דיון השידורים הגרמני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏31/12/05.

1. T0XiN Member

על זה בדיוק אני מדבר נדב,שגם אם נרצה לשלם עבור עוד משחק מהליגה הגרמנית לא נוכל לעשות כן.
    בתור אוהדים מתמידים כמונו, חלקנו מוכנים גם לשלם בשביל שנוכל לראות את קבוצתינו אבל עכשיו כשרוצים להוציא חוק טפשי שכזה שכביכול אמור לפעול לטובת הציבור זה לא יקרה כי גם אם נרצה לשלם ולראות את הקבוצה שלנו לא נוכל לעשות זאת.

ועוד יותר מפתיע אותי שמהלך זה מגיע דווקא מהשר הטוב ביותר בממשלת ישראל.
    השר אטיאס הוא היחיד שפעל עד כה לטובת הצרכן אם זה בנושא התקשורת הסלוללרית (חוק שימור המספרים) ותקשורת האינטרנט כאשר הכריח את בזק להגדיל את התשתית בישראל. במקרה הזה הוא טועה,וטועה בגדול.

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/08
  2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

וחוק הצנזורה באינטרנט ועוד ועוד. אוי לנו עוד שרים כמוהו. אבל לא ניכנס לזה כאן. זה לא המקום.

3. T0XiN Member

אכן הוא ביצע המון החלטות שגויות אבל אני חושב שהיו לו כמה מהלכים שמעפילים על כל שאר הדברים האחרים שהוא ניסה לבצע (שמרביתם גם לא יצאו לפועל בסוף).

אם מסתכלים על כל הפעולות שלו ניתן לראות שהוא אחד השרים היותר פעילים בממשלה ושבאמת מנסה לעשות שינוי כלשהו ולא רק לחמם את הכסא כמו חבריו.

נ.ב
    אם כבר הזכרת צנזורה זה מזכיר לי שהיום בזק בינלאומי הציעו לאמי שירות "Safenet" שהרי ברור לכולנו מה משמעותו,בעוד אני צועק לה בטלפון שבשום אופן לא תקח את העסקה הזאת למרות שהנציג הציע לה את השירות בחינם.

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/08
  4. אפנברג Member

מי שרוצה קצת נוסטלגיה יש עכשיו בחמש גולד משחק מרבע גמר האלופות עונת 1999/00, באיירן נגד פורטו-משחק הגומלין.

5. T0XiN Member

לאבי מלר ולכל הנוגעים בדבר,
    עונת הבונדסליגה 08\09 הולכת וקרבה לה. כאשר בסוף החודש הבא תחל עונת המשחקים הבאה. כידוע לכם ולנו בורוסיה מנשנגלדבאך עלתה לליגה הבכירה ואיתה עלה גם רוברטו קולאוטי וגל אלברמן שהצטרף לפני זמן קצר. לפי התחזית (שלי לפחות) תהיה כמובן עדיפות לערוץ הספורט לשדר את בורוסיה מנשנגלדבאך אשר תייצג כביכול את הצד הישראלי בליגה הגרמנית הבכירה. בתור אוהדים מסורים לבאיירן מינכן,דורטמונד,המבורג,ורדר ברמן,באייר לברקוזן,שטוטגרט ושאלקה 04 (מקווה שלא שכחתי אף אוהד כאן בפורום) אנחנו נשמח לדעת מהי תוכנית השידורים של ערוץ הספורט בנושא.

בתור חובבי הבונדסליגה עוד לפני עידן הישראלים אנו נשמח אם תתחשבו ברצונותינו ותשתדלו לתת את המענה הרחב ביותר בכל הקשור לשידורי הליגה הגרמנית גם אם זה על חשבון משחקי בורוסיה מנשנגלדבאך (כאמור אני בספק עד כמה דקות משחק אותם ישראלים יקבלו במדי הקבוצה הגרמנית). אני סבור שאת מרבית שידורי בורוסיה מנשנגלבאך אתם תשדרו בערוץ אחד ובשידור השני את קבוצתינו האהובות.

בתודה,
    אלעד

כל אחד שחושב אחרת,או שיש לו הצעה אחרת בענין כמובן יכול להגיב כאן.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/08
  6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מצטרף לאלעד. כבר כתבתי את זה כאן לפני כמה זמן ואני מניח שאבי היה עסוק ביורו ולא קרא ולכן לא הגיב או שעוד אין תוכניות.
    היינו מאוד מאוד שמחים אם ערוץ הספורט היה חושף את התוכניות שלו לגבי הליגה הגרמנית, בכלל ואפילו גביע אופ"א וכאלה דברים שקשורים לכדורגל הגרמני.

בעניין אחר, ה"ספור קאפ" בין דורטמונד לבאיירן שיערך ב 23 לחודש ישודר ישירות ב SAT1 הגרמני. מנסיון העבר, ככל הנראה גם בזה האוסטרי (שיש ביס ובהוט) וגם בזה השוויצרי (שניהם גם האוסטרי וגם השוויצרי נקלטים בלווינים הפרטיים).

7. אפנברג Member

ביום ראשון, 15:55 שעון גרמניה, משחק האימון הראשון של באיירן בעידן קלינסמן, נגד Lippstadt, ב-FCB-TV למי שיש מנוי.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק ישודר גם ב WDR למי שיש לווין פרטי.

בשבת 25 לחודש ב SAT1 הגרמני (וב 23 לחודש, כשיהיה דורטמונד - באיירן, נדע אם גם באוסטרי (שיש ביס הוט) וגם בשוויצרי שנקלט בלווינים פרטיים) שידור ישיר של קלן נגד באיירן.

ביום רביעי 30 לחודש שטוטגרט - ארסנל ב SWR TV למי שיש לווין פרטי (אסטרה).

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/08
  9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשבת ב WDR הנ"ל שאלקה נגד ריינג'רס.

10. אפנברג Member

עכשיו ביורו-ספורט שידור ישיר של חצי גמר אליפות אירופה לנשים עד גיל 19 בין גרמניה לנורווגיה. כרגע החלה הארכה אחרי 1:1 בתום 90 דקות. המנצחת תפגוש את איטליה בגמר.

!auf gehts Deutschland

11. אפנברג Member

גרמניה הפסידה 4:2 בפנדלים. הגרמניות היו יותר טובות ואם לא טעות איומה של השוערת נורווגיה לא היתה מבקיעה עוד שנתיים (היה 1:1 בתום 120 דקות). חבל, יכל להיות גמר קלאסי: גרמניה-איטליה.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

13. צחי לייבמן Member

זה בשביל מי שחיי בארץ או בגרמניה?

14. אפנברג Member

ביום רביעי הסופר קאפ בין באיירן לדורטמונד ישודר ב-21:25 בספורט2.

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק על גביע בקנבאוואר בין באיירן לאינטר ישודר בשידור ישיר ב ZDF. החברים מוזמנים. אם כי קשה בימים אלה להבטיח אירוח סוג א' (התינוקת משגעת אותנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ).