שירט וטרנינגים.

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

Primark? איפה זה?

והשאלה היא אם זה טוב לחובבי מותגים... ליליווייטס זה לא מותגים מהשורה הראשונה אבל אלה מותגים.

11. ToonTastic Member

you have to go the suburbs for good prices.for people who loves brands(like me) London is out of the picture in a matter of budget.and even ive started a good work in Deutsche Bank with good salary .its out of the question to buy in downtown.

I am going to Hemel Hempstead which is out of London.there is a big mall with all the brands and its 30% cheaper than in London.

12. Rudess Member

זה ממול תחנת Marble Arch , זה חנות ענקית על שתי קומות שאי אפשר לפספס. יש לחנות את הליין מוצרים שלה, ולא תמצא שם Diesel או מותגים אחרים, אבל תוכל למצוא שם ג'ינסים למשל ב-6 פאונד במקום לשלם 40 בחנות של Levi's. מעיל ארוך לחורף שעולה ב- TopShop ובחנויות אחרות 70 פאונד, שם עולה 15 פאונד, ויש עוד המון דוגמאות. פעם הבאה שאתה בלונדון, תן גיחה, וב-50 פאונד אתה לא יודע עם איזה שקית ענקית אתה תצא משם.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראוי לציין שקאמדן גם מעולה לבגדים, יש את היקרים יותר, לאורך הרחוב, אבל ברחוב עצמו יש המון בגדי וינטג' מגניבים לאללה במחירים מעולים. מאוד עניין של טעם אבל שווה לבדוק, בקאמדן תמיד יש דברים יפים לקנות, צריך רק לדעת לחפש ולא להיבהל מעדרי הפאנקיסטים.
    יש גם מעצבים וכל מיני דברים כאלה, ראיתי שם אוברול מדליק לאללה בסגנון קומיקס, ארוך כזה שאם שמים פה בחורף אין מצב שכולם מסתכלים עליכם בקנאה/תהייה, אבל תג המחיר (55 פאונד) היה בלתי הגיוני עבורי, אז התאפקתי.

רודס, נשמע מאוד מעניין, אני יותר חובב מותגים, אבל ההמלצות שלך וירון באמת באות בחשבון לפעם הבאה שאני נוסע (במהרה בימינו). המפסטד המל - לאיזה כיוון מחוץ ללונדון זה? זה zone 4 או אפילו מחוץ לזה?
    ירון, איזה מצחיק! בעבודה הנוכחית שלי מתעסקים עם Deutsche Bank.

14. ToonTastic Member

which company are you working with?.
    i am working in the Data security in the Bank in central London.

about Hemel Hampstead.its not even in zone4...........its a town outside London.but not far.

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עובד בחברת הייטק בשם סנגארד, הם אחראים על העברת מידע בין בנקים, ואחד הלקוחות הגדולים של המוצר כאן הוא דויטבאנק, מדברים איתם כל יום.