דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. carew Member

2. Drama2 הסמל מעל הכל

@סיונרה אני חושב שזה דווקא הפוך. אם כבר, נשלם יותר.

ליג פאס של הNBA עולה 80ש"ח בחודש, נניח ליגת העל תעלה 100ש"ח בחודש. אני יכול לסגור עם הוט כבלים+אינטרנט בסביבות ה250 ש"ח בחודש ולקבל את מה שאני רוצה פלוס אינטרנט (שעולה לי "לבד" 100 ש"ח לחודש ספק+תשתית).

אם אני לוקח הוט באיזשהו מובן אני חוסך כסף, פשוט הכל שם מיותר מיותר מיותר. אין לי מה לראות שם בכלל. אני מעדיף לשלם אקסטרא 20-30 ש"ח בחודש אבל לקבל את הNBA בHD עם כל האולפנים ואת ליגת העל, מאשר "ITGIRLS" - "פושרז" - "המאמנים" - "TLV עושים את תל אביב" - "יום בחיי" - "חדשות הבידור של הוט" - "מחוברים" ושאר סדרות שגורמות רק לסלידה מהטלוויזיה הישראלית.

מה שכן, בתור אנשים שהולכים למשחקי כדורגל בישראל, אנחנו כבר רגילים לשלם לבעלי קבוצות על מנת שיקמבנו את החברים שלהם בג'ובים. אז מה זה משנה אם אלו הלוזונים או הוט.

3. סיונרה Member

באופן כללי הסיבה היחידה שגם אני אחזיק טלוויזיה זה בשביל לראות כדורגל, נניח שאני רוכש את כל תכני הספורט, זה 300 ש"ח בערך שיעלה לי בחודש. בשום מקום אני לא אשלם כזה סכום רק על קניית משחקים בודדים.
    בשנה שעברה הכדורגל הישראלי היה סוג של חלוץ עם שידורים ב1$, חבל שזה לא ממשיך, אבל כנראה שלאף אחד חוץ מלאוהדים לא היה אינטרס.

4. Doritoz FCBJ - RMCF

כמה נקודות ומסקנות מהשידורים של היום :
    - מאיר איינשטיין עם כל הכאב למחלה שלו שאין לי מושג מה היא, צריך לקחת הפסקה, הבנאדם דועך תוך כדי שידור (יונייטד-ארסנל/יציע העיתונות)
    - ניר לוין משחק בין יונייטד לארסנל היום בריב הכי מצחיק וילדותי ששמעתי בין שדרן לפרשן בזמן האחרון, עוד מעט הוא אמר לו הכל עובר עליך וקקה בידיך...
    - איציק זוהר בנתון מרטיט בפתיחת המשחק של בארסה היום - משהו על זה שבארסה הקבוצה היחידה בעולם שבפס הראשון אחרי השריקה בועטת קדימה , ובלבל משהו על החוק החדש שלא מחייב שני שחקנים על עיגול האמצע בקיק אוף, בקיצור האיש טיפש שמנסה להישמע אינטיליגנט ומקצועי, מזכיר לי את בוני גינצבורג. מי למד ממי ?
    - מאוד אוהב את משה מאירי בשידורי הבונדסליגה - האיש מבין ובקיא בכל הכדורגל הגרמני בין אם זה מקצועי לבין אם זה חדשות ורכילות. ממש כאילו הביאו שגריר לבונדסליגה בשידורים בארץ. רק שיפסיקו לשלב אותו בשידורים המשולבים משאר הליגות שמתערבבות עם משחקים מגרמניה, כי אז רואים שהוא יוצא מאיזור הנוחות שלו כשהוא נאלץ לדבר על נגיד ווסטהאם....

מישהו רוצה להוסיף ?

EsheD, DRORIKO ו-Nave אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

משה מאירי אכן פרשן נהדר ובקיא בחומר. אגב בנו הוא לא אחר מאשר מורן מאירי.

oranfu, orimor2212, Drama2 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. Drama2 הסמל מעל הכל

ואל תשכח אגדה פתח תקוואית ;)

היה מאמן שלנו בשנות ה80 ובנו, מורן מאירי, היה מייצג אותנו בבית הדין לפני כמה שנים.

7. alexshw Member

אכל 6:0 ממכבי חיפה של 93/94 [emoji1]
    כמאמן הפועל פ"ת

8. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

כתבתי את זה פה כבר לפני חודש
    לפי מה שאני מבין מאנשים בערוץ הספורט ( לא יודע לגבי ספורט 1 ) הם לא רוצים להעזיב אותו בכוח כדי לא לפגוע בו בגלל מצבו והוא כנראה בעצמו לא ייקח החלטה להפסיק להנחות את היציע כרגע
    ההתדרדרות שלו מהירה ובולטת ולצערי לדעתי כבר באיזור פבואר - מרץ הוא כבר לא יוכל להמשיך
    בשידורים בספורט 1 זה פחות בולט כי הוא לא מצולם ויש לידו פרשן שיכול לדבר במקומו ברגעים שהוא דועך אבל בשבת ביציע הוא נראה אומלל ובהרבה דיונים הוא בכלל לא מעורב ונראה מנותק מהשיחה

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אחד מהאנשים שהובילו את גולדהאר לעשות מהפכה במכבי. בתיווך בנו אירח את מיטש בגרמניה בסבב ביקורים במספר מועדונים מהבונדסליגה, על מנת להתרשם משיטות העבודה שלהם.

10. Drama2 הסמל מעל הכל

אני שוקל להחליף את החתימה שלי ל"קליימן אתה רוצה אבטיח וגניבה בולגרית?"

11. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

לא נכון.
    משה מאירי התפטר הרבה הרבה הרבה לפני המחזור ה34 בו ניצחתם 6-0
    מי שהיה המאמן באותו משחק הוא לא אחר מאשר גיא לוי האגדי

נערך לאחרונה ב: ‏20/11/16
    DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני מודה, אני לרוב לא רואה היציע באמצע שבוע, אבל נראה לי שמה שקורה עכשיו זו הגזמה -
    5-8 דקות ברצף רק צעקות האחד על השני..לא ריבים או משהו..אבל טונים מאוד גבוהים. נמני על שליימה, פרימו על קלינגר, קלינגר על פרימו..

מה נהיה..רבע ל1 בלילה רבאק..

13. Doritoz FCBJ - RMCF

וזה שבאמצע התוכנית אחד האייטמים זה פינה "רצינית" על דיונים מעמיקים בנוגע לליגת החומות של WOBI, זה לא מטריף את הדעת ?

oranfu ו-עידן444 אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

האמת שמזמן הפסקתי לראות את התכנית הזאת, לא כי הצעקות שם מקוממות אותי, הן פשוט משעממות אותי. זה נראה שהם צועקים כדי להסוות את התוכן הריקני שיש להם להעביר (הרי אם לא הצעקות מי היה רואה את התכנית הזאת בכלל?)

15. Drama2 הסמל מעל הכל

צריך להכניס את זה לסילבוס של קורסים מסויימים בשיווק.

מצב נושא:
הנושא נעול.