דיון השידורים הגרמני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏31/12/05.

1. FC_Bayern Member

אני לא מאמין, פשוט לא מאמין.

איך אפשר לשים את המפגשים החד-צדדיים האלה ולא את באיירן-ליון?! איך?!
    עכשיו תגידו שאין אפלייה...

2. T0XiN Member

אתה לא צריך לספר לי שאני משלם בעצם על...כלום.
    אבל מה לעשות,צלחת לווין לא תהיה (לא בבית הזה לפחות) אז לפחות את הקצת בונדסליגה אני כן אקבל.
    אתמול לא הצלחתי לקלוט שידור של באיירן - נירנברג באינטרנט לצערי. הפעם אני מקווה שאת ליון-באיירן דווקא כן.

3. doundoun Member

אפלייה ?? רוצה לדעת מה משודר בשבת ?? קבל רמז .... מדובר בקבוצה
    ממינכן....

נכון צדקת , מדובר במפגש הענקים בין הנובר ל.... באיירן מינכן!!!
    אהה בעצם דיברת על אפלייה ,נכון ?? אכן יש כאן אפלייה אדירה אבל
    תאמין לי שלא באיירן היא המופלית לרעה ..... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/9/08
  4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל זאת, אם מסתכלים על רשימת המשחקים של שבת, הבחירה של האנובר - באיירן (במיוחד בהתחשב במה שמסביב) היא לא כל כך נוראית, בטח לא כמו בחירת המשחקים באלופות והעדפתם על פני אינטר - ברמן או באיירן ליון.

5. Lars Ricken Member

המשחק בין שוטגארט לדורטמונד על הנייר אמור להיות יותר מותח,אבל לדבר על אפליה כלפי באיירן,זו פשוט חזירות,הדרבי ליפני שבועיים היה חייב להיות משודר,ובמקום זאת קיבלנו באיירן -קלן.
    שיפוט גרוע בבחירת המשחקים מצד ערוץ הספורט.
    אפשר להבין אותם במקרים מסויימים,אותם לא מעניין איזה משחק יותר מותח,אלא איזה משחק ימשוך יותר צופים בארץ או במילה אחת, רייטינג.
    ונצטרך להשלים עם העובדה שיש רוב אוהדי באיירן (מכלל אוהדי הבונדסליגה בארץ).

אבל לדבר על אפליה זו הגזמה שמראה על חזירות וחוסר התחשבות בזולת.

6. T0XiN Member

קרא קצת אחורה בדיון ותבין ששיקול הרייטינג אינו קיים.
    לרצות את צופי הבונדסליגה ואוהדי באיירן הרבים כן. אבל בשום פנים ואופן לא שיקול של רייטינג.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלעד, הוא (וכולם) מתכוונים ברייטינג למונח העממי ולא לאיך מודדים את זה בפועל. לכן, הם מתכוונים מה הכי הרבה אנשים יראו. הדרך, איך מודדים את זה זה כבר עניין אחר. בארה"ב זה נעשה אחרת ובעוד כמה מקומות יש כל מיני שיטות - הכל בא להביא מעין שיטה מדעית לראות כמה אחוז של אנשים צופים וזה ע"פ מדגמים, כי אי אפשר לשים אצל כולם את המודדים.

עומר, נכון שאותך מאוד מעניין דורטמונד אבל שטוטגרט היא קבוצת שולי צמרת (למרות שכרגע היא במקום השלישי) ודורטמונד היא (מה לעשות, גם לצערי הרב) קבוצת חלק תחתון של הטבלה (וגם כרגע היא לא במקום מי יודע מה) אז זה לא כל כך מעניין ומותח. נכון, זה המשחק, שהיסטורית יכול להתחרות על המשחק המעניין של השבת, אבל לכאן או לכאן ההבדל בעניין לא כזה גדול. לגבי קלן - באיירן, אתה צודק היו שני משחקים שהיו צריכים להיות משודרים לפני המשחק הזה.
    אבל, אתם בויכוח הזה מפספסים את הנקודה. והיא שערוץ הספורט פשוט מתעלם מהנציגות שלנו באירופה. מילא כשזה באיירן נגד בוקרשט או ברמן נגד פמגוסטה. אבל כשזה המשחקים היותר מרכזיים של השבוע, אני חושב שכולכם צריכים לצעוק ולכעוס (לי אישית, זה פחות משנה מה ישדרו שם).

8. T0XiN Member

ואתה חושב שבאמת יש עם מי לדבר שם?
    השדרים בעצמם משדרים את הקבוצות האהובות עליהם. אתה רואה את נדב יעקבי מפספס שידור של קבוצה ספרדית?,כי אני לא.
    חוץ מזה,אם איך שמתיחסים אלינו בשידור עדיף כבר לא לראות (מלקקים את האצבעות ומפזרים שבחים עם כל נגיע של שחקן עם קשר ארגנטינאי וברזילאי כאילו הם אלוהי הכדורגל).
    אני מעדיף לשבת פה מול המסך,להתרווח בכסא החדש שלי ולראות שידור אובייקטיבי וטוב. (כן גם מהרומנים יש לנו עוד מה ללמוד. עם כל הכבוד שהשדר הרומני תמך בסטיאווה היה אפשר להרגיש על פי הנימה שלו שגם מחמאות לבאיירן הוא לא חוסך).

אני כבר אמרתי מה העמדה שלי בעניין,כל כך הרבה אנשים יושבים להם באולפן,קשה לזרוק אחד מהם לחדר הסמוך ולשדר משחקים ב PAY PER VIEW באינטרנט?.

בקשר למשחק ליון - באיירן,אני בהחלט מסכים איתך שערוץ הספורט פשוט חייב לשדר אותו ולא משחק של אחת הגדולות אבל כנראה שהם מתגמלים את אוהדי שאלקה,דורטמונד,לברקוזן והמבורג על כך שלא שידרו אותם בכך שהם לא משדרים את באיירן.
    אגב,כזכור לי בעונה שעברה שודר המשחק שטוטגרט - ליון,מדוע אז לא משדרים השנה את באיירן - ליון? משחק שאמור להיות ברמה אחת מעל?
    ואם כבר מדברים,איפה הקול הצרפתי בארץ?

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/08
  9. doundoun Member

אין לי כלל ועיקר ויכוח לגבי אי שידור המשחק של באירן מול ליון ,נהפוך הוא!! אבל איפה
    האיזון ? יש לנו יופי של פתיחת עונה בבונדסליגה ומן הראוי היה לשקול ביתר כובד
    ראש שידור משחקים אחרים חוץ משידור מחזורי של משחקי באיירן.
    אין כאן עניין של אהדה של קבוצה מסויימת אבל רבקאם!! יש קבוצות לא מעטות
    שפשוט תענוג לצפות במשחקיהן ואני מדבר על לברקוזן ,המבורג ,וולפסבורג ועוד.
    אני חושב שגם אוהדיה "השרופים" ששל באיירן יסכימו איתי שמשחק בין דורטמונד
    לשטוטגרט אמור {לפחות על הנייר} להיות הרבה יותר שקול,מותח ואיכותי מהמפגש
    בין הנובר לבאיירן.
    לגבי ספרד , גם כאן נעשה עוול לקבוצות כסביליה ,וויאריאל ,וולנסייה ואתלטיקו
    מדריד , עם כל הכיף בלראות את היכולת של ריאל ובארסה אפשר בהחלט
    לשדר משחקים של קבוצות איכותיות לא פחות.
    ערוץ הספורט טועה כאן ובגדול ולמעשה רחוק מאוד מלספק את הסחורה עליה
    התחייב וחבל ואני עדיין ממתין לתגובה כלשהי מנציג המחלקה.....

10. dudi Member

ענית לעצמך על השאלה למה לא ישדרו דורטמונד שטוטגרט ויעדיפו האנובר באיירן בדיוק כמו שמעדיפים בוריסוב יובה משחק שבצחוק אני לא יישב לראות כמו כל שאר אוכלוסיית העולם כולו להוציא את אוהדי בוריסוב ו40% אוהדי יובה(וכן אני מדבר מכאב שאני צריך לראות את באיירן ליון עם שדר של אי אס פיאן!!)

11. T0XiN Member

איפה יש שידור של שדר עם ESPN?
    הלוואי כל שידור ליגת האלופות עם שדר ESPN. אם עוד פעם אחת אני רואה את נדב יעקבי משדר קבוצה גרמנית אני שובר את המסך.

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/08
  12. Lars Ricken Member

חשיבה די דפוקה של ערוץ הספורט.
    אני חובב כדורגל גרמני,לא שידרו משחק חשוב כמו הדרבי ,אז נראה להם שזה מנחם אותי שהם לא משדרים את באיירן בליגת האלופות?
    נהפוכו.בטח שאעדיף לראות משחק שבו מעורבת קבוצה גרמנית.
    אבל לא נראה לי שזה בא מתוך גמול או נקמה,אלא מחשיבה סובייקטיבית.

------------
    בנתניה אני מכיר חמישה אוהדים שרופים צרפתים של מארסיי.
    אבל זה לא רלוונטי כרגע,הם שונאים מאוד את ליון...

13. FC_Bayern Member

האפלייה שדיברתי עליה, חברים, היא לא אפלייה כלפי באיירן מינכן בפרט, אלא כלפי הבונדסליגה כולה והכדורגל הגרמני כולו. יש כאן אפלייה לרעה בוטה ביותר מצידם של ערוצי הספורט, כאשר משחקים שעתידים להיות סופר-מעניינים ואטרקטיביים מוזזים הצידה לטובת משחקי "בוא-עבור-אותנו-אנחנו-קונוסים". מה הולך כאן גאד-דאמיט?!

14. doundoun Member

תאמין לי שבנתניה יש הרבה יותר מחמישה שונאי ליון..... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. T0XiN Member

אני חושב שאני יודע מה הסיבה לשידור המשחק באיירן - האנובר.

הסיבה נעוצה ב...ריברי.