דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. robertocarlos.m Member

ערוץ הספורט זה פשוט ערוץ דיבורים שנמרח כמו מסטיק, קחו לדוגמא את המשחק המרכזי בליגת העל:
    שעה לפני המשחק אולפן עם מודי,אוחנה ואפק
    אחרי המשחק: סיכומים עם האנשים במגרש+ סיכומים בחדשות הספורט שגם לשם מביאים ליצן תורן שימשיך לחפור (שגיא למשל) ולקינוח מבלבלים את המוח על אותו המשחק ביציע העיתונות.

2. Raulito Madridista

אני רואה אולי פעם בשנה את אולפן ליגת האלופות ואתם יודעים מה, 'אנשים ברחוב' כבר לא מתלהבים להגיע ולהיות חלק מהקהל שם. אולי צריכים לשקול קונספט אחר, לקצר, לרדת לחצי שעה או אפילו פחות, לפחות לפני משחק, אבל הם צריכים לדחוף כל מיני חסויות ושטויות. אני חושב שאבי מלר לגיטימי, לא צריך להשוות אותו לחאפרים אחרים. אני חושב שנכון שהערוץ לא יודע או לא מעוניין לשנות קו ולהגיע לשנות ה-2000 - פשוט גם אנחנו השתנינו. אנחנו מעודכנים 24/7 וקשה מאוד לחדש לנו. בגלל הרשתות החברתיות, בגלל האינטרנט, והאולפן הזה אחרי 20 שנה כבר נשחק. אבל מודי לדעתי בסדר, עדיין מלהיב. לא הוא אמור לתת פרשנות.

3. DRORIKO Member

מה הסיבה שלא שומעים כמעט את יעקבי במשחק של סיטי-מונאקו?

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

תהנה וזהו.. :)

Doritoz אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

לא, ברצינות עכשיו

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בלנס לא טוב, זה נורא פשוט..

7. robertocarlos.m Member

עוד שידור בושתי מבית היוצר של ערוץ הספורט:

אוחנה: ״אני חושב שאתלטיקו עברו בפנדלים בעונה 2014..אני כמעט בטוח, כן את איינדובן ואם לא אז לא משנה״ (2016)

עמיחי: ״ב-2016 אתלטיקו הפסידו בפנדלים לריאל וב-2014 הפסידו לברצלונה בגמר״ (ריאל)

אוחנה: ״זה יוליאן או שזה ברנדט?״
    עמיחי: ״זה יוליאן ברנדט״

עמיחי 3 אומר שלברקוזן צריכה להבקיע שני שערים כדי לעבור (פעם אחת אוחנה תיקן ופעמיים לא ובדקה ה-67 נזכר להגיד שזה שלושה שערים ולא שניים).

oranfu ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  8. alexshw Member

"מונאקו מועדון קטן באירופה". כדאי לאוחנה ללמוד הסטוריה. מונאקו לא מועדון על אבל בעל מסורת משמעותית.

Ajax Amsterdam ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  9. Doritoz FCBJ - RMCF

מחר (היום) ב-19:00 נגמר פסטיבל פיגו סוף סוף. לא שלא נהנתי כאוהד ריאל לראות אותו בישראל, אבל עד עכשיו ראיתי 2 ראיונות איתו, אחד בוואלה ספורט - 9 דקות של ראיון בלי תרגום למתקשים, אני הצלחתי להבין כמעט את רובו, ובלי שאלות יותר מדי רציניות או ענייניות כמו "מי תזכה השנה בליגת האלופות" , נו באמת... לפחות הוא ענה שהוא מקווה שריאל וקצת חייכתי.
    בערוץ הספורט ערכו איתו ראיון קצר שישודר, שוב, היום ב-19:00 , כמו מה שזה נראה שם השאלות קצת יותר מעניינות, צפויות, אבל לפחות מעניינות (מקווה שנדב לא יביך את עצמו שוב בניסיון לדבר ספרדית מגמגמת) כמו "למה עברת מבארסה לריאל אם זה לא כסף" ומהקטע הקטן שהראו רואים שהוא היה טיפה טעון על ברצלונה וקפץ על ההזדמנות שהייתה לו.

בקיצור אני שמח שזה נגמר כי כמו בכל התקופה האחרונה התחילו לצוץ אוהדי ברצלונה בקריאות "בוגד" והאנשים האלה אני מאמין שאפילו לא ראו אותו משחק במדי אינטר בסוף הקריירה, עצוב ומעיק, אם אני לא טועה הבא בתור בתחרות שאמור לבוא הוא רוברטו קרלוס, לפחות עליו אין לאוהדי בארסה איזה מטענים חוץ מזה שהיה בריאל.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא תמיד ישאר בוגד

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  11. Telkiyski Member

אני רואה עכשיו את אולפן סיכום האלופות.
    אוחנה, שפרשן את אתלטיקו לברקוזן, מספר תוך כדי התקציר של סיטי מונאקו ש"סאנה היה מצוין במחצית השניה".

כזה פרשן על שהוא מסוגל לראות שני משחקים בו זמנית.

12. Doritoz FCBJ - RMCF

הוא מהמיוחדים שיכלו לעשו 2 דברים ביחד. כמו למשל גם להיות שחקן כדורגל ישראלי וגם שחקן כדורגל טוב ביחד.

13. DRORIKO Member

"קבוצה שמחתימה רוצח לא ראויה לכבוד"

קבלו שיעור על איך מייצרים דרמה. בכתבה כתוב שדה סוזה הסאדיסט קשר את הבחורה לכיסא והרג אותה במכות. בפועל מי שעשה את זה היה רוצח שכיר, שוטר לשעבר, שדה סוזה הזמין. ככל הנראה דה סוזה הוא לא זה שבחר את צורת הרצח. כדי להעצים את הזוועה כתוב שבנם המשותף צפה ברצח, מה שעובדית לא נכון(ולמה לעזזל לשים את הילד שלך בזירת הרצח,זה מטומטם כמו לשדר את הרצח דרך הסקייפ לתחנת משטרה). בהמשך כדי להראות לנו כמה דה סוזה ״סאדיסט״ כתוב שהוא האכיל את הרוטווילר שלו עם חלקי הגופה שלה, אז כאמור זה לא היה דה סוזה והסיבה שהרוצח האכיל את הרוטווילרים שלו היא כדי להעלים את הגופה(וגם כדי לפנק את החמודים שלו :) )

עכשיו שלא יהיה ספק, דה סוזה צריך לשבת בכלא ובטח שלא לשחק כדורגל, אבל הכתבה הזאת מראה באופן די מגוחך את שיטת העבודה של העיתונאים

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/17
  14. Doritoz FCBJ - RMCF

גם היטלר לא רצח במו ידיו, היו לו שכירי חרב.

15. DRORIKO Member

כמו שהבהרתי אני לא הסניגור שלו, הוא צריך לשבת בכלא. אבל דה סוזה לא מעניין, הוא יעלם בתהומות הנשיה של הליגה השניה בברזיל(אלא אם דודו דהאן יביא אותו לבאר שבע, סתם סתם :) ) העניין פה הוא התקשורת שאין לה בעיה לתבל כראוי אייטם בשביל טוקבקים. עכשיו כמו שזה עם דה סוזה זה יכול להיות עם שחקני כדורגל שלנו, להזכיר לך את מקרה קיארטנסון שפרסמו שהוא הגיע שיכור לגמרי לטיסה, כשבפועל הוא היה מבוסם קלות ועובדה שנתב״ג אישרו לו לעלות לטיסה. יש מיליון דוגמאות כאלה. לפעמים עיתונאים אפילו לא מתבלים סיפור אלא ממש ממציאים אותו

Doritoz אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.