דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. ייא Member

מי העיתונאים פה חוץ מעמיקם?

2. רון עמיקם Member

ניב רסקים לא חשף את נערות הליווי.

אביב הברון ויונתן הללי

3. DRORIKO Member

צודק, טעות שלי

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מחצית בלאומית מגיע רז זהבי לאולפן הקיבוץ ונותן שואו , סיפורים , כתבות , חדשות לא להאמין .

5. HapoelRG Member

חבל שהפכו את שידורי הליגה לאומית לעוד תכנית של יציע העיתונות, בקושי מדברים על מה שהם משדרים בכלל

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לא נגעתי

7. סיונרה Member

ערוץ הספורט מושפע מליגת העל, שם כל המשחקים משוחקים בפתח תקווה, אז הם משדרים הכל מאותו אולפן בדיוק. לא יכול לראות את זה כבר.

8. Raulito Madridista

העיתונאית לימור שפיגל שחלתה לפני שנה בסרטן - הלכה אמש לעולמה. שפיגל הייתה כותבת ועורכת בישראל היום והייתה אמורה בחודש הבא לחגוג את יום-הולדתה ה-37. בעבר הייתה עורכת ב-Ynet ספורט. בעיתון כתבו עליה חצי דף - על המסירות לעבודה גם בתקופה הקשה ועל המאבק הקשה עם המחלה. כאן יש ראיון ישן איתה בוידאו. גם ב'ידיעות' כתבו כמה מילים על כך ובאתר וואלה לפי מה שראיתי.

הנה טור ההספד שכתב עליה עודד שלו|
    כתב וואלה! ספורט, אהרל'ה ויסברג, הספיד אותה בעמוד הפייסבוק וכתב: "לפני שנתיים וחצי, הגיעה הבשורה המרה. לימור חלתה, והרופאים אמרו שאין מה לעשות. כמו כל עיתונאית טובה, היא ניסתה לאחר את הדדליין. לימור יצאה למלחמה, הפכה למובילה חברתית וסחפה אחריה את כולם... תודה לימוראס. תודה על החברות. תודה על ההשראה. תודה על כל מה שלימדת אותי כאדם, כעמית למקצוע, ובעיקר כחבר. תודה על בדיחות סיינפלד המשותפות. תודה על ההקשבה לקיטורים (ועל הזכות להקשיב לקיטורים שלך). זה לא הסוף. זה לא יכול להיות הסוף".

השם שלה בהחלט מוכר לי מכתבות פה ושם בעיתון, אני שם לב בעיקר לכדורגל וחושב שהיא יותר כתבה על כדורסל או כדוריד. לא באמת זוכר לעומק. מקרה מצער כמובן, מאוד עצוב. וכתבו עליה יפה בעיתון, ממש טור הספד. לא רק באינטרנט אלא גם בעיתון עצמו וחלקו לה כבוד.

ייא ו-Maccabi Diamond אוהבים את זה.
  9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שני דברים:
    1. אני לעולם לא אבין על סמך מה מפרשן תום בנאדו כדורגל פרט להיותו אח של אריק בנאדו.
    2. עמיחי שפיגלר מיום ליום הופך יותר דומה לחיקוי של ערן זרחוביץ' לשדר כדורגל.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אין לי בעיה עם פרגון לנבחרת אבל השידור היום של עמיחי ולחמן הוציאו אותי מדעתי.
    נכון, ניצחנו 3:0 במשחק חוץ, זאת עדיין לא איטליה ספרד או אנגליה, זאת אלבניה. אז נכון, היא נבחרת עדיפה עלינו, אבל איך אפשר שלא לציין את זה שהיא שיחקה עם 10 שחקנים מדקה 17 ועם 9 מדקה 55? "נוקהאוט של אלישע". "צריך להגיד את האמת, ישראל היום היתה אדירה. האלבנים לא פקטור. הם לא היו מסוגלים לנו. אפשר להזכיר שהם נשארו ב 9 שחקנים כמובן". אפשר להזכיר? כאילו זה לא המרכיב העיקרי לכל מה שציינת קודם ?

וזה כמובן המשיך עם "השחקנים הישראלים מראים שהם לא פחות טובים מהאלבנים", "זאת תעודת כבוד קודם כל גם לליגה הישראלית", "מי אמר שאנחנו לא מתקדמים באירופה", וכו' וכו'.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. avicii Member

זה רק יהפוך את ה4-0 שלהם בסיבוב הבא מולם בבית ליותר מביך.

ייא אוהב/ת את זה.
  12. ייא Member

אנחנו מפסידים פה לאלבניה בקל

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  13. AmitHBS Member

מישהו חייב לעשות מעשה אחרי השידור המביך הערב, זה ממש כאילו התעקשו להרוס ערב נהדר של הנבחרת ע״י הליקוקים והגישה המתרפסת והחנפנית הזאת.

הראיונות בסיום היו לדעתי השיא - על הזהבי קראש של שפיגלר כבר דובר רבות, ראיון האדרת הקריירה של אלישע לאחר מכן היה כאילו בויים ונכתב ע״י המאמן עצמו, וגם את הסיפור של נאתכו הוא הפך לסנסציית ג׳יימי ורדי.

הרבה פעמים נאמר בתקשורת על כמה שהכדורגלן הישראלי הממוצע רודף כבוד ופרסום, וככל שמלטפים להם יותר את האגו ככה ההתרסקות גדולה יותר. הגישה שליוותה את הנצחון הערב משרתת בדיוק את אותן טענות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם השופט היה נותן עוד דקה תוספת זמן עמיחי היה דוחף איזה "תביאו את ספרד, זהבי יראה לאדוריז מי הסקורר הכי חזק באירופה" או משהו בסגנון.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

זה מה שהדביל אמר? "אפשר להזכיר"? הרי כל פעם שהשופט הרחיק להם שחקן הוא צווח "יופי עכשיו אפשר לנצח!" אז פתאום זה לא כזה ISSUE ?

מצב נושא:
הנושא נעול.