דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. danielone Member

אני לא יודע את הלו"ז, אבל בדרך כלל בענפים האלה מתחשבים בשעון של איזור אירופה.

2. Drama2 הסמל מעל הכל

כמובן (ולצערי הרב צ'רלטון לא גוף שידור ופטנר נחסמו)
    וזה הטיעון שלי - החבילת בסיס גם ככה יקרה, אז אני אישית מעדיף להימנע מלשלם עוד 40*12 שקלים פר שנה בשביל לראות צ'לסי-מנצ'סטר וארסנל-סיטי. מצד שני, בליגת העל אני צופה מידי שבוע אז המשחק המרכזי (שמשודר בערוץ פתוח) לא מספיק לי.
    אם הייתי יכול להסתפק במשחק שמשודר בערוץ הפתוח, הייתי משלם 150ש''ח חד פעמי וקונה עידן+ עם איכות HD. ככה לא הייתי צריך לשלם מחירים אסטרונומים לחברות התקשורת. זה שלא מציעים את האופציה כלל, יוצר לי בעיה כי אני לקוח שבוי ואומרים לי - קח את כל הליגות או כלום.
    אין לי סטטיסטיקות אבל אני מאמין שיש עוד כמוני וצריכים לתת מענה לעוד סוגים של צרכנים.

EsheD אוהב/ת את זה.
  3. danielone Member

דבר ראשון, פרטנר לא נחסמו, הם לא הצליחו לקנות את ליגת העל.

דבר שני, ברגע שפרטנר יעלו את הפלטפורמה שלהם, הם יוכלו לשדר את ערוצי צ'רלטון, אין בלעדיות ליס והוט, אגב גם סלקום יכולים...

דבר שלישי, אני מסכים איתך שאין צורך לרוב האנשים בכלל השידורים של צ'רלטון, אני לצורך העניין לא הייתי קונה את החבילה אם לא היה להם את הזכויות של ליגת העל, אם כל הכבוד לכל שאר הזכויות שלהם שאני צופה בהם לא מעט.

4. Drama2 הסמל מעל הכל

מז"א הם לא הצליחו לקנות את ליגת העל ?
    אם אני לא טועה הם נחסמו כי התקשורת שלהם דרך האינטרנט ודורשים תקשורת בכבלים/לווין.

לפי דעתך - מה מונע מסלקום להציע את מרכלתם של צ'רלטון ? במקום זה הם מציעים את ערוצי הלייב/גולד של ערוץ5 באקסטרא תשלום (גם לא יודע למה)

5. danielone Member

הם נחסמו כי צ'רלטון הציעו סכום אסטרונומי, שהם לא יכלו לעמוד בו.

אולי אתה מתכוון לזה שהמנהלת לקחה אותם לבית משפט ודרשה שתהייה להם חשיפה של 20%, ובסוף בית המשפט קבע שזה יהיה תקף לכל אחת מהחברות שתזכה ולא אך ורק עם פרטנר תזכה.

הם צריכים להגיע להסכם עם צ'רלטון, החבילה של סלקום היא חבילה צרה ובסיסית, בעיקר של לקוחות שמחפשים לא לשלם הרבה על כל הזבל שהם לא צורכים, ברגע שתהייה דרישה של הרבה לקוחות שלהם, או לקוחות מתעניינים פוטנציאלים בחבילה של צ'רלטון, אני מאמין שהם יגיעו להסכם.

6. Drama2 הסמל מעל הכל

@danielone
    במעמד פתיחת המעטפות
    פרטנר נתנו את ההצעה הכי גבוהה ?

7. danielone Member

Drama2 אוהב/ת את זה.
  8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחקי הכדורגל ייפתחו מדי יום בשעה אחרת, אבל בגדול - המוקדמים ביותר יתחילו ב-19:00 שעון ישראל, והמאוחרים עמוק לתוך הלילה כאן. הכדורסל יתחיל יומית ב-20:15, ושוב, ייכנס עמוק לתוך הלילה, כשמשחקים יכולים להתחיל גם ב-4:30.

adirda אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

״מכבי חיפה הביאה את קגלמאכר בתור קשר ורק אחרי שהחתימו אותו גילו שהוא בכלל בלם״
    ״אף זר שהגיע למכבי לא תרם״
    ״מי זה בכלל אולימפיאקוס, באר שבע צריכה לעבור אותם״

עם כל הכבוד לחיקויים של פרימו ושרף בבובה של לילה ,אי אפשר להתחרות עם המקור

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  10. Ajax Amsterdam Member

M
    בגלל ציפיות של אנשים כמוהו חושבים שהנבחרת נכשלת כל פעם אבל סך הכל אנחנו מסיימים במקום הראוי לנו תמיד

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. danielone Member

ONE תוקף את צ'רלטון - אך בעבר ביקש ערוץ ספורט בתשלום - גלובס

גלובס מזכיר לציבור את מה שאנחנו בפורום כבר יודעים, רק אני אוסיף שלא הרבה זוכרים אבל גם לפני שערוץ ONE הגיש בקשה לערוץ בתשלום בין השנים 2011-13, הוא גם תקף את ערוצי התשלום והיגן בכל הכוח על הציבור שכה חשוב לו.

ועוד דבר לא הרבה זוכרים אבל בדיוק לפני 3 שנים, ולפני שהוקמה המנהלת, בעקבות הגרעון של ההתאחדות היא הוציאה מכרז לזכויות שידור עתידיות של השנים 2016/17 עד 2018/19, למשחקים המשניים 2-7, (בעצם מה שהמנהלת מכרה השנה), וגם אז קמה קול סערה, אז אפשר להגיד שזה היה בצדק, אבל בכל זאת האינטרס ברור, וואן הגישו צו מניעה לבית המשפט, שדחה את העתירה, למכרז ניגשו צ'רלטון וואן, צ'רלטון היו היחידים שעמדו בתנאי הסף, וואן הציעו להתאחדות תכנית מפורטת של הקמת ערוץ בתשלום שלפי התכנית יכניס יותר כסף, אגב צ'רלטן היו אמורים לקנות ממש בזול, אבל בסוף זה בוטל, המנהלת וקבוצות ליגת העל ירוויחו מזה המון כסף, אבל שימו לב בדיעבד בגלל מי הזכויות נמכרו בסכום כ"כ גדול, ועכשיו כנראה נצטרך לשלם יותר.

12. Butragueño מנהלים

באמת שמתי לב לקמפיין בלתי פוסק של האתר One נגד ביבי וזליגת התכנים. הם האתר היחידי מעדכן לגבי זה ונתן ביקורת נגדית באופן מובהק.
    האינטרסים ברורים.

13. danielone Member

וואן בעיקר בונה על זה שרוב הציבור לא באמת מבין בזה, ולא באמת יודע מה קורה מאחורי הקלעים, ומה קרה בעבר, אבל בתכל'ס הם צודקים לרוב הציבור אין מושג בזה, ואם הם רושמים כותרת של ביבי עשה העלאה במחיר, אז רוב הציבור יחשוב שביבי עשה העלאה במחיר.

14. Drama2 הסמל מעל הכל

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אין מצב שהאחרון אמיתי.

מצב נושא:
הנושא נעול.