דיון התקשורת + לוח שידורים

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2022' פורסם ע"י שי, ‏19/11/22.

1. DRORIKO Member

מבחינתי הוא אחד הגדולים. בן אדם שלוקח 5 צ'מפיונס כשחקן מרכזי, שמוביל נבחרת בינונית לגמר המונדיאל ושזוכה בבלון דיאור הוא אחד הגדולים בהיסטוריה. כמו שכתבתי בעבר, לכל דור יש את הקשרים שלו. אין ספק שמודריץ' הוא הקשר הכי טוב של הדור הנוכחי, האמת שגם אין לו ממש מתחרים על התואר.

2. Raulito Madridista

בוא נשווה אותו רגע בין שני השחקנים הגדולים האחרים מבחינת 'התנהגות' ולא כדורגל. הוא דומה יותר לאנדרס אינייסטה שהוא אלגנטי, שחקן שאוהדי הקבוצות מריעים לו. לוקה מודריץ' מקבל סטנדינג אוביישן בהרבה מגרשים בספרד. זה גם כן תורם לתפיסה ולכבוד שהוא מקבל מקהלים אחרים. צ'אבי הרננדס הוא יותר 'האיש הרע' עם האמירות שלו בתקשורת והתלכלכויות כאלו ואחרות. אני חושב שמודריץ' שחקן שגם אוהדי ברצלונה אוהבים. בכל מקרה אין כאן קמפיין להריץ אותו לטוב ביותר בדור הנוכחי אלא שלא יתהו כביכול האם הוא אוכל באותו השולחן עם צ'אבי ואינייסטה. כמובן שכן.

3. DRORIKO Member

לא רק אוהדים, הבנתי שמסי נתן לו חיבוק חם בסוף המשחק.

4. MaxAaRons Member

מודריץ' עקף אותם בסיבוב.
    זה ברור שהוא שחקן יותר גדול,ובכל זאת באופן אישי חושב שצאבי מודל 08/09 זה עונה הכי טובה של שחקן בעמדה הזו אולי אי פעם.
    900 בישולים,דומיננטיות בכל משחק.
    זה גם להפוך משחקן שולי למטאור,כמו שג'ימי גרימבל מיודענו מצא את זוג הנעליים .

5. robertocarlos.m Member

קרואטיה-מרוקו. משחק על המקום השלישי שלכאורה לא מעניין, בשעה לא נוחה ובשבת עם רייטינג 19.3%

מנצח את הפריים טיים של קשת, הזמר במסיכה (18.9%) ואת של רשת, הישרדות (15.2%).

במונדיאל הזה נשברו שיאי רייטינג וזה מוכיח לרשת וקשת שעדיף להם לקנות שידורי כדורגל בעתיד

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפעמים בחיים לא חייבים להכריע וזה בסדר. במרכז המגרש רקדו וזזו לאורך השנים כלכך הרבה גדולים, שאני לא מרגיש שיש צורך בכזו קביעה בכלל.
    מודריץ' הוא חד משמעית בקטגוריית ה-HALL OF FAME - וזהו.
    אני יכול יותר להבין דיונים כאלה במקרי 'קצה' כמו רונאלדו את מסי(שהפך בעיני רבים למאוס ובצדק), פלה את מרדונה ואולי גם על עמדת השוער שהיא קצת שונה מאחרות (אגב אין בה ממש דיון אמיתי לדעתי ;) )

מודריץ' אינייסטה וצ'אבי הם אגדות ומהקשרים והשחקנים הטובים במשחק, אני חושב שגם פירלו נמצא שם וזה רק השם הראשון שעולה בשלוף, אני משוכנע שאחרים ידעו להוסיף מועמדים ראויים.

לפעמים לא צריך לנצח

7. alexshw Member

https://pbs.twimg.com/media/FkP7BXYXwAAvhYF?format=Xxx&name=small

לא פרובינציאליות בכלל. לא פסטיבל בכלל. כמדומני יהיו עוד 21 שחקנים על המגרש.

oranfu, Cup of Tea, LFC-Gerrard1 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפסטיבל הוא מאוד מעיק וזה די דוחה לראות איך מעלימים בערך את כל נבחרת ארגנטינה וכל הפוקוס על מסי.

אבל קשה לי לזקוף את זה לחובתו, זו לא אשמתו. בסוף מדובר בשחקן הכי טוב שראיתי בחיי, שעשה קריירה פסיכית ובניגוד לרונאלדו לא מייצר אנטגוניזם. מגיע לו להוסיף את הגביע הזה לארון ולא להיזכר עם איזה כוכבית ליד השם, מאחל לו שיזכה.

9. robertocarlos.m Member

מסי של המונדיאל הזה וביכלל של השנים האחרונות מעורר לא מעט אנטגוניזם.

10. סמואל אטו Member

איזה מרמור חחחחח.

11. SerieA Il Capitano

למען האמת זה מונדיאל המעריצים מול הממורמרים.

מצד אחד, אלה שאומרים ״מסי נגד הרשעים הצרפתים״, מצד שני אלה שמתעצבנים על הקרנבל התקשורתי ומתלוננים.

כמובן שאני מהממורמרים, אבל אין מה לעשות, ברצלונה האכילה אותי הרבה מרורים בתור אוהד אינטר, לא אוכל להיות בעד הסמל שלה. בנוסף זה נראה לי חוסר כבוד מוחלט לכל היריבות של ארגנטינה (סליחה, של מסי, הייתי חייב) במונדיאל להזכיר רק אותו.

לכן לא אוכל להיות בצד של עדת המעריצים של נבחרת מסי.

מצד שני, הצרפתים האכילו אותי מרורים אף הם... לא אוכל להיות בעדם.

לא בטוח איזו גלולה עדיפה.

YYY ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  12. Raulito Madridista

האמת ש"השער" הזה חמק ממני איכשהו ויש לי עיתון בבית כמובן. אתם יודעים בעד מי אני ובכל זאת - לדעתי זה לחלוטין לא נורא, זה יצירתי ומכובד שזה בראש העיתון ולא רק במוסף הספורט ויש בזה מן הצודק. מסי הדמות הכי חשובה והכי גדולה וזה סיפור מהאגדות שנרקם לנגד עינינו בינתיים. אבל מה העניין? אם זה לא היה ליאו מסי, עזבו כריסטיאנו רונאלדו, נניח קיליאן אמבפה לבדו בשער, אז אני בטוח שמישהו "ממחנה מסי" נקרא לזה ככה לצורך העניין - כן היה כותב שזה מביך שמעלימים נבחרת שלמה ולא היה מגיב 'איזה מרמור' אלא מגיב אחרת. אני גם אוהב שנותנים לאנשי תקשורת ולעיתונאים שמתעסקים בספורט ובכדורגל לכתוב ופחות טרמפיסטים. אורי קופר ויאיר קטן אחלה, דור הופמן נושם ארגנטינה מאז ילדותו. רז שכניק קצת יותר 'טרמפיסט', הוא מבין בספורט כמובן אבל הוא כתב תרבות.

@Bianconeri, לא יודע אם התגובה שלך כוונה למישהו ספציפית או לכולם. היה חשוב לי להבהיר שלוקה מודריץ' הוא ללא ספק בשורה איתם וחלק מהדיון, אם מישהו רוצה לקחת בו - מי הקשר הכי טוב בדור הנוכחי וכן הלאה (או משנות ה-2000). השאלה היא לא כמו שהציגו את זה בערוץ הספורט האם הוא ברמה של צ'אבי או אנדרס אינייסטה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/12/22
  13. DRORIKO Member

למי זה אכפת בכלל מי ינצח

14. benbenjo Member

ביום פתיחת המשחקים שודר בערוץ דוקו הסרט על ברזיל וזכייתה בטורניר 2002. לפני יומיים שלושה שודר בארבע חלקים כמדומני סרט על איטליה וזכייתה ב2006. דוקו ספורט מצויין ומהנה למי שאוהב את הז'אנר. מומלץ..

15. robertocarlos.m Member

רייטינג מאכזב מאוד לגמר. 35.5% בלבד בממוצע. בשעת השיא, בהארכה הגיע ל-44.5%

הגמר הקודם באותה שעה הגיע לממוצע של 37.2%.
    2014- 36.7%
    2010- 37.1%
    שני הגמרים האלה בשעות פריים טיים

האמת, נתונים מוזרים. אולי בגלל שהרבה אנשים כבר צופים דרך פלאפונים ולא דרך הטלוויזיה והפיפל מיטר לא נותן חשיבות לזה