דיון השופטים הרשמי: טורניר לא טוב של השופטים

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏3/6/08.

1. 亚历山大帕托 Member

עד כמה שאני שונא להיות צודק בקטעים האלה... :aaaprot:

2. אבו Member

אתה ראית תפיסה שהורידה את השחקן הרומני לקרקע? אני לא. אני חושב שזה היה מאבק לגטימי, לא שווה פנדל.

ואני שונא איטליה, אגב.

3. oFiRzZz Member

http://www.euro2008.uefa.com/imgml/officials/referees/259218.Xxx
    לירוק על האפס הזה .

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פאנוצ'י חנק אותו, תפס אותו מסביב לגרון, הוא הוריד אותו לריצפה.

זה כן שווה פנדל אבל הבעיה ששופטים לא סופרים לא מעט מקרים כאלה במשחק, השופט חיפש ומצא.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/08
  5. Igi Member

היה פנדל ברור של פאנוצ'י. הוא תפס את ניקולאה והוריד אותו לדשא. וזה עדיין לא פוסל את העובדה שההחלטות המכריעות היו היום באופן מגמתי כנגד האיטלקים.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

היתה תפיסה על ניקולאה בפנדל, אבל זה כמו הפנדל שהאוסטרים קיבלו אתמול, בכל משחק רואים 20 כאלה, לא ברור מה גורם לשופטים להתעלם מהרוב ולהתייחס לחלק.

שיפוט חד-צדדי ומגמתי לטובתנו היום, האוברברו הזה שווה כל ליי! :aaa021:

7. Giallorossi Member

ברכות לאוברברו, ברגע זה הוא התעשר בכמה עשרות אלפי יורו.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יורו... ליי! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

9. Pipe Member

עומרי,
    כבר שכחת את קוריאה 2002 הא..

אני רוצה לראות את האנשים שמזמרים שאופ"א בעד איטליה והשופטים בעד איטליה. הנורבגי בתצוגת השיפוט הגרוע ביותר by far בטורניר עד כה. לקח את ההצגה, שפט עם המון אגו, שגה המון פעמים והכריע לבדו את גורל המשחק ואולי את גורלה של איטליה בטורניר. השער שלא היה צריך להפסל, השריקות הפזיזות מדי, הנבדלים שלא היו ונשרקו, הנבדלים שהיו ולא נשרקו, פשוט בושה. עד כה השיפוט ביורו לטעמי היה ללא דופי. נכון שהיו טעויות קטנות אך לא כאלו שהשפיעו על גורל של משחקים, עד שבא אוברבו והרס אולי טורניר שלם עם התחת הנורבגי הלא יוצלח שלו.

ואני לא מסכים עם ההחלטה של הפנדל. או ששורקים על כל העבירות הקטנות והתפיסות הללו בכל המשחקים, או שלא שורקים בכלל. על כל שריקה כזו ישנם 20 פעולות דומות של מגנים שלא זוכות לשריקה. השיפוט צריך להיות אחיד, והיות והוא לא כזה, שריקה במשחק כמו היום בדקה ה82 עם כל ההשלכות שלה, פשוט שגויה. למה שאיטליה "תדפק" ושריקה דומה מול נבחרת אחרת לא תעלה לה בפנדל? זה אבסורד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/6/08
  10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

העיקר שכל הטיפשים והמלעיזים חושבים תמיד שהאיטלקים משחדים שופטים. נו הנה טורניר נוסף שבוא אנחנו מודחים בגלל השופט. 2002,2004 ועכשיו גם 2008. הפעם זה לא איזה אקוואדורי טיפש אלא שוב הסקנדינבים האלה ובאמת שאין לי מושג מה האיטלקים עשו לסקנדינבים שפעם אחר פעם זה קורה.

2006 היה כנראה נס לא מהעולם הזה.

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח יניב הסקנדינבים (לא שופטים, שתי נבחרות) גם מכרו אותכם ביורו 2004 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אבל עכשיו ברצינות- אחרי היום אפשר כבר להשיב באופן נחרץ לשאלה שבכותרת הדיון. השופטים מכריעים משחקים ביורו הזה על ימין ועל שמאל?

12. Pipe Member

לא חושב. בעיני פרט למשחק היום לא הייתה החלטת שיפוט שהייתה חד משמעית מוטעית. הטענות לפנדל במשחק שפתח את הטורניר הם גבוליות מאוד ולא כאלו מובהקות שאפשר לסמן את רוזטי כמי שהשפיע על המשחק, השגיאה של השופט במשחק של קרואטיה ואוסטריה שלא הוציא אדום לפוגאטץ' במחצית הראשונה לא השפיע על הניצחון הקרואטי בסופו של דבר, ושאר הטעויות לא היו בקנה מידה רציני. סך הכל אני אישית מרוצה מאוד מהשיפוט עד עכשיו. על סמך העונה האירופאית שזה עתה נגמרה, ציפיתי לשיפוט הרבה יותר רע, והשופטים הבכירים יותר stand up to the plate so far - גם רוזטי, גם מיכל, גם דה בליקר שפטו טוב ואפילו מחוטו גונזאלס העכבר, ללא ספק אחד משני השופטים הגרועים בטורניר יחד עם אוברבלוף, לא דמיין דברים, לפחות לא עד עכשיו.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

צריך לעשות מחקר רציני על האירועים בין איטליה למדינות סקנדינביה במהלך ההיסטוריה, לחקור עד לתקופת האימפריה הרומית. אני אדע ממי להיזהר במונדיאל 2010 אם נהיה שם.

14. CeSc FaBry 4 Member

כדאי שתהיה קצת אובייקטיבי כי היה שם תפיסה ברורה מצדו של פאנוצ'י על השחקן הרומני והיה צריך לשרוק ב 100% ....
    ואני מסכים גם לגבי מה שאמר "לירן" שאין הרבה שופטים ששמים לב לדברים כאלה ושורקים על זה , ואם ובמקרה ראו את זה הם לא שורקים כי מבחינתם זה לא מביא להרבה בעיות.. מבחינת שופט זה יותר טוב לפסול פנדל חוקי מאשר לשרוק לפנדל שיש בו 1% ספק, אז כדאי לחשוב קצת על זה כששרק לפנדל חוקי לגמרי..

15. Giallorossi Member

אחרי השבדים, הדנים והנורווגים חסרים רק הפינים כדי להשלים סרייה סקנדינבית שדופקת את איטליה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx