דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

בגלל זה אמרתי שהוא 3/4 צדק. אולי לא הביאו אותו רק בשביל צמד המשחק האלה(הוא ישרת את הקבוצה גם בשנים הבאות) אבל עדיין מדובר בצמד משחקים של עונה שלמה. אם פסז היתה עפה מול בארסה אז גם אם היתה לוקחת אליפות ב-20 הפרש זה כבר לא היה משנה.

תהיה בטוח בדבר אחד-ביום החתימה של דרקסלר השם "בארסה" הסתובב בחדר

2. עידן444 Member

ותחשוב מה היה קורה לתוכנית הגאונית אם ברצלונה היתה מביאה מגן ימני... :)

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

וואו אם אני יוצא נגד קונצנזוס בפורום שאפילו עידן חלק ממנו אז כנראה שהלכתי רחוק מדי עם הנונקונפורמיזם :)

בכל מקרה כמו שכתבתי בעצמי, שגיא הגזים עם היומרנות,זה שגיא לטוב ולרע, אבל הוא לא היה כזה רחוק מהמציאות. אם הוא היה אומר את זה נניח אחרי ניצחון על מונאקו הייתי אומר שהוא חכמולוג. אין לי בעיה עם אמירה כזאת אחרי ניצחון על בארסה.

4. עידן444 Member

לא בא לא נגדך ולא נגדו...
    סתם הגבתי על הקטע של "לנצל את זה שלברצלונה אין מגן ימני"...
    הוא באמת אמר את זה?
    להגיד שהתחזקו לליגת האלופות, ואפילו להגיד שזה ספציפית כדי לעבור את ברצלונה זה סבבה- אבל לנצל את זה שאין מגן טוב? וואו... זה באמת מצחיק.

Don Joan Roman ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הבעיה היחידה שלי עם שגיא, האמת שגם היא די זהה לזו של עמיחי כשהוא משדר את הליגה הישראלית. חוסר הפרופורציות.
    לא כל עצירה של שוער היא "עצירה מעולם אחר". לא כל שער הוא "ממלכת מחשבת מהרמה הגבוהה ביותר" , ולא כל שער הוא "שער מהגדולים שראינו". בונים תיאוריות, מספרים סיפורים. הכל בהגזמה. די. הביאו אותכם כדי שתתנו את הערך המוסף, לא שתהפכו להיות ההצגה עצמה.

6. DRORIKO Member

בבובה של לילה נגעו בזה בצורה הכי מדוייקת "קריית שמונה מסתמנת כקבוצה המשעממת הכי טובה בעולם"

7. Civil Anti Madridista

אני ממש לא הרגשתי דחיפה או עידוד כלשהו לבארסה בזמן השידור. הם דווקא לא חסכו בשבחים לצרפתים כל הערב, יעקבי שאג אחרי כל אחד מארבעת השערים, הם ביקרו בחריפות את העובדה שאין לברצלונה מגן ימני, שאנדרה גומש מאכזב בגדול ושמסי נעלם וגם אשם בשער השני.

אבל אם אמירה כמו "אם יש קבוצה שמסוגלת לחזור מפיגור כזה זו בארסה" מתפרשת כעידוד\תמיכה\חוסר אובייקטיביות אז זה סתם להיתפס לקטנות.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

יעקבי העביר את השידור בצורה נהדרת. פירגן לפסז' כל 2 דקות בערך וצרח בגולים שלה לא פחות חזק משהוא צורח בגולים של בארסה(ואפילו יותר בגלל מימד ההפתעה). אבל כן ההשפלה של בארסה זה הסיפור המרכזי במשחק הזה,ומי שאומר אחרת מתחסד. אנחנו מדברים פה על הקבוצה הכי טובה בעשור האחרון, ולראות אותה מושפלת ככה ועוד בשמינית ועוד לפסז זה חתיכת סיפור. ברור שעל זה ידברו יותר מאשר על ההצלחה של הצרפתים, זה לא פרו-בארסה ולא אנטי-פסז.

9. robertocarlos.m Member

שגיא כהן השנה (לפחות פעמיים) ואבי מלר היום כל הזמן ממשיכים וטוענים שמולר הוא מלך השערים של המונדיאל. משהו הזוי.

במחצית בוני אומר שמולר הבקיע (רובן)

ערוץ הדיבורים נהיה בדיחה עצובה

10. בן פורגס Member

לא רואה שום סיבה ששדרי ספורט יסכמו שידור ב"הכל גמור, גבירותיי ורבותיי. פסז בטוח עולה, ברצלונה עפה, אין מה לנו לחפש בגומלין". לא רק שזה לא בטוח נכון אמפירית - זה פאקינג טלוויזיה, אנשים. היו צריכים לתת ליעקבי שתי כאפות אם היה אומר דבר כזה, כי הוא פשוט יורה לעצמו ולערוץ שלו ברגל.

ברור שאני לא מחסידי דקה 86 3:0 ו"הכל פתוח, גבירותיי ורבותיי", וכמובן שלא צריך להציג את זה כאילו נגמר 1:0 לפסז, אבל אין גם סיבה להעמיק ולהרחיב על כך שהמשחק הבא הוא לפרוטוקול, שהסיפור גמור וכו' וכו'....

יאן קולר אוהב/ת את זה.
  11. Civil Anti Madridista

תכנית הספורט הכי גרועה בארץ.

12. סיונרה Member

אני לא חושב שזה גמור, השחקנים של ברצלונה בטוח לא חושבים ככה. הם יבואו להלחם כדי לכבד את עצמם והמעמד.

13. DRORIKO Member

תגיד, גם בליגה האיטלקית אפשר יהיה לראות משחק בלי השדר הישראלי?

14. תומר1989 Member

ברצלונה-פסז' זה "מוצר שמוכר את עצמו". לא צריך את יעקובי שייחצן אותו. אני דווקא די אוהב ששדרים מביעים סוג של דעה ויוצאים מהרוטינה הקבועה והמשעממת.

15. adirda Member

בעמוד הפייסבוק של ברצלונה נרשם :

ספורט 1 סוף סוף מאפשרים לבחור איזה פסקול לשמוע במשחקים ולהשתיק את השידור הישראלי. מתי ב-One וספורט 5?

--

בדקתי בהוט ולא מצאתי שום אפשרות.

האם זה באמת קיים ? ומישהו שיש לו יס שיבדוק את הנושא גם.

מצב נושא:
הנושא נעול.