דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

אכן, גם עירד צפריר שאל את בנין על זה והוא אישר

2. Raulito Madridista

כמה דברים:

1. האמת שהיום קשה הרבה יותר להיות 'איש תקשורת'. בגלל כל החשיפה והצורה החדשה של הדברים: הרשתות החברתיות והטוקבקים השונים, יש אלף עיניים. פעם היו טורי דעה בעיתון וזה הכל בערך.
    2. אני חושב שאולי הגיע הזמן לשנות את כל מערך התוכניות האלה של שער השבת וגם שבת ביציע. יש עומס של פרשנים. מספיק פרשן אחד, אין צורך גם בנמני וגם בצנציפר למשל שהם כביכול על אותה הבלטה. במבנה של התוכניות האלה צריך להוסיף יותר עניין.
    3. אני מעריך הרבה יותר שחקנים שמבינים שהתפקיד לא מתאים להם. אוחנה למשל השתפר, הוא קצת פרו-בית"רי מן הסתם אבל אחרי שהפסיק את עבודתו בהתאחדות זה יותר לוייאלי ואמין מה שיוצא לו מהפה. מעבר לכך, שימו לב ששמעון גרשון ושביט אלימלך היו פרשנים לפרק זמן קצר. הם ראו שלא מתאים להם ועזבו. גרשון לא צריך את הכסף והוא גם לא יילך ויאזין כדי לדעת מה קורה. הוא כתב פעם טור על ההיסטוריה שלו במשחקי הדרבי, עשה קפיצה לק"ש לראיין את איזי ופירשן בזווית די מעניינת, הוא היה פוטנציאל. ואלימלך לא אמר יותר מדי והלך.

בלי קשר, רוצה לומר לכם שאתם תותחים אחד-אחד, אין רגע שאני לא נכנס לדיון פה ומתפוצץ מצחוק. אתם שמים לב להכל, כמוני, חולי ספורט וחולי תקשורת ספורט, ולא כולם סטודנטים לתקשורת. אתם שמים לב לכל שורה בעיתון, לכל כתבה כושלת, לכל משהו מוצלח, לכל ציוץ בטוויטר. אנחנו ממש יכולים להרים פה 'בובה של לילה'. עמית לוינטל למשל כבר פירסם בפייסבוק שלו את הדו-שיח ההזוי והמריבה בין קלינגר לטל בנין והיום כל החבר'ה במכון הסתלבטו על זה ביחד איתי.

robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  3. Drama2 הסמל מעל הכל

נימני זה כוח, היחיד שנותן הצצה לעולם הכדורגל מבפנים בניגוד לשאר הקשקשנים.
    בנוסף הוא היחידי מפרשני הכדורגל שעובר מסך.

ייא, yakov_y ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  4. oranfu Member

האמת היא שהם היו קפטנים ראויים לחלוטין בניגוד לקפטן הנוכחי.

לא חושב שלקלינגר יש בעיית מסך. הוא מתבטא בצורה יפה ויש לו כריזמה.

5. robertocarlos.m Member

הכי כיף אם הייתה תוכנית סיכום השבת שכוללת רק תקצירים ברצף וראיונות בלי פרשנויות ארוכות ומייגעות סטייל הדקה ה-91 של יום ארבל....

אפשר באינטרנט כן אבל עדיין עדיף כמו פעם אולד סקול בלי הקשקושים של אוחנה,אפק והצווחנות המיותרת של יונתן כהן

6. DRORIKO Member

אגב עם כל הדיבור הזה על הריב פספסתם את ה-קטע של התכנית. הם מדברים על סכנין-כפר סבא, אז שלמה עושה "לא שאני מתלונן,אבל בגלל שאנחנו משדרים את המשחק השביעי יוצא לי כל הזמן לנסוע לסכנין. תשים לי סרט על העיניים ואני אגיד לך איך להגיע לשם" */aaarofl

amn, Mamadu ו-Raulito אוהבים את זה.
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חכם קלינגר. מי שיקח את הטמבלים האלה ברצינות הוא לא פחות טמבל מהם, עדיף לתת להם לדבר ולעשות את העבודה בשבילו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

זה גם מה שאני הצעתי פה. ה"חזון" שלי זה לעשות מגזין כמו המגזינים באירופה. אבל משום מה בערוץ הספורט חושבים ששעה של אוחנה מבלבל את המח יותר קורץ לצופים.

robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  9. robertocarlos.m Member

יורם ארבל כל העונה בספרד מדבר על שופטי הרחבה. מה הוא לא מבין שאין שם שופטי רחבה??????

ועוד המצאה שלו- סימאונה חתום באתלטיקו עד 2020/2021 (הלוואי)

10. DRORIKO Member

מסכים. בתור פאנליסט ביציע אני די מחבב אותו, הוא הכי נורמלי שם. מה שכן בתור פרשן משחקים הוא מזעזע

Drama2 אוהב/ת את זה.
  11. סיונרה Member

איזה פספוס, כיביתי את הטלוויזיה בדיוק כשקלינגר הגיע. מה היה ב"ריב"?

12. DRORIKO Member

נפלתי במקרה על תקציר של רומא-קרוטונה בחדשות הספורט. איזה חוסר מקצועיות יאללה. אילדיס אומר על נאיינגולן שהוא ענד את סרט הקפטן בגלל שטוטי לא משחק, וזאת למרות שנאיינגולן הוא הקפטן הרביעי(!) בקבוצה. הוא גם קורא לפארדס PREDES. עושים צחוק מהצופים שלהם.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מתערב איתך ש97% מהצופים לא יודעים שהוא טעה (אגב, גם לי לא היה מושג אם הייתי שומע)

14. DRORIKO Member

אני לא מדבר עליך, אתה לא מתיימר להכיר את הסריה, כמו שאני לא מבין בשיט בלה ליגה ומבין חלקית בפרמייר ליג. אבל ערוץ הספורט כן צריך להבין בזה,הוא כן צריך להיות אמין. אני יודע שזה קצת נשכח עם כל הקופמנים והפרימואים אבל התפקיד המקורי שלו זה להחכים אותך, בטח בתכנית כמו חדשות הספורט שמתיימרת להיות משהו שונה מהיציע (ובסופו של דבר זה אותו הדבר רק בלי הצעקות)
    אם אני עכשיו שומע סיקור על הלה ליגה למשל, מאיפה אני יודע שלא מחרטטים אותי שם?

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אתה לא יודע שלא מחרטטים אותך, כמו הרבה דברים אחרים שמופיעים בתקשורת (לאו דווקא ספורט)

אתה צודק לגמריי שבמערכת ערוץ הספורט אמורים לשבת אנשים שצריכים לדעת למה באמת יאןגולן עונד את סרט הקפטן. אגב, סתם מסקרנות, איך הוא הגיע ללבוש את הסרט אם הוא הקפטן הרביעי בהיררכיה?

לגבי הגיית שמות זה כבר משהו אחר...

מצב נושא:
הנושא נעול.