דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הקונספט של החגיגות למיניהן הוא ספין שנועד לשכנע את הצרכן ובעיקר את המועצה בכך שאין מנוס מהוספת ערוצים חדשים. אני לא טוען שצריך למנוע מהם את זה - אין לי בעיה שליגות נוספות יזכו לזמן אוויר - אבל אני לא מוכן לפצל לערוצים נוספים (ולתשלום נוסף) את התוכן אותו צרכתי בשנים האחרונות בספורט 1 ו-2.

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אז מה הפיתרון שאתה מציע?

אני בעד שימתגו כל אחד מהערוצים. נגיד, ספורט 1-הבית של הכדורגל הישראלי, ספורט 2-הבית של הכדורגל האנגלי, ספורט 3-איטלקי וגרמני, ספורט 4-ענפי ספורט שונים. אבל במקרה הצורך יצטרכו להיות זליגות מערוץ לערוץ, אחרת הצרכן יפסיד משחקים.

3. danielone Member

הקונספט של השידורים המשולבים הוא לא ספין, הוא צורך אמיתי, ברגע שיש לך שני ערוצים ויש לך 4-5 משחקים במקביל, אין לך ברירה אלא לעשות שידור משולב, אחרת הלקוחות יתלוננו למה זה משודר ולמה זה לא משודר וכו'.

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בכל העולם זה סטנדרטי שלזכיין השולט בתחום שידורי הספורט יש לא מעט ערוצים. סקיי באנגליה, אל ג'זירה (כיום BEIN) בעולם הערבי, ועוד. בארץ הבעיה מתחילה שבזמנו נתנו לערוץ הספורט לפתוח שני ערוצים בלי שום הצדקה, שאחד מהם בכלל משדר רק משחקי עבר, ואז נוצר מצב מעוות שמצד אחד פוחדים להוסיף ערוצים נוספים, ומצד שני הצופה מפסיד כי לזכיין עם כל הזכויות אין איפה לשדר בעוד זכיין שאין לו כלום מתפרס לו על ארבעה ערוצים בממיר.

5. danielone Member

מה גם שצ'רלטון ורוב הערוצים של ערוץ הספורט הם ערוצי פרימיום...

אנחנו אוהבים להתלונן ולפעמים בצדק, אבל אני לא יודע אם יש עוד הרבה מדינות כמו ישראל שבה יש חובה על המון משדרי ספורט להיות משודרים בערוץ פתוח, אגב חלק מהמתווה עם צ'רלטון הוא בהיבט שהם יצטרכו לפתוח את הערוץ שלהם בחלק מהמשדרים.

6. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה הפיתרון שהייתי מציע, בנוסף להגבלה על כמות הזליגות ואולי (בעולם אידאלי) פיקוח על המשחקים הזולגים. משהו אומר לי שמשחק אנגלי ימצא עצמו במהרה בערוץ 3 או 4, וזה לא יהיה סטוק-בורנמות'.

חלק גדול מהשידורים המשולבים שילבו בתוכם משחקים שאין להם ממש שוק: חגיגה אנגלית כשיש רק משחק אחד אטרקטיבי (במונחי הקהל הישראלי), משחקים מהליגה הבלגית, משחקי אמצע טבלה מגרמניה וכו'. בצ'רלטון הסתדרו מעולה בעבר עם אותה כמות תוכן וללא שידורים משולבים. מעבר לכך, אני מעדיף לקבל 3 משחקים של צ'לסי ו-1 אותו אצטרך לחפש באינטרנט בתמורה ל-65 ש"ח ולא 4 משחקים שאצטרך לשלם עליהם 100 ש"ח כיוון שלא אדע איפה ישדרו מה ומתי. זה לא כאילו זה לא קרה: בעבר הייתה חלוקה ברורה בין הערוץ שמשדר ליגה אנגלית לערוץ שמשדר ליגה ישראלית, וצרכן שחפץ רק בליגה אחת יכול היה להסתפק בערוץ אחד מבין השניים. איכשהו, עם השנים, זה נעלם. היום אתה חייב להזמין את שניהם. אם לא יהיה עליהם פיקוח, בעוד כמה שנים אתה תצטרך להזמין את ארבעתם.

7. Drama2 הסמל מעל הכל

http://up416.siz.co.il/up1/jqnzgontwnyd.Xxx

http://up416.siz.co.il/up3/ltbmtjnnixto.Xxx

תקשורת פח
    הרכיבו מפוסט בפייסבוק
    ידיעה

אז לאתר ONE שלא עשה גוגל, אספר לכם שהגובה של אזא הוא 1.95. הגובה של דודו הוא 1.87, וDD זה ראשי תיבות של דודו דהאן באנגלית ולא של סטפן אזא (הלם!)

Nave, Raulito, rivaldo ו-7 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  8. סמואל אטו Member

ויקי ועקנין עלתה לשידור ברדיו בתכנית של מאיר וקופמן. מנצלת את הזמן במה בשביל להגיד שהליגה הסינית היא כלום ושההעברה שלה יותר מרשימה.

כפיים חמודה.

Doritoz אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

לעומת הבונדסליגה היא כלום

10. סמואל אטו Member

נכון.
    בשביל מה צריך להגיד את זה בכלל?

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רגשי נחיתות. גם של טאלב וגם שלה כאישה.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

ייא אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

כבר ידוע היכן ישודרו משחקי הישראליות בשבוע הבא?

13. Telkiyski Member

היא צודקת.

14. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אין ספק שהיא צודקת, השאלה אם ההשוואה הזו לא באה ממקום של קנאה בהייפ שהיה מסביב ההעברה של זהבי לעומת טוואטחה.
    אפשר להגיד שזהבי פשוט שחקן מרשים יותר, אפשר להעלות את הסקפטיות לגבי ההצלחה של טוואטחה שם, ההשוואה בכלל לא הייתה צריכה להיאמר, וזה קצת לא במקום.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/16
  15. Telkiyski Member

לא חושב זה בא ממקום של קנאה, יותר מתחושת עיוות וחוסר צדק. אני יכול להבין את זה.

מצב נושא:
הנושא נעול.