דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כתבתי בדגש על לראות את המשחקים של אותה מדינה בגבולות המדינה. bein sport לא משדרת בכל המדינות.

2. DRORIKO Member

אני צופה באלג'זירה לא מעט(דרך הלינק שאתה העלת :) ) . אנחנו נוהגים כל הזמן להתנשא על הערבים, אבל הלוואי שבישראל היו מתייחסים לכדורגל כמו שאלג'זירה מתייחסים אליו. יוצא לי לצפות לא מעט בליגה האיטלקית דרך זה,ולא רק שהם משדרים את כל המשחקים הם אשכרה בנו אולפן שלם רק לזה. אפשר רק לדמיין שהיו עושים דבר כזה בארץ. יכול להיות שבגלל שבאלג'זירה יש (הרבה) יותר צופים אז משתלם להם לעשות את זה.

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז דע לך שאפשר להשיג את השידורים של Bein Sports בארץ אם יש צלחת. יש אנשים שמתעסקים בזה, וזה עולה משהו כמו 500-1000 ש"ח בשנה.

4. DRORIKO Member

שומע את שבת במגרש ברקע. הם מהללים כבר חצי שעה את יוסי מזרחי כאילו מדובר באלכס פרגוסון

5. alexshw Member

אפשר להגיד שהוא אחד האדריכלים של המעמד הנמוך של המאמן הישראלי.

6. DRORIKO Member

עכשיו מברברים עוד פעם על הפילנתרופיה של איזי בקריית שמונה. מי שישמע יחשוב שהוא הפך את העיר הזאת לאמסטרדם. לא נשאר בעיר הזאת כלב. למעשה היחיד שהרוויח מהפילנתרופיה הזאת זה איזי בעצמו.

7. Drama2 הסמל מעל הכל

אני חושב שאת התואר הזה, רב"ש היה אמור לקחת בגדול. חבל שהוא הולך לקבוצות שהם OVER HIS LEAUGE

8. Drama2 הסמל מעל הכל

כל מה שהוא עשה, זה הרבה יותר ממה שהמדינה עושה. ברגע שאדם אחד נותן לעיר שלמה יותר מהממשלה, באורך של כמעט 5(!!!) קדנציות - כן, הוא פילנתרופ.

בנוגע לאיזי:
    המטה של איתרואן יושב בכלל באזור כך שבנוגע להקלות מס לעסק שלו אתה לא יכול לטעון. ואם יטענו שהוא הרוויח מהכדורגל אז גם בנוגע לזה אפשר לחשוב שוב, הוא לא הכניס לכיס האישי אלא רק הוציא. ואם אתה חושב שהוא הגדיל את הונו בזכות ק"ש, אתה צריך לקרוא קצת על איזי במדורי הכלכלה. הוא עשיר, מאוד.

בזמן שאנשים מחפשים כל הזמן מקלטי מס, הוא היחידי שמחזיק אך ורק חשבונות בארץ. הוא משלם מיסים. מגיע לו את כל הכבוד, איזי אחלה בן אדם ואני לא אומר את זה סתם.

oFiRzZz, סמואל אטו ו-EO11 אוהבים את זה.
  9. סיונרה Member

לא חושב שיש הרבה מדינות שבהן מתייחסים לכדורגל בפחות כבוד מאשר בישראל.
    בנושא טיפה אחר, איך זה שאין לליגה שלנו תוכנית סיכום מחזור בשעה קבועה? שער השבת מסכמת פחות מחצי ולא כוללת את המשחק המרכזי.

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/16
  10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אלג'זירה זו רשת בינלאומית שגם אם תכפיל את הקופה של ערוץ הספורט וצ'רלטון לא תגיע לחצי התקציב שלה, קח בחשבון.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

באנגליה אפשר לצפות בכל המשחקים המלאים, רק לא בשידור ישיר. המשחקים של שבת ב-17:00 כאמור לא משודרים בחי אבל במוצאי שבת הם משודרים במקביל בשידור מוקלט בסקיי והצופה בוחר איזה משחק הוא רוצה לראות.

12. DRORIKO Member

דווקא עם זה אני מסכים. אין היגיון לעשות תכנית סיכום ביום שני כשכולם כבר שכחו מה היה בשבת.

13. סיונרה Member

אפשר להזכיר להם, אבל קשה לסיים מחזור בצורה סבירה בלי לתת פרספקטיבה נורמלית על כל מה שקרה. ועם כל הכבוד, יציע העיתונות זה לא תוכנית סיכום של שום דבר, אלא ברברת שמזלזלת בצופה.

14. DRORIKO Member

לגבי האחרון אני מסכים

15. סיונרה Member

בני בן זקן : "להיעלב זו בחירה ואני בוחר לא להיעלב". רק בגלל זה הייתי משאיר אותו מאמן.

Nave אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.