דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אגב, אם היית מקבל החלטות בערוץ הספורט, הייתי יוזם תוכנית סיכום מחזור בהגשת טל ברמן ויונתן כהן שתעסוק גם בלאומית בהרחבה ותשודר בכלל בשני, לפני התוכנית המקדימה למשחק המרכזי.
    זה צריך להיות שעה וחצי-שעתיים, עם פרשנויות, אבל גם כתבות צבע, אולי מערכונים, אירוח של מאמנים ושחקנים. זה לא קונספט מסובך, זה לא כרוך בעלות גבוהה, נטו רצון.

danielone, amn, oFiRzZz ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  2. DRORIKO Member

לא, מי זה לעזזל?

3. DRORIKO Member

רעיון נהדר, בזמנו גם הצעתי פה משהו בסגנון(רק עם יונתן כהן לבדו ועם תקצירים, כמו המגזין של הליגה האיטלקית). אבל אם אתה מכניס את ברמן אתה צריך ללתת לו חופש ממגרש פתוח כי הבן אדם עובד מהבוקר

4. Drama2 הסמל מעל הכל

@DRORIKO
    הדמות היידה שהופיעה יותר מפעם אחת כאשר רשמתי 'ניר קפלן' בגוגל תמונות.

מסכים איתך.
    גם בארץ זה קיים, לדוג' כדורגל שפל. סה"כ מדובר ב2-4 אנשים בני גילנו(+-) שעובדים בעבודות דומות לשלנו(+-), אבל הצליחו למצוא נישה שהעלתה אותם על המפה התקשורתית.
    הבחור של עמ' הפייסבוק "ציון 3" (בעברו עמ' הפייסבוק 'משה פרימו - ציון 3') התחיל לשדר בפודקאסט למרות שאני לא כ"כ אוהב את האפיק הזה אבל זה תקשורת.

אני זוכר שלפני כמה שנים ממש חיכיתי שאורי קופר "יעלה על המיקרופון", אבל כשהוא התחיל לשדר בONE, התאכזבתי. הוא מתאים לתוכניות שהוקלטו ונערכו מראש, לא לLIVE.

amn ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

6. Drama2 הסמל מעל הכל

כן!!!!!!!! זה הוא, אני מתפלא שהוא לא רשם בפרופיל שלו כמה הוא קיבל בפסיכומטרי. צריך לדבר עם מארק צוקברג שיוסיפו את זה מתחת ל"למדתי ב".

הוא לא מחזיק בעברית של רז זהבי, זה יאמר לזכותו אבל הוא קצת צנון ולפי דעתי יקח עוד כמה שנים עד שהוא יפתח עמ' שדרה

7. DRORIKO Member

אני דווקא באתי בגישה הפוכה משלך, הייתי בטוח דווקא שקופר יאכזב אותי ושמה שעובד בפרינט לא יעבוד בטלוויזיה, והוא דווקא הפתיע אותי מהמעט משחקים שראיתי איתו. לטעמי הוא עדיין לא מספיק טוב בשביל לשדר משחק מרכזי, אבל בשביל משחקים משניים הוא מעולה. רק הוא יכול לספק לך אינספור מידע על שחקני אלאבס שאפילו אמא שלהם לא מזהה אותם בטלוויזיה. מצד שני עם הפרשנים סוג ז' שמשדרים את המשחקים המרכזיים בלה ליגה הייתי מעדיף את קופר עליהם, אבל כן הוא עדיין לא הפרשן האולטימטיבי בשביל לשדר משחקים כאלה, אולי הוא ישתפר עם הזמן. מזכיר לך שגם איווניר בראשית דרכו היה צנון.

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/17
  8. DRORIKO Member

האולפן בסיום המשחק היה בושה וחרפה, הבורות של הפאנליסטים לגבי יובה היתה מביכה, זה נראה כאילו הם לא ראו אפילו משחק אחד שלנו העונה,הבעיה שהם כן ראו משחקים כי הם משדרים אותנו,מה שהופך את זה לעוד יותר מביך.
    לגבי מלר, אם אמרתם שבליגה האנגלית הוא איבד את זה,בליגה האיטלקית מעולם לא היה לו את זה. הוא אותו דרעק כמו אוחנה ובוני,לשלושתם אין מקום בפאנל הזה.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בכלל ריחמתי על פיגו,להתקע שעתיים עם יונתן כהן שבטח ניפתח לו את הראש בכול הזדמנות...

oranfu ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Nigel de Jong
    אני אשמח לשמוע את דעתך על הדברים שעלו בסרט "טהורה לעד".
    זכור לי שאמרת בעבר משהו בסגנון ששחקני בית"ר מתייחסים לבית"ר-סכנין כאל משחק רגיל, כשמנגד, שחקני סכנין הגזעניים מבחינתם זה ערבים נגד יהודים. בסוף הסרט, יש סצנה מהאוטובוס של בית"ר בדרך לסכנין, בסצנה סדאייב שאל את השחקנים: "האם זה כמו דרבי מקומי בשבילכם?". תשמע את התשובות שהוא קיבל ותגיד לי אם גם שחקני בית"ר מתייחסים למשחק כאל עוד משחק.

אני לא שואל אותך כדי לעשות השוואות עם סכנין ולא כדי להתכתש איתך. ולפני שאואשם בשקרים או בחוסר אובייקטיביות, אני חוזר ואומר שיש כמה שחקנים חרא בסכנין שמתייחסים למשחק כאל משחק של ערבים נגד יהודים.

11. סיונרה Member

הרגת אותי ממתח, כמה הוא קיבל?

12. Drama2 הסמל מעל הכל

שים לב אילו שחקנים מתייחסים למשחק הזה כ"יהודים נגד ערבים".
    הייתי אומר 2 השחקנים הכי "מושפעים" בסגל דאז.
    780-790 משהו כזה, תחפש שידור שלו מ'בוקר ספורט' או 'מגרש פתוח' זה יעלה בשיחה מתישהו.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבטיח לתת תשובה כנה אחרי שאני אצפה בסרט.

* אגב הסיבה שעד היום לא טרחתי לראות או להתעניין בסרט היא כי אני בטוח שהוא מלא בקלישאות ואי דיוקים וגם מציג תמונה לא מדויקת של מה שקרה באמת בקבוצה באותם חודשים. אני מקווה להתבדות.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר איתי אם אתה צריך לינק.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שאני לא מעט זמן נמצא בתחושה, שאחת הסיבות שאני גם פחות מרגיש צורך באמת לשמוע את מלר/יעקובי או באמת לצפות בהכנה שלהם לפני המשחקים, היא כי בעיקר התקדמנו בעולם וההרגשה היא שהם נשארו בדיוק באותו המקום, ומה לעשות, הכל השתנה מסביב.
    בדיוק כמו שאייסוקר בעבר היה משקיע הרבה יותר בנתונים יבשים, ופחות בדיעות שונות, ועם הזמן הבין שהיום כמעט כל המידע זמין באינטרנט בשלל שפות, ובכמה דקות, ורוב האוהדים פחות מתרשמים מנתונים יבשים, ולכן שינה את צורת החשיבה והסיקור שלו, אלה דברים שהיו צריכים להלמד גם אצל הערוץ הזה.

אגב, צ'רלטון הלכו בכיוון ההפוך ומראש אמרו שבסופו של דבר יעניין יותר את האוהד אם הוא רואה את המשחק, ולא אם היה אולפן מעניין לפני, ולכן בחר מראש בקונספט אחר.

מצב נושא:
הנושא נעול.