דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ובעיקר המון שונאים. מצחיק אותי שאנשים חושבים שיש לחולון או וואטאבר יותר הקלקות או רייטניג ממכבי ובכל זאת הערוץ בוחר להפסיד כסף ולשדר את מכבי ואת הדברים שמסביבה. רק לראות את הטירוף בטוויטר במשחק ליגה זניח כמו נגד אילת אתמול - של מכבי וגם של שונאיה, כדי להבין כמה הקבוצה הזו מושכת - ולא משנה אם אתה אוהב או שונא אותה. גם וואן ווואללה בכיס של מכבי? תבדוק כמה הקלקות וצפיות מקבלת כתבה של חולון ניצחה את יקנעם מגידו וכמה מקבלת כתבה של בגאצקיס צועק על שחקני מכבי + פלוס ווידיאו.

amn ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  2. DRORIKO Member

יכולת לראות את זה אתמול בחדשות הספורט. הם דיברו איזה חצי שעה על מכבי ואז אילדיס כדי לצאת מידי חובה אמר שצריך להגיד גם מילה טובה על אילת שניצחה וישר חזר לדבר על מכבי! וזה לא תגיד שאילת זה איזה קבוצה שולית בלי קהל, יש לה ועוד איך קהל(שמילא אתמול את בגין) וגם מסורת מרשימה בליגה. את הערוץ זה לא מספק, מבחינתו יש מכבי, קצת ירושלים קצת הפועל וזהו.

robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  3. ייא Member

נכון , זה היה ממש מפגר. אמרתי יאלה אני אפתח חדש קצת. ראיתי 10 דק סהר חופר על מכבי סגרתי ועברתי לראות פרק של גולסטאר

4. DRORIKO Member

בגלל זה כתבתי במפורש התקשורת. זה ערוץ הספורט, זה וואן, זה וואלה, זה ידיעות, זה גלי צה״ל. המעמד הזה של קבוצה שיש לה מדינה זה משהו שאין לו אח ורע בעולם

5. Telkiyski Member

היא מושכת כי כל היום חופרים לנו עליה פה.
    אתה לא יכול לראות ערוץ הספורט עשר דקות בלי להיתקל באיזה דיווח מהאימון שלהם.
    בוואן ובוואלה אגב מתעסקים בהם הרבה, אבל הם לבטח לא נמצאים שם בכותרת הראשית לפחות 50% מהזמן.

6. Telkiyski Member

זה כבר הפך לריטואל קבוע. מדברים חצי שעה על "מכבי" ועל מה הבעיות ומה צריך לעשות ואז בסוף המשפט עם הניסוח הקבוע "אבל בוא ניתן גם מילה טובה לx".

יאללה. נותר רק לחכות בקוצר רוח לכתבה המרתקת של גלדסטון עם קווינסי מילר שחזר מפציעה. בטח יהיה מעניין כמו נייט לינהארט מנגן בגיטרה משנה שעברה.

robertocarlos.m ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  7. Drama2 הסמל מעל הכל

אני בכלל חושב שזו מזימה אישית עליי, לאהוד את הקבוצות המפתיעות לטובה בכדורגל וכדורסל שלפני העונה הן "לא היו שוות מילה" (פרימו על מכבי פת) או לא זכו לאיזכורים וכעת שהן חווות עונה מדהימה, הן "הגיעו לנחלה" וזוכות למקס' 45 שניות סיקור.

אבל זה עדיין פחות צבוע מסאגת ערוץ הספורט והליגה הלאומית. זה דבר ששבר שיאי מדינה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. Telkiyski Member

איזה קבוצה אתה אוהד בכדורסל?

9. Drama2 הסמל מעל הכל

חולוניה

ייא אוהב/ת את זה.
  10. ייא Member

אוהד מפ'ת הראשון שאני נתקל בו שאוהד את חולון. אין כאלה הרבה בכלל . אני אוהד רגל הפועל וסל חולון... אבל חולון יותר חשובה לי

Drama2 אוהב/ת את זה.
  11. Drama2 הסמל מעל הכל

רגל הפועל וסל חולוניה זה אפילו יותר אוקסימורון לפני הקאטלות שהולכות ביציע מולם ;)
    דר"א אני חולוני שאוהד פ"ת ולא פתח תקוואי שאוהד חולוניה. האהדה ה"לא טרוויאלית" היא זו של הכדורגל.

אנשים לא יבינו את סוד הקסם, את הזמנים שהיינו מפרקים את הלאומית מידי עונה, והיינו יודעים שככל הנראה לא נעלה בגלל סיבות כאלו ואחרות, אבל עדיין זה היה על הז** ובאנו לעודד מכל הלב והנשמה. ממלאים אולמות ונוסעים אחרי הקבוצה.
    באולם הפחים שבקושי יכולת לנשום במשחקים חשובים, הימים הפתוחים של הקבוצה שבהם היית יורד לפרקט לשחק עם השחקנים, במשחקים שהיינו נשארים אח"כ לשחק במגרשים שהיו צמודים לפחים ו"לשחזר" מהלכים שראינו במשחק.
    חולוניה הקבוצה הכי מרגשת בכדורסל, ולא סתם ברגע שעלינו לליגת העל זה הכל התפוצץ לטובה (וביחד עם יכולות מנג'ר ברמה יוצאת דופן של מיקי דורסמן. היו לנו כוכבים אחד אחד, ישראלים וזרים כאחד, אין שנה שאני לא רואה את PJ טאקר בפיניקס ושואל את עצמי מה הוא פאקינג עשה כאן)

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  12. Telkiyski Member

הכי נפוץ בקרב אוהדי חולון כדורסל לדעתי זה ביתר או מכבי בכדורגל.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לאאאאא מכבי רגל לא מכיר הרבה. אני מכיר כמה חולונים "שרופים". אחד מהם אוהד מכבי חיפה. יש גם בית"ר. אבל אין חוקיות יותר מדי. הקבוצות בת"א לא ממש מחובבות שם.

14. ייא Member

אני בפחים מגיל 9 בערך, שיחקתי שם. רוב האוהדים לא ממש אוהדי כדורגל. הרוב זה כן ביתר אבל ממש לא רוב מוחלט. נגיד מתוך 3000 קבועים יש איזה 300 אוהדי ביתר מתוכם 100 באמת הולכים למשחקים ומשיקיעים. אבל קודם כל חולון אצלם. כמו אצלי. יש אוהדי מכבי , אבל פחות מביתר. יש גם כמה עשרות חיפה ואפילו כמה אחדים שהפועל ברגל.
    זה מה שמוזר יחסית בקבוצה הזאת, אין לה גב של קהל מקבוצת רגל ועדיין קהל מעודד כמו בכדורגל. אין בכלל דברים כאלה בכדורסל בישראל.
    אצלי הפועל זה מהבית אבל הכדורסל זה מהשכונה , החברים וכו...

15. Telkiyski Member

אחד האוהדים הכי מוכרים (האלה שמעודדים) של חולון הוא אוהד מושבע של מכבי כדורגל.

מצב נושא:
הנושא נעול.