דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Civil Anti Madridista

ברור שמעמד שני המשחקים האחרים מדבר בעד עצמו, אבל לחזור מפיגור פעמיים (השער של קבאני החזיר לנקודת ההתחלה) זה משהו שעוד לא המציאו עבורו את המילה המתאימה. היינו עדים אתמול לחתיכת היסטוריה בענף שכולנו אוהבים, וזה לא משנה בכלל עם איזה קבוצה אתה מזוהה (למעט ז"ל ז'רמן). אז תעזבו אתכם מכל השטויות שמסביב, האירוע עצמו מספיק גדול גם ככה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמר האיש שמעביר חלק נכבד מזמנו בביקורת על פרשני וכתבי ערוץ הספורט.
    יעקובי ביחד עם משחק של קבוצה ספרדית בליגת האלופות בלתי נסבל, בתור צופה נייטרלי לא בא לי שיכתיבו לי את מי אני צריך לעודד.

3. DRORIKO Member

יש הבדל בין להעביר ביקורת על בוני ואוחנה שלכל הדעות הם בלתי נסבלים, לבין לרדת על כל אחד ואחד מאנשי הספורט. לי זה מרגיש כמו קוטריות.
    יעקבי אתמול העביר את השידור בצורה מבריקה, אני אישית מאד נהנתי, הבן אדם התאים את עצמו היטב לאווירה המחשלמת של המשחק. ויעקבי לא אומר לך את מי לאהוד, הוא הכי נייטראלי שיש, ולהזכירך שבגולים של פסז בפארק הוא צרח היטב. יש לך בכלל ספק שאם פסז' היתה עושה כזה מהפך יעקבי לא היה משתולל כמו מטורף?

4. DRORIKO Member

ואני אגיד לך עוד משהו? כשצפיתי השבוע בליגה האנגלית לא הרגשתי צורך כלשהוא לעבור לשדר הבריטי , וייץ וזלצר עושים עבודה מספיק טובה בשבילי. ותהיה בטוח שגם רוב צופי הפרמייר ליג לא עברו שדר.

5. robertocarlos.m Member

נדב באמת מגזים בשידורים של ברצלונה. מי שלא מכיר אותו בטוח שהוא אוהד ברצלונה למרות שהוא אוהד אתלטיקו.

בכללי, אחת הדמויות הבודדות שאפשר לשמוע בערוץ הדיבורים.

עכשיו הסתכלתי תקציר באתר ערוץ הספורט ואין הילוך חוזר על ה״פנדל״ שהיה על סוארז. גועל נפש.

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/17
  6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נדב יעקבי היה משתגע ומתלהב גם אם זאת הייתה ריאל מדריד , הוא פשוט מתגעגע לשדר את הליגה שהוא כל כך אוהב .

Civil, Don Joan Roman ו-Nave אוהבים את זה.
  7. Doritoz FCBJ - RMCF

מלר מתגעגע לאנגליות, יעקובי לספרדיות, הערוץ דועך ונשאר רק עם הצרפתית והאיטלקית, בצרפת ראינו מה הם מוכרים (מקווה בשביל מונאקו שתעשה אחרת) באיטליה חוץ מיובה אין באמת מה למכור, נאפולי עם כל הלחץ שהפעילה עלינו בשני המפגשים, בסוף יצאה קטנה ואנחנו יצאנו יעילים.
    אז הנקודה שלי היא שעד שיש לו פעם בכמה שבועות איזה בארסה/ריאל לנשמה אחרי מה שהוא משדר כבר שנתיים כמעט כל סופ''ש, קצת מובן ההתלהבות שלו. אני כמעט תמיד נהנה ממנו, אולי השפוי היחיד בערוץ.
    אפילו בגמר הצ'מפיונס ששידר בעונה שעברה, שאחת הקבוצות זאת אתלטיקו הקבוצה האהובה שלו, לא היה נשמע כאילו יש לו העדפה מי תיקח, זה היה מבחינתו חגיגה ספרדית לעיניים בבמה הכי גדולה באירופה למועדונים.

Civil אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

מצטער אבל בנאפולי-ריאל ממש לא לא ראיתי שהוא מדרידיסטה, להיפך, כל המחצית הראשונה הוא כזה "נאפולי יכולה לעשות את זה! נאפולי יכולה לעשות את זה! נאפולי יכולה לעשות את זה!" ובשריקה למחצית הוא עוד אומר "מצפה לנו מחצית שניה אדירה!" שהסאבטקסט זה שנאפולי יכולה להעיף ריאל. גם כשהוא שידר אותנו מעיפים אותה הוא נשמע נלהב. משום מה אף אחד לא האשים אותו שהוא חובב סריה א'.....
    יעקבי כמו כל שדר טוב הוא אחד שמחפש את ה"סיפור" של המשחק ונדבק אליו. הרמונטדה הוא חתיכת סיפור אז יעקבי העלה את האוקטובות בהתאם. אני בטוח שאם בארסה היתה מנצחת בפארק דה פרנס, ואצלה בבית היתה נותנת שישיה הוא היה מגיב באדישות. כי לא היה פה סיפור.

Don Joan Roman ו-Doritoz אוהבים את זה.
  9. robertocarlos.m Member

אני דווקא חושב שבמשחקים של אתלטיקו הוא בכוונה שומר על קורקטיות כדי שלא יגידו שהוא לא אובייקטיבי.

מקרה דומה זכור לי שבשנות ה-90 בימי הגדולים של בית״ר עם ההונגרים האגדיים כולם האשימו את יורם ארבל שהוא אוהד בית״ר ותמיד בעדה בשידור....באחת התוכניות של הדקה ה-91 הוא אמר שהוא ביכלל אוהד של הפועל פתח תקוה.

10. DRORIKO Member

זה קשקוש מוחלט, יורם אף פעם לא לקח צד בליגת העל, ויותר מזה כל קבוצה ישראלית ששיחקה בחו"ל הוא אהד אותה

11. robertocarlos.m Member

נ
    נכון, אבל הרבה האשימו אותו בזה ובאחת התוכניות הוא דיבר על זה ואמר שהוא אוהד פ״ת

12. DRORIKO Member

וזה התגבר אחרי משחק השרוכים שכאילו היה חותמת סופית לזה שארבל בית"רי(למרות שהוא סתם שגה במשחק הזה ולא מעבר)

13. robertocarlos.m Member

חחחחח זה היה גדול משחק השרוכים...
    בתור ילד לא ממש הבנתי והרגשתי כמו יורם אבל... אחרי כמה שנים שראיתי שוב הבנתי שהוא יצא ממש מטומטם.

בכללי את יורם אהבתי מאוד עד לנפילה שלו בשנים האחרונות.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם הוא יצא מטומטם או פשוט העדיף לזרום עם המשחק ולשדר שער אליפות(מה שבאמת קרה), שדרים חיים בשביל רגעים כאלה.

15. alexshw Member

מה שכן הוא היה כבר עיוור ב - 98

מצב נושא:
הנושא נעול.