דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

תעשו לעצמכם טובה, תורידו פודקאסטים. עברית, אנגלית, מה שבא לכם, רק אל תסתמכו על הרדיו.

2. DRORIKO Member

שלומי דניאלי משדר עכשיו את קריית שמונה, שהמאמן שלה משדר איתו על בסיס שבועי. רק בישראל.

robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב לומר שבוקסה נראה כמו הבת זוג הבוצ'ה של טליה סלנט.
    אני עדיין לא מבין איך מאמנים כושלים מתקבלים ללא סינון לתוכניות האולפן של ערוץ הספורט: אסי דומב, שרון מימר, מישל דיין, פרדי דוד, ניר קלינגר, אסף נימני ואחרים. הם מפוטרים מהקבוצות שלהם(רובם בלאומית) לאחר תוצאות עלובות, ואז מעבירים ביקורת על קבוצות ומאמנים אחרים כאילו כלום.

4. DRORIKO Member

אני הייתי מביא את השריף ואת גיא לוי

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אם קברינטי הערוץ היו הולכים לשיטתך אני לא חושב שהיו להם יותר מ-5 מועמדים ראויים לתפקיד הפרשנים.

6. DRORIKO Member

קרא הודעה מעליך, מה דעתך על מה שכתבתי?

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

גיא לוי כבר היה שם ואני חושב שעזב בטונים צורמים.

לגבי השריף? לא יודע חבר, קשה לקבוע דברים כאלה בלי לשמוע בן אדם מפרשן..

8. DRORIKO Member

תתפלא אבל הבן אדם פירשן גם פירשן. גם במגרש פתוח לא פעם(למשל לפני אחד המשחקים של מכבי בצ'מפיונס) וגם היה לו טור מעולה בהארץ למי שזוכר. הוא פרשן בחסד.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מן הסתם אם מאמן מספיק טוב הוא לא יעבוד בערוץ הספורט וימצא קבוצה, אבל הטענה שלי היא חוסר הסינון.
    לא שמביאים מוחות מבריקים או אנשים שמעניין לראות ולשמוע, לוקחים מכל הבא ליד בלי תקופת סינון מסוימת וכל מפוטר מהלאומית מוצא את עצמו שבוע אחרי שסיים להתבזות על המגרש מעביר ביקורת על קבוצות שכמה שבועות קודם לכן ניצחו את הקבוצה שלו.

10. alexshw Member

אין שום בעיה שמאמן כושל יעביר ביקורת בתור פרשן. גארי נוויל הוא מאמן כושל ונחשב לפרשן ענק.
    צריך להפריד את התפקידים. אני חושב שקלינגר כפרשן דווקא ממש לא רע וזוכר אותו עוד מהשידורים של תחילת האלף הזה.
    לא צריך לשפוט פרשן לפי קריירת אימון אלא לחלוטין לפי הניתוח שהוא עושה ולעניין שהוא מביא או לא מביא.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

בעיקרון אתם מייחסים לתכניות האלה יותר מדי חשיבות. מגרש פתוח=אין לנו מה לשדר כי לקחו לנו את כל הליגות אז נשים את טל וטליה שיעבירו 3 שעות עם רז זהבי,שאלון "מצחיקול" מהאתר, עתיד הסיף בישראל וטילטיל מהישרדות

Nave אוהב/ת את זה.
  12. Raulito Madridista

- שידור משולב בצהריים, המשחק באיירן-שאלקה וגם האל-ליברפול. שכנר, ששידר קודם את צ'לסי-ארסנל, ממשיך למשמרת ארוכה מה שנקרא והפעם הפרשן לצידו מתחלף. יהודה ארם נדמה לי מפרשן לנו עד כמה באיירן לא טובה עם אנצ'לוטי ונטולת ברק, וניר לווין הוא הפרופסור של הליגה האנגלית, ואתם יודעים למה, כי אף-אחד לא יודע שמץ דבר על מה שקורה מחוץ לנישה שלו. די מצחיק הייתי אומר ובהחלט 'בזבוז הקצאה'.

- דיברתם על 'כתבי חצר', קראתי את רוב הכתבה של דור בלך שאני מחשיב אותו כאיכותי משום שהגיע מ-'הארץ', אבל הכתבה על בניון נראית קצת כמו ליקוק. נכון שיוסי שחקן חשוב ברוטצייה אצל ג'ורדי, ועדיין זה יותר מידי.

- אפשר לומר הרבה דברים על 'וואלה ספורט', חלק אוהבים אותם - כמוני למשל, חלק חושבים שהם אובר-מתלהבים או חכמים בלילה. אבל אף-אחד לא יכול לקחת להם את החדשנות והיצירתיות. הפעם בכתבה על משחק העונה הם עשו כביכול התכתבות וואטספ בין אורן יוספוביץ' לבין פז חסדאי. הנה זה. לא הקדשתי לזה תשומת רב מלאה, לא קראתי עד הסוף אבל זו ללא ספק שבירת שיגרה.

13. DRORIKO Member

ראוליטו לא תודה,לא מקדיש אפילו חצי שניה בשביל האפס מאופס הזה חסדאי. לא מבין איך נותנים לבן אדם שבז בכל ליבו לכדורגל לישראלי לכתוב על זה. הוא כמו קופמן רק קצת יותר אינטיליגנט.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  14. robertocarlos.m Member

משה מאירי. לא יהודה ארם

15. DRORIKO Member

ynet להקת המעודדות של גרנט / "המשקיף" - ספורט

כשגאנה נכשלת באליפות אפריקה-זה בגלל שגרנט מאמן גרוע
    כשגאנה עושה גמר באליפות אפריקה ומפסידה רק בפנדלים-זה בגלל שהטורניר שולי והמאמנים מדרג ג'

האובססיה-קווים לדמותה

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.