דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

על מה רצית שידברו איתו? על איזורית? על Double Elbow? התכנית הזאת מתעסקת רק ברכילות. אני כבר חודש לא רואה אותה ולא מפסיד כלום

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  2. robertocarlos.m Member

וואלה לא מתאים. רמי הדר צודק ב-100% ויפה שמישהו יודע לעמוד על שלו אל מול התקשורת הזאת

amn אוהב/ת את זה.
  3. יאן קולר Member

אמנם אני לא יודע מה היו השיקולים ספציפית לגבי המשחק של יובנטוס, אבל באופן כללי לגבי הנקודה שלך אז זה ברור שיש היררכיה בין השדרים, כאשר לרוב צוות השידור נקבע לפי "חשיבות" או "גודל" המשחק. אז אני מבין מאיפה נובעת המחשבה שלתת למלובני לשדר את המשחק מצביע על זלזול, כי מלובני התקבע עם השנים בנישה של משחקים פחות גדולים.
    זה בגדול כן? אני כמעט בטוח שזה נבע מנסיבות אחרות.

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

adirda ו-danielone אוהבים את זה.
  5. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

https://pbs.twimg.com/media/C5V7XY3WcAAKCj2.Xxx

6. Raulito Madridista

חושב שהפאנל של סלוצקי ודומינגז אפילו יותר איכותי מאשר 'מגרש פתוח', ומעניין אותי אגב בתור מי שמזפזפ גם בבוקר וגם בערב מה ההבדל בין התכנים אם בכלל להוציא את פאנל האורחים שמתחלף. את עמיקם ופוהורילס אני נהנה לשמוע למשל.

לגבי החידוש של צ'רלטון - מצוין. הלוואי והיה אפשר לעשות את זה גם ב-One והליגה הספרדית. עזבו שנמאס כבר מיורם ארבל, השפה הזו כל-כך יפה, השפה הספרדית, כל-כך סקסית. כל פעם מחדש בא לי לפתוח את המחברת מהקורסים שעשיתי ולהוריד חלודה. אפילו בדיבור עם בחורה שהיה יבש בוואטספ - כשאתגרתי אותה עם ספרדית זה שבר את הקרח. Ssuuiii

7. DRORIKO Member

קצת פתטי לראות פיני בלילי דוחף את עצמו לכל חור בטלוויזיה בתור ״השגריר שלנו בטורקיה״, זה בזמן שרביבו שעשה בטורקיה פי 5 יותר ממנו וגם לקח אליפות מדיר את עצמו מראיונות.

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הוא לא מדיר את עצמו, הוא פשוט לא רוצה להתראיין. אני דיברתי איתו וניסיתי לתאם אותו לראיון ברדיו ועזוב את זה שלקח לי שנתיים להשיג אותו, כשהשגתי ענה "לא אני לא מתראיין תודה וביי" וניתק. כנראה שומר את עצמו רק לאופירע.

חוץ מזה, שבלילי נחשב לשם דבר גם בטורקיה. בטרנר הוא פירשן עבור הטלוויזיה הטורקית את המשחק וגם היום זה יהיה ככה. כנראה שבמהלך השהות שלו הוא התחבר שם הרבה יותר למקום ויודע יותר טוב את השפה.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

מדיר את עצמו=לא רוצה להתראיין :)
    וכן גם אני חושב שהוא שומר את עצמו לאופירה, אבל בלי קשר רביבו הוא לא טיפוס שאוהב להתראיין יותר מדי, בניגוד לברקו המוחצן רביבו תמיד היה יותר נחבא אל הכלים.

10. Don Joan Roman Member

לרביבו יש הרבה מאוד עסקים ואין לו זמן לכל השטויות האלה של להתראיין יותר מדי, הוא ואופירע(ואייל גולן) חברים מאוד מאוד טובים ומפרגנים אחד לשנטי ורק בגלל זה הוא מסכים להתראיין אצלה ומפרשן את משחקי הליגה הספרדית (לפי מה שאני יודע הוא צופה אדוק של הליגה כבר שנים רבות אבל לערוץ הספורט הוא לא הסכים לפרשן כשהם ביקשו)

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. robertocarlos.m Member

מה עם לקוחות סלקום טיוי?

12. עידן444 Member

1. חייב להגיד שההילולה והתשבוחות פתאום בפאנלים של ערוץ הספורט סביב קיארטנסן מטריפים אותי. רק לפני כמה שבועות גיחכתם על זה שהוא לא שווה אפילו רבע ממה ששילמו עליו ושאין בו שום דבר מיוחד. היום פתאום מדברים על התנועה שלו, על החדות, על זה שהוא בלתי ניתן לעצירה...
    נו באמת... כמה קיצוניים אתה יכולים להיות?
    2. היום מדברים על הניסיון של מכבי ת״א לחלק את הכוח לעומת חוסר הניסיון של ב״ש ועל כך שכולם חושבים בטעות שהלחץ משפיע תוך כדי המאבקים באירופה ולא מבינים שהלחץ הזה משפיע רק באיזור ינואר-פברואר ודווקא תוך כדי העונה האירופית המוכנות והקצב גבוהים ועם אותה רמה אירופית הקבוצות מגיעות גם לליגה ודורסות.
    זהו?
    נגמרו הדיבורים על חוסר היכולת של הישראליות להתמודד עם שני משחקים בשבוע?
    נגמרו הסיפורים על המעבר הבלתי אפשר ממשחק בסאן סירו או בסטאמפורד בריג׳ למשחק מול 500 צופים בכ״ס?
    נגמרו הסיפורים על כך שכל איבודי הנקודות בליגה הם אחרי משחק קשה כמה ימים קודם באירופה? פתאום כל הבעיה היא בכלל שהקבוצה עוברת לשחק פעם בשבוע כפי שהיא כביכול רגילה.?
    אגב, אני לא אומר שהם לא צודקים- אבל בחיאת- כמה אפשר לישר את הפרשנות בהתאם למה שקורה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  13. Doritoz FCBJ - RMCF

שאלה בעיקר למשתמשים המבוגרים יותר/וותיקים שראו את שידורי הספורט מלפני 20 שנה ויותר.
    אני רואה כרגע ב-GOLD את גמר ליגת האלופות של 93/94 שבו מילאן ניצחה את בארסה 4-0. מי שמשדר את המשחק פה הוא רן מלובני.
    השאלה שלי היא האם זה באמת השידור המקורי (אם בכלל שודר בארץ) או שמדובר בהקלטה של שידור ישראלי מהשנים האחרונות כמו שעשו בכמה משחקים לכבוד ערוץ הגולד (כמו שידורי מונדיאל משנות ה60-90) ?

הנטייה שלי הייתה לחשוב שאכן מדובר בהקלטה מיוחדת שנעשתה בשנים האחרונות, העניין הוא שהוא מדבר על נתונים וסטטיסטיקות של אותה עונה, כאילו (או שלא כאילו) מדובר בשידור שנעשה באמת בשנת 1994, מדבר בלשון הווה ולא בלשון עבר על המשחק ועל העונה הזאת ואלה שקדמו לה. האם הוא כ''כ רציני שהוא משחק בכאילו, או שבאמת הוא כ''כ ותיק בערוץ והוא שידר את המשחק.

14. Don Joan Roman Member

מלובני נמצא בערוץ הספורט מיום הקמתו - עם זאת אני לא מאמין שהוא שידר את המשחק הזה בלייב

Sent from my m3 note using Tapatalk

15. alexshw Member

לא סגור על זה אבל כמדומני גם זכויות על הצ'מפיונס נמצאות אצלם רק מ- 1995.

מצב נושא:
הנושא נעול.