דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ובכל זאת, השדר האנגלי משדר לאורך כל המשחק, אותו כן היה אפשר לשים ברקע.

וגם בליגה האירופאית. יש שדר שמשדר 90 דקות. בישביל מה המנגינה המטומטמת הזאת ברקע?

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לגבי מנגינה אתה צודק.

לגבי השדר האנגלי כנראה עניינים של זוכיות יוצרים.

3. Sturridge Member

וואו המוזיקת רקע שהם תקעו לתקציר כל כך נוראית שאתה חושב שאתה צופה בטרגדיה.

אני שונא לראות אצלם תקצירים, מה הקטע בסיפור בדיעבד הזה, אני רוצה לשמוע את השדרן חי את הרגע. בגלל זה ליגות זרות פשוט מחפשים בגוגל, הכי פשוט.

ואם כבר מעלים את הנושא, יש אתר שמאגד תקצירים לכל משחקי הכדורגל הישראלים? או לפחות שמישהו יעשה לי סדר מי מעלה תקצירים מתי? כל שבוע אני מוצא את עצמי מתרוצץ בין ספורט5, וואן וספורט1 לחפש רגע ליגה זה הם משדרים, הגביע זה אצלם, ליגה אירופית זה בכלל שם... סעמק.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בעיקרון היוטיוב של המנהלת מעלה את התקצירים הכי מהר.

5. DRORIKO Member

רואה עכשיו את השידור החוזר של חגיגה אירופית. ריספקט לניר לוין שמכמה פריצות לטרנר הצליח לזהות את השינויים שבכר עשה במחצית השניה(עיבוי הקישור עם ראדי, ההסטה של בוזגלו למרכז). עם זאת היתה לו קצת פדיחה בגול השלישי כשהוא הכריז שבוזגלו נתן את העקב, כשמי שעשה את זה היה בכלל גדיר(תומר קשטן חשב שזה בכלל לוסיו) כנראה שלא עדכנו אותם לגבי החילופים.

נערך לאחרונה ב: ‏25/11/16
  6. Raulito Madridista

שתי נקודות על התקשורת:
    - השנה אני זוכר את 'ידיעות אחרונות' חורגים ממנהגם ביום שישי ומשנים סדרי עולם כשהוציאו מוסף ספורט מיוחד, אולי זה קרה בתקופת היורו. בכל-מקרה אני חושב שהיה מקום לעשות זאת גם הפעם. היו כל-כך הרבה דברים לדבר עליהם - הניצחון הענק של באר-שבע שזכה לסיקור די עלוב ומינימום תמונות - תערכו השוואה ל-'ישראל היום' לדוגמא| הניצחון המטורף של מכבי בכדורסל| וגם מה שקרה עם מכבי ת"א כמובן ובכלל מחזור הליגה בשבת, אפילו צ'לסי נגד טוטנהאם
    - סטיבן ג'ררארד פרש, ושחקן ברמה שלו שווה קצת יותר מדיווח סרק. בספורט 5 העלו טור של אורי דגון ולטעמי היה מקום לצרף מיטב רגעים יפים מהקריירה, לפחות בליגת האלופות והנבחרת האנגלית(הרי יש להם בעייה עם גולים מהפריימרליג)| ב-One לא עשו שום דבר| ב-'וואלה ספורט' כתבו לא רע עם כל מיני ציוצים ופרגונים של שחקני עבר ופיגורות כמו הנרי, מייקל אואן, זידאן - מה שבטח מוסיף לכתבה| בספורט1 באופן תמוה, אתר שמקדש את הליגה האנגלית בעקבות ערוץ הטלוויזיה שלו, ואז מה אם ג'ררארד כבר לא משחק באנגליה - גם כתבו בצורה משעממת. יש הרבה מה להגיד על סיפור האהבה של ג'ררארד בליברפול ובכלל הוא היה כדורגלן נפלא.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעקבות ההפסד המשפיל להפועל באר שבע: מכירת חיסול באינטר - וואלה! ספורט

אני לא יודע אם זה מתאים לפה או לפורום האיטלקי.
    באתר וואלה קוראים לאינטר "רוסונרי", טוענים שגביגול כבש שער אחד בליגה (לא נכון) ושאינטר תעשה מכירת חיסול בעקבות ההפסד לב"ש, ואלה כמובן דברי הבל, אינטר ללא שום קשר לב"ש רוצה להיפטר מלא מעט שחקנים. כמה שטויות בכתבה אחת, לא להאמין.

8. Blanco 7 Member

9. Raulito Madridista

למי ששם לב ב-'וואלה ספורט' יש את הכתבות הכי חריפות על הפועל אבל אני לא מאשים את עמית גולדשטיין אלא את האידיוטים בהנהלה שמדליפים לו מידע כזה רגיש בכזו נדיבות. יחד עם הלקקנות של יניב טוכמן פה ושם ועוד כמה טורים הזויים כן יש תחושה לפעמים שוואלה חרטו על דגלם את הצהוב-כחול. מצד שני הכתבה הזו פחות מפריעה לי, 'וואלה' נוקטים בקו מסוים, הם לא מסתירים בהכרח טורי אוהדים ויש משהו בפתיחות הזו שאני כן מתחבר אליו. לצד כתבות נפלאות יש להם את הנפילות שלו.

לגבי הכתבה על אינטר - לא כתוב מי חתום עליה הרי זו לא כתבת צבע אלא בסה"כ עידכון. בדרך-כלל הם יותר טובים. לדעתי אפילו בתקשורת האיטלקית לא יודעים מה יקרה באינטר. אפילו באינטר לא יודעים מה יקרה באינטר.

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא רק לדעת מה קורה באינטר, אלא לדעת דברים בסיסיים על אינטר שהאחיין שלי יודע.
    לקרוא לאינטר "הרוסונרי"? זה כמו לקרוא לריאל הבלאוגראנה.

11. DRORIKO Member

אכן כתבה מפגרת. כשאתה קורא את הכותרת הפומפוזית(כלומר אם אתה אדם שלא מנוסה בתקשורת הישראלית) אתה יכול לחשוב שאינטר הולכת למכור את איקרדי,פרישיץ ובאנגה.
    אגב בלי קשר זה נראה לי מגוחך לקרוא לברברוסה "גביגול" למרות שהבקיע באירופה רק שער אחד.

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שגם בברזיל מאזן הכיבושים שלו לא כזה מלהיב, אבל עדיין, למי יש כוח לכתוב גבריאל ברבוסה? :)

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני מניח שהתשובה על השאלה היא כן, אבל אני לא יודע בוודאות, ולכן אני מניח שאתם תדעו יותר טוב -

האם יש מדינה באירופה, כמו בישראל, שבה ניתן לצפות במדינה בכל משחקי הליגה במלואם? לצורך העניין - באנגליה לא משדרים בגבולות המדינה את משחקי הפריימיר ליג של שבת, אז אי אפשר לצפות בכל המשחקים המלאים. ודגש על משחקים מלאים. אם נגיד באיטליה יש ערוץ הקיבוץ אחד ובנוסף אליו משדרים 4-5 משחקים (כמו בליגה הלאומית שלנו) זה לא נחשב.

14. alexshw Member

לדעתי ברוסיה.

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני לא טועה, ברשת ה-Bein Sports של אלג'זירה, ניתן לצפות בכל המשחקים.
    אני כמובן לא בדקתי את זה, אבל יש לי עשרות ערוצים והם משדרים הכל.

מצב נושא:
הנושא נעול.