דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

לא בכל שידור הפרשן צריך להמציא איזו גאונות טקטית סטייל שגיא כהן, ומצד שני אני לא רוצה לראות אותו רק את המובן מאליו, צריך למצוא את האיזון וכמובן לדעת היטב מה קורה אצל הקבוצה היריבה וכן לדעת סטט' מסוימות שרלוונטיות, למשל איך הקבוצה מתפקדת בדקות האחרונות - מסוגלת לנצח? איזה חילופים המאמן עושה? ועוד ועוד ועוד. אני דווקא מחבב את הפרשנות של אוחנה שלעתים פשוטה ומדויקת ואוהב לשמוע אותו בנוגע לכדורגל הישראלי, וחושב שהמושג 'השפיץ של הנעל' לא כזה אידיוטי ביחס לדברים האחרים של שלמה שרף.

שתי נק' נוספות:
    - לא מובן לי למה ב-'דירוג העוצמה' של אורי קופר אין כבוד ללייפצייג מוליכת הבונדסליגה? הרי הדירוג לא מתבסס רק על ליגת האלופות הרי צ'לסי שמה.
    - 'ידיעות אחרונות' חזרו אתמול למתכונת של 'קבלת שבת' עם עמוד בעיתון שבוחר בנושא המרכזי, הפעם זה היה אחמד עאבד - וכן כותב בהרחבה על משחקי השבת.

* פרימו על הגל, הוא חיכה כל-כך הרבה זמן להכניס למכבי. והוא משעשע אותי עם הבדיחה הזו.

2. ייא Member

חרזי ממש פרשן טרחן. 6 דק תקציר שומעים אותו לפחות 4 מהן...

3. robertocarlos.m Member

אהלן, נתקלתי בפורום הזה ויש לי כמה שאלות-
    1. איפה מאיר אינשטיין? נעלם מיציע השבת וגם לא שידר שום משחק (לא באולפן אפילו) כבר מעל לשבוע. יש שמועות קשות על מצבו הבריאותי..מקווה שהכל בסדר איתו.
    2. לאן נעלם אייל ברקוביץ׳? (שנה שעברה פירשן בליגה הספרדית). מצויין שהוא לא מפרשן יותר אבל סתם מעניין אותי...
    3. רביבו גם נעלם ונראה שאלון חזן טוחן המוח תפס את תפקיד הפרשן הראשי

ועוד משהו- כאילו חזרנו 15 שנה אחורה שרון ברבש ואלי אילדיס משדרים כדורגל ישראלי

4. Butragueño מנהלים

1. מתחיל תסמינים של ALS. מופיע בקביעות ב-103FM ושבת ביציע בימי שבת. אתמול ספציפית לא נכח (לא ראיתי, פשוט מאמין לך). הוא כבר הרבה מאוד זמן לא שידר משחק בצ'רלטון.
    2. בקביעות ב-102FM. אתמול היה בפאנל עד השעה 21:00 ככה שלא יכל לפרשן את המשחקים של הליגה הספרדית.
    3. אלון חזן, אם אני לא טועה, פרשן אתמול. שוב, יש לא מעט פרשנים בערוץ של ONE, וגם הרבה מאוד משחקים (לדוגמה, משדרים גם אלבאס-מלאגה), ככה שהם מחליטים בינהן מי משדר/מפרשן מה.

5. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

חרזי מדבר המון ולא אומר כלום. עוד סוג של אבי נמני שמתאר לנו מה שכולנו רואים כבר שקורה.

6. Raulito Madridista

שלמה שרף עם הפרשנות הניצחת לגבי מכבי חיפה:

https://fb-s-d-a.akamaihd.net/h-ak-xtp1/v/t1.0-9/15326407_1127135240735975_2570296270136184313_n.Xxx?oh=a75e4a075a350ffb348c271fab18348e&oe=58AF4365&__gda__=1488476756_90c2beac9ca29c944806b3f114fb0a78

אפשר להשוות את זה לגבי הטורים המעמיקים של 'וואלה ספורט' בכלל?('שביזות יום א'\יוספוביץ') - ממש לא.

לגבי הפרשנים - אלון חרזי לא סוכן שחקנים ואין לו אינטרס בנוגע לנמני. יש לו עוד זמן להשתפר. כרגע אורי אוזן כמובן הוא חידוש מרענן אבל חוץ מזה אין מספיק תחלופה.

- במעריב שמו את הפועל ת"א והתמונה של חן עזרא כסיפור המרכזי ואני חושב שזו טעות, הכותרת הגדולה היא עדיין הפועל באר-שבע והטירוף מיום חמישי.

7. DRORIKO Member

שלמה שרף בדיוק כמו פרימו הוא על תקן ליצן החצר. המטרה של הטורים שלו היא לסחוט כמה שיותר טוקבקים(מרביתם שליליים). ערוץ הספורט עושה מזה לא מעט כסף.

8. Doritoz FCBJ - RMCF

אתמול למרות כמה טעויות קטנות פה ושם ("הפעם האחרונה שריאל לא שיחקה עם אף אחד מה-BBC הייתה ב-1914") , ולמרות שהוא קרא לנאצ'ו - פרננדו נאצ'ו, בתכלס די נהנתי מהשידור של יורם ארבל. כן זה קרה לראשונה מזה שנים, בפועל, כשיש משחק דרמטי ומעניין, כמו אתמול בין ריאל לדפור אז הוא מצליח להלהיב.
    הפעם האחרונה שאני זוכר אותו מתלהב באמת בשידור של ריאל שהכניס לי צמרמורת זה בכמעט קאמבק שלנו מול דורטמונד בחצי גמר של 2013 , בעיקר בשער של ראמוס.
    אפילו בגמר בעונה אחר כך בלה דסימה הוא לא ממש הלהיב, בתכלס גם מי הקשיב לו אחרי מה שהלך על הדשא...

ואם כבר שדרנים מלהיבים, את השידור של באר שבע ביום חמישי ראיתי בערוץ הספורט, העדפתי את יונתן כהן על פני מוטי חביב, וכששמעתי את כהן משדר את השער של בוזגלו, וואו, הבחור כל יום מאונן על כדורגל ישראלי, אבל כשהוא משדר הוא יודע את העבודה, לעומת זאת בכתבה בערוץ 2 שמעתי את שידור הגול בגרסת מוטי חביב, מה אגיד לכם... לעומת יונתן כהן, זה היה חביב (הייתי חייב, מצטער).

אין מה לעשות יש רגעים שנצרבים לך בתודעה המון בזכות שדרנים ופרשנים, זה למה אסור לזרוק ז*ן בקטע הזה אף פעם לדעתי.

9. DRORIKO Member

ארבל בבסיסו הוא השדר הכי טוב בארץ-שנון,קצבי,לא מבלבל את המח יותר מדי. אבל עם הגיל המח עובד יותר לאט והבלבול שלו בין השחקנים פגע בו. זה ישמע מצחיק,אבל גם במצבו הנוכחי אני מעדיף אותו על כמה וכמה שדרים(אחד מהם זה "השדר הלאומי")

10. סמואל אטו Member

כבר שנים הוא מופיע כפרשן ועדיין לא שמעתי ממנו משפט ענייני אחד.
    זה או ״לזרוק חצי קבוצה״, או ״ למה לא שום?״, ״לשלוח למטוס הראשון״ או ״ ברוכיאן הגנב הגדול במדינה״.
    מביך.

11. DRORIKO Member

אתה תאמין לי אם אני אגיד לך שכבר תקופה ארוכה אני לא רואה תכניות שהוא נמצא בהם? אפילו את התכנית של אתמול לא ראיתי. לא מתוך איזה צעד הצהרתי, הוא פשוט אדם מעיק.

12. Raulito Madridista

ארבל הוא 'ברסאי' והוא לא יכול לשדר כדורגל כמו שצריך. לא מבסס את זה על בארסה-אינטר, המשחק ההוא, אלא באופן כללי. מעבר לכך אני לא מחפש אותו על קטנות, כל שדר טועה בשמות פה ושם, אבל סובייקטיבית כן מפריעה לי. לא לוקח לו את הרזומה העשיר והמכובד שלו. אבל רמי וויץ תמיד היה כוס התה שלי הרבה יותר ולא רק בגלל ריבוי הסטט' שחלק יגידו שזה מוגזם. הוא הרבה יותר מתלהב, נוקט עמדה בצורה חכמה, מבין בכדורגל.

אגב לגבי שלמה שרף - מכבי חיפה הטעתה הרבה, אבל אני מעולם לא אמרתי למשל שהיא יכולה לרוץ לאליפות וגם לגבי המקום השני זה נבע רק מהכושר הבאמת רע של מכבי.

13. DRORIKO Member

אני אישית לא צופה בליגה ספרדית אז פחות היתה לי את הבעיה הזאת איתו

14. robertocarlos.m Member

הכי חזק שלו זה - סביבות הדקה ה-60: "למה המאמן לא עושה חילוף? למה הוא לא מכניס חלוץ במקום קשר? אני הייתי מאמן התקפי..."

15. Doritoz FCBJ - RMCF

דור , מסכים איתך לגבי רמי וייץ, תמיד היה המועדף עליי, במיוחד בשידורי ליגת האלופות בעבר, רואים שהאיש מכיר כל שחקן שהוא משדר, וגם אם לא, הוא התכונן מספיק בשביל שזה יראה ככה. ארבל בימיו הטובים היה מספר 2 שלי.

מצב נושא:
הנושא נעול.