דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

אז אחרי קרוב לחודש קפצתי לראות מה חדש במגרש פתוח. לצערי התכנית הפאנל נשאר ירוד למדי, כשקול ההיגיון שם הוא לא אחר מאשר דניאל זילברשטיין(טוב זה לא חכמה כשאתה חולק שולחן עם פרדי דוד ואורן ניסים ). אגב זילברשטיין,על כל החיבה שלי אליו, מה הקטע שלו לדחוף כל שניה את הכדורסל כשמדברים על פאקינג כדורגל? בסדר הבנו שאתה איש כדורסל, אתה לא צריך לנפנף בזה כל שניה.

2. Don Joan Roman Member

עכשיו יש באולפן בחור חמוד מלווה בעורך דין והם מדברים על כך שהם מבקשים שהבחור יוכר כעילוי ספורט והדביל הזה זילברשטיין בכוח מושך אותם לכיוונים פוליטיים, עכשיו איכשהוא גם בית”ר עורבבה אצל הדביל הזה בנושא.

Sent from my m3 note using Tapatalk

3. DRORIKO Member

אחרי הפאנל על הכדורגל אני תמיד חותך, ויסלחו לי המתעמלות מהשחיה הצורנית

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  4. Don Joan Roman Member

משחק שהם שידרו ומה נכתב? אגווארו איזן זמנית, דבילים שם בערוץ הספורט, זה כבר רבע שעה כתוב שם

Sent from my m3 note using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/17
    robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

רז שכניק הליצן אומר שאלונה נתנה לעצמה פעמיים "גול עצמי" עם חוק המושאלים שלה בגלל שדור פרץ הבקיע גול עצמי נגד מכבי וברק לוי נתן משחק גרוע עם נתניה. מעניין,כי אני לא שמעתי מאלונה אפילו חצי ציוץ על שני המקרים האלה אבל שכניק כבר החליט בשבילה שהיא נדפקה. יותר מזה,גם לא שמעתי ממנה שום חרטה על החוק. גם השנה היא השאילה שחקנים לקבוצות בליגת העל ואני בטוח שהיא תמשיך לעשות זאת בשמחה גם בעונה הבאה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/17
  6. zivmay Member

רז שכניק נמנה על אחד היצורים המגעילים שיש כיום בעולם. אין טעם להתייחס אליו.

robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

הבעיה שהוא ממש מקושר לעטינים של ידיעות, כמה מקושר? שהכותרת לטור ההזוי הזה מופיעה בדף הראשי של וינט

zivmay ו-robertocarlos.m אוהבים את זה.
  8. robertocarlos.m Member

-4 עמודי ספורט בעיתון שישי של ידיעות כבר הרבה זמן לא זכור לי

- עמיחי ושגיא שידרו את ההגרלה של האלופות שבדר״כ זה נדב ואבי

9. DRORIKO Member

אכלו אותה בערוץ הספורט, עד שהם משדרים את הגרלת ליגת האליפות בצ'רלטון משדרים במקביל את גביע העולם במזחלות ושודדים להם את כל הרייטינג.

10. DRORIKO Member

עוד מעט מתחיל ערוץ הקיבוץ של הליגה הלאומית. אני בטוח שגם לכם מאד מסקרן לשמוע מה בוני ושייע חושבים על ריאל-באיירן

11. yakov_y YNWA

מי עומד מאחורי השיווק המטורף של מנור סולומון ? הלוזונים ? השחקן עצמו ? מטורף ״השם״ שנוצר עליו.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  12. Drama2 הסמל מעל הכל

אשמח לדעת מי השחקן האחרון בן ה17 שהציג יכולת כזו על הדשא בבוגרים. (אני שואל ברצינות, כבר הרבה זמן אני לא זוכר שחקן כזה. אולי מהימים של עומר וטל)

rivaldo ו-סיונרה אוהבים את זה.
  13. yakov_y YNWA

על איזה יכולת אנחנו מדברים ? לא קובע את עתידו אבל לא ראיתי ממנו שום דבר מיוחד, הסטטיסטיקה גם עומדת על שער ובישול ככה שלא פיספסתי משהו.
    שחקן עם יותר כתבות משערים.
    אפשר להזכיר את גאל מרגוליס, דור ג׳אן כבש בדקות הראשונות שלו בגיל 17 ולא היה כזה רעש, במכבי נתניה כבש בעונה שעברה ילד בן 16 שער ובכל הופעה שהייתה לו הראה ניצוצות ולא היה הייפ כזה, קוראים לו עבד ג׳ברין, המצטיין בקבוצת הנוער של מכבי נתניה כיום, רק חגג 18 ואין לי ספק שבעונה הבאה יצטיין דרך אגב.

14. Drama2 הסמל מעל הכל

צריך לראות בשביל להבין
    הוא לא חלוץ 9, איזה סטט' הוא אמור להציג ? נטע לביא שנבחר לתגלית העונה סיים עם אותם מספרים אם אני לא טועה. והופיע ממנו הרבה יותר, וכמובן גדול ממנו בכמעט 3 שנים.
    סביב גאל מרגוליס היה הייפ מטורף
    כבש שער אחד בגארבג' טיים, הופיע פעמיים, עונה לאחר מכן שיחק בנוער בלבד. ז"א דור ג'אן בגיל 19 וחצי היה עם אותו מספר הופעות ואותו מספר שערים כמו שיש למנור סולומון בגיל 17 וחצי.
    והלוואי ויצליח, אבל הוא נתן גול אשתקד בגביע הטוטו ולא בליגה, שותף בשליש (או אפילו רבע) מהמשחקים ששותף מנור בבוגרים. העונה משותף רק בנוער, מי יתן ושנה הבאה הוא באמת יקבל את הקרדיט בנתניה כפי שמנור מקבל אצלנו.

ואל תשכח שמדובר בשחקן שחזר מפציעה אכזרית שבוצעה ע"י הקבוצה הקטנה של העיר.
    יש אחד עם 2 וחצי הופעות בבוגרים, גדול ממנור בשנה, משחק בווטפורד. אז הפירסומים סה'כ לגיטימים ללהיט צעיר.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/17
  15. yakov_y YNWA

1. רואה אבל לכל אחד דעה שונה, כל כך הרבה כתבות והייפ לקשר התקפי שהבקיע רק שער אחד זה מוזר גם אם הוא בן 17.
    יתרה מכך, אני לא מתלהב מדור אלו מהסיבה הפשוטה שאני שונא מגנים שלא יודעים להגן.
    נכון מבחינה התקפית אלו נהדר, טכני, שליטה בכדור טובה, מרים טוב ו-5 בישולי ליגה מעידים על כך אבל למרות השיפור הקל בהגנה בזמן האחרון ששמתי לב אליו לא אשכח לו את החצי הראשון של העונה, זוכר שני שערים באשמתו הישירה ואני לא מוכן לקבל זאת, גם עומרי אפק דיבר על זה.

2. נטע לביא קשר אחורי בינוני ומנור סולמון קשר התקפי.
    עוד פעם, לא אגיד ששחקן רע ולא מצפה למספרים בשלב כזה, פשוט ההייפ מפריע לי.

3. מרגוליס, ג׳אן וג׳ברין פשוט עלו לי לראש, לא בדקתי ואכן ג׳ברין כבש בגביע הטוטו, חשבתי אחרת אבל זכורה לי הופעה נהדרת של ג׳ברין בהפסד 2-1 למכבי חיפה בסמי עופר ואז ראובן עטר פוטר וקורצקי פחד כנראה לשתף אותו וכשהגיע עומר פרץ לגמרי נשכח ג׳ברין, כנראה מהפחד של לשתף שחקן צעיר.

אסיים את זה בכך שלא אמרתי שהוא שחקן טוב או לא, קשה לגבש עליו דעה כשהוא נכנס כמחליף כל משחק אבל מפריע לי שממלכים כאן שחקן שלא עשה כלום, מזכיר לי את ההתלהבות משרון מימר וניר ברקוביץ׳.

מצב נושא:
הנושא נעול.