דיון התקשורת והשידורים

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2018' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏11/6/18.

1. alexshw Member

רמי וייץ שכל כך מקפיד להקשיב לשדר דני, קורא לגזינסקי - גז'ינסקי.
    זה גזינסקי עם ז' אחת.

יאן קולר ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

עד כאן. הגזענים לא מתעסקים עם שמות רוסיים.

3. גלץ Member

על ראש הגנב בוער משהו^

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח איזה ענק ג׳ובאני רוסו!

5. סיונרה Member

יש סיבה שכאן שלחו כל כך הרבה אנשים למונדיאל מלבד זה שהציבור הישראלי בסוף צריך לשלם את החשבון?

6. cheddar Member

עדיף שיבזבזו את הכסף על המונדיאל מאשר השטויות שיש שם בכל שאר הזמן

7. סיונרה Member

שיבזבזו על המונדיאל, לא על שליחת אמיר בר-שלום לתפוס אוהדים רוסים באמצע הלילה ולהתקיל אותם עם מצלמה.

8. Telkiyski Member

לא מבין איך כל ערב ביציע העיתונות הפרשן הוא הוד רוממותו ג'ורדי קרויף.

איך בתחילת יולי מנהל מצוין כמוהו לא עסוק כעת בבניית קבוצה בכירה כלשהי?
    חוץ מזה הוא לא היה במלחמה עם התקשורת הישראלית? "לא סופר את התקשורת", "הרחיק את התקשורת" וכאלה?
    אז איך זה שכל ערב אני מעביר ל5+ אחרי המשחקים ורואה את הפרצוף שלו עדיין?

הוא לא מסוגל לשחרר מישראל כנראה. ככה זה כשמשתחווים לכל מילה שאתה אומר בזמן שבעצם אין לך מושג.

גלץ ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ממה שאנחנו יודעים אין לו כרגע שום מועדון שהוא צריך להכין לקראת השנה הבאה.
    היות ויכולת /הצלחה מקצועית מזמן לא פרמטר ללהופיע בטלוויזיה ולתת את דעתך, מה הבעיה שהוא יהיה פרשן כמו כל אחד אחר?

והוא זה שלא מסוגל לשחרר אה..

10. Telkiyski Member

1. אין שום בעיה שיהיה פרשן, פשוט נראה לי קצת תמוה שמרחיק התקשורת הידוע עכשיו מפרשן משחקים.
    2. הוא באמת לא משחרר. ובצדק מבחינתו.

11. DRORIKO Member

איתי בסוף אתה תצטרך לראות אותו כל שבוע בשבת ביציע

12. yakov_y YNWA

לדעתי כבר משחק שני שאורי אוזן קורא לג׳ורדן הנדרסון ״אנדרסון״, יכול להיות שבפעם הקודמת זה היה מישהו אחר אבל זה די מציק לי.
    חוסר הידע של נדב יעקובי בכדורגל האנגלי מכעיס, ״חסוס עושה הגנה יותר טוב מפירמיניו״ זאת רק דוגמא אחת שאני זוכר, בנוסף הפריע לי שהנדרסון שאני אישית לא אוהב, שלח כדור גדול לסטרלינג ולא קיבל מילה אחת טובה, אם זה היה שחקן מריאל מדריד או ברצלונה זה לא היה עובר בשקט, בכלל לא מדברים עליו למרות עבודה שחורה גדולה ומונדיאל מצוין.

למה רועי זריהן תמיד מחזיק את הידיים ?
    למה ג׳ובאני רוסו מתנהג בצורה כזאת ובכלל כל השיח של האופן מאוד ברברי, לא נותנים לסיים משפט, נכנסים באמצע, במיוחד לנשים בפאנל, קלינגר הכי טוב שם, בן שמעון בסדר, גיא לוי מאכזב ובנין בעיקר מנסה להצחיק ולא מצליח, הביא לבוקולי טישו בהפסד של ברזיל, מביך היה לראות את זה.
    הייתי מעדיף את דניאלה סמארי בפאנל שם מאשר עוד גבר שגם ככה לא יגיד שום דבר טקטי או מקצועי, לא שהיא כן אבל שיהיה שיווין, העיקר היא באולפן ומביא בפינה שלה דברים מהאינסטגרם.
    עמית לוונטל מצוין אבל הוא לא פרשן, אין לו מושג מה הולך במשחק, הוא מביא נתונים וזה מרשים אבל כאן זה נגמר.

13. DRORIKO Member

אני רוצה להתייחס לצמד-חמד וייץ את איווניר ואני חושב שעברו מספיק משחקים כדי לסכם. מוטי קצת מאכזב, זה לא אותו מוטי מצ'רלטון שהתענגתי על השידורים שלו, משהו בו נראה לי קצת כבוי, אולי אפילו ממורמר. גם זה שהוא כבר שנתיים התנתק מכדורגל אירופי בטח שלא עשה לו טוב. ולמרות כל זאת אני חושב שהוא חוטף הרבה יותר ממה שמגיע לו, הוא עדיין פרשן טוב, יודע לקרוא נכון מהלכים טקטים במשחק, יודע לתת הערות במקום(למשל כשסובאצ'יץ' התפתל על הדשא הוא אמר שהחשיבות שלו היא כפליים כי אולי קרואטיה תגיע לפנדלים). יש פרשנים שממש מסוגלים להוציא אותי מדעתי-בוני, טל בנין, תומר קשטן, אלון חרזי והרשימה לצערי ארוכה כגלות. מוטי לא הגיע לרמה של מטרד, גם אם הוא פחות טוב מבעבר. לגבי וייץ, אני לא מבין ממה אנשים כל כך מופתעים, זה בדיוק אותו וייץ של כל השנים, לטוב ולרע. הוא שדר מצויין וראוי לשדר את הגמר, אבל יעקבי שדר טוב ממנו, בדיוק כמו שיורם ארבל בזמנו היה שדר טוב ממנו.

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

איוניר הוא ביצים לא תענוג.
    מה שהוא עושה זה לשבת בpress stand, לטייל במונדיאל ולדובב לעם ישראל במילים את מה שהוא רואה.

"הנה תראה, פה הוא מסר לו ופה פה הנה פה הוא נפל. ראית ראית על מה דיברתי, בדיוק פה הוא נפל."

אורי אוזן תגלית העונה שלי. ובנוגע לוויץ, אף שדר לא הגיע לו לקרסוליים אף פעם. לא ארבל ולא יעקבי.
    המקצוען מספר אחד כאן בתחום.

WellNeverDie, Abu George ו-golding אוהבים את זה.
  15. Raulito Madridista

כנראה שפאנל כלשהו בלי שחקן עבר כלשהו ודמות אחת על תקן הליצן, וג'ובאני למשל עונה על צמד הקריטריונים - לא יכול להתקיים[לא באמת], לפחות הייתה רוטצייה, מה לעשות. אני מקווה שהטורניר הזה ידחוף קדימה את עמית לוינטל כי מגיע לו. לפי המעט שהבנתי, גם משיחות איתו בעבר - פחות הולך לו, זה לא שהוא מקבל הצעות ומסנן. גיא לוי היה מיותר מאוד בפאנל. אני עדיין רואה את רמי וייץ צועק 'שער' בדיליי של דקה ומשום מה נזכר בגולים ההם ב-99' והדרמה בקאמפ-נואו. איווניר בסדר גמור.

לגבי ג'ורדי קרויף, זו לא חתונה קתולית כמנהל מקצועי, כרגע אין לו קבוצה, עובד לפרנסתו וכותב גם ב-'ידיעות אחרונות', ברור שכאשר הוא בקבוצה אז יש לו אינטרס ואנטי נגד התקשורת. זה לא בדיוק בגידה בעקרונות שלו.