דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. cheddar Member

HD זה כאילו 1K
    אז זה בעצם פי 4 יותר טוב

danielone אוהב/ת את זה.
  2. danielone Member

אגב, אם שמתם לב בשידורים של צ'רלטון עליית השידורים של ספורט 3 ו-4 הוקדמה מה-1 למאי, למחר, מחר הערוצים יעלו לאוויר באופן מלא.

3. DRORIKO Member

מתי להערכתך יתחילו לחלוב אותנו

4. danielone Member

לפחות בשנה הקרובה זה יהיה בחינם בוודאות. הבעיה היא לא חליבה כי המחיר של שני הערוצים לא יעלה הבעיה היא שתהייה זליגת תכנים לערוצים החדשים שבהמשך יהיו בתשלום. אני יכול להגיד כן בוודאות שקשה מאוד למועצה לפקח על הזליגה אפשר להגיד שהפיקוח הוא לא כל כך אפקטיבי ואין פיתרון לזה כרגע. בכל מקרה אתה יכול להיות בטוח ורגוע בשנה הקרובה.

האפיקים של ערוצי הHD החדשים הוא בצורה מסודרת לפי הסדר ספורט 1HD 51 וכן הלאה...

5. WellNeverDie Member

מקווה שאם תהיה העלה במחיר - היא תהיה מינורית יחסית (תוספת של כמה שקלים בודדים עד עשרה לכל היותר) למי שמחזיק כבר ב-1 ו-2, שדי יקרים. אבל לאוהד כדורגל זה בלתי נמנע להחזיק אותם.

יש כבר איזשהו הסדר או אימרה של צ'רלטון על התכנים שיעברו? למשל, ספורט 1 ישראלי מרכזי, ספורט 2 אנגלי מרכזי, 3 ו-4 כל השאר?
    שיעשה קצת סדר. אם גם יוחזרו הסקרים (איזה משחק לשדר כ"מרכזי") זה יהיה הוגן למדי.

6. danielone Member

הסקרים היו רק לגבי יום ראשון בצהריים שהיה להם המון תכנים והם נתנו ללקוחות לבחור, זה לא יקרה עכשיו שיש 4 ערוצים שחלק מן הסתם יהיו גם משולבים.

7. WellNeverDie Member

תכנים משולבים - שיא הטמטום.
    אני פותח טלויזיה כדי לראות משחק, ולא אוסף שערים בדילי. בטח "פריצות", כי מי זה פאקינג מעניין אם אני רואה עכשיו יונייטד נגד אברטון אם היה שער במשחק של צ'לסי? אוהד צ'לסי יראה 90 דקות את מורניו וחבריו בגודיסון פארק כדי לראות גול בדיליי?
    סתם טמטום שאף פעם לא הבנתי...

התכוונתי בהיבט הסקרים שהאוהדים יקבעו מהו המשחק המרכזי.
    למשל, אם הוגדר שספורט1 זה ישראלי מרכזי, וספורט2 זה אנגלי מרכזי, אבל יש 4 משחקים בפריימרליג באותו השעה - האוהדים יצביעו וישפיעו איזה משחק ישודר בספורט2, והמשחקים האחרים ישודרו ב3 ו-4 (ערוצי האקסטרה שבסוף יעלו עוד כמה שקלים...)
    בעולם אידאלי לטעמי ככה זה צריך לעבוד, ואפילו שזכות ההצבעה תהיה רק לבעלי המנויים. מערכת חכמה שיודעת לקבל פרטים של המצביע ולשייך אותו למנוי, וככה לדעתי יהיה צדק אמיתי.

ככה מרבית הצרכנים יהיו מרוצים, וגם החלק שלא - לפחות יוכל להבין למה מעדיפים משחק X על פני Y ולהערך בהתאם (בלי פריצות וכל השיט הזה).
    לי זה נראה כל כך טרוויאלי ופשוט, שאין לי מושג למה זה לא קורה עד עכשיו.

8. danielone Member

יש לך הצעה חכמה, וזה בדיוק מה שצ'רלטון עשו ב-2011 אבל הפסיקו עם זה, ולא נראה שזה יחזור.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

WellNeverDie, היה רעיון של סיווג הערוצים לפי תחומים כמו שהצעת, אבל הבנתי ממשהו בערוץ שכעת שהערוצים לפחות בשנה הראשונה יהיו בחינם, הוחלט לשים בכל ה 4 הכל מהכל. מה שגם פחות מגביל אותם אם יש שני שידורים בזמן מקביל בכדורגל האנגלי/ישראלי לדוגמא. אבל יותר חשוב, ממה שהוא הבהיר לי, המטרה היא כמה שפחות לעשות שידורים משולבים. הם מבינים כמה הלקוח לא אוהב את זה.

10. oranfu Member

מתי נגיע ליום שאני יכול לבחור פשוט את המשחק שאני רוצה לראות (כמו ליג פאס)? על זה אני מוכן לשלם לא מעט אבל לשלם סכומים יחסית גבוהים בשביל להיתקע עם משחקים של ליגיונרים, "חגיגות" או דברים מהסוג הזה - זה ממש ממש לא בא לי.

11. Drama2 הסמל מעל הכל

@oranfu זה מעצבן ? ;) אני אגיד לך מה מעצבן
    זה שבנוסף ל70 שקל לצ'רלטון, ויש לך גם עוד 30 שקל לערוצי הספורט5, אז 100 שקל על ספורט לא מספיק לחברות התקשורת, ולוקחים לך עוד 150 שקל על תוכניות קאלט כמו גולסטאר, פולמון, איטגירלז וכל השיט בHOT3/HOT BIDUR שה' יודע מי רואה אותם (חוץ ממטומטמת שזו אחלה סדרה).

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. oranfu Member

לא משלם לערוץ הספורט. אין להם שום תוכן שחשוב לי.

אבל לצ'רלטון כן יש תכנים שחשובים לי והם דוחפים לי בכח משחקים של הליגה הסינית כי איזה טינופת ישראלי משחק שם. אני כבר מעכשיו מתבאס שברייטון עלו ליגה כי אני אצטרך לסבול שידורים שלהם בעונה הבאה.

ה-4K של הליגה הספרדית מאוד מסקרן. אמנם הליגה הזאת לא מעניינת אותי אבל רוצה לראות סוף סוף איך נראה כדורגל באיכות הזאת. אבל בשביל זה אני צריך לשלם על ממיר כזה למרות שאין שום תוכן כמעט. גנבים.

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ייאמר לזכותם של יס שהם דווקא מציעים די הרבה תוכן ב-4k במסגרת ה-VOD.

14. Drama2 הסמל מעל הכל

מבין אותך מאוד, לכן הייתי נורא חרד בנוגע למכרז השידורים של הליגה הישראלית.
    אני צורך אך ורק ליגות ישראליות, ליגת העל וליגה לאומית, וליגה לאומית גם הפסקתי לראות כי אולפן החאפרים הגדול בתבל נמצא לי מול המסך כל יום שישי בשעה 3 במקום כדורגל ישראלי.
    במקום לקחת ספורט5 או צ'רלטון ומנוי לליגפאס, מגלגלים עליי את העלות של כל הטאלנטים סוג ד שלהם.
    העיקר ביבי אמר "לא נגלגל את העלות של שידורי הספורט אל הצרכן", איך אמרו לי שהייתי ילד, עד הבחירות זה יעבור.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. oranfu Member

@orimor2212 אין לי עניין בסרטים מפעם ב4K. רוצה כדורגל (ליגה אנגלית) וסדרות חדשות.

מצב נושא:
הנושא נעול.