דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

עמרי אפק לא מפסיק ללקק לג'ורדי קרויף.
    עוד טוען שמה שקורה בשנתיים האחרונות עם פ.צ מכ' זה כי "זה לא ג'ורדי במאה אחוז"... יעני זה לא כי פתאום יש יריבה נורמלית כמו ב"ש שלוקחת אליפות, זה פשוט כי "ג'ורדי רגל פה רגל שם" לדבריו של אפק (מעניין מה וידיגל יגיד על זה).
    וכמובן כל הססמאות הרגילות על הניהול המדהים שלא נראה כמותו בישראל מעולם.

הוא יספר פעם על החברות שלהם מהקורס מנג'רים/מאמנים/שקכלשהו שהוא עבר אצלו?
    פשוט מחליא.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. ייא Member

דווקא ויץ מתאים קלאסי לחרפת אלבניה הקרובה. נקבל שם 60דק של הלקאת הכדורגל הישראלי,לפחות הוא לא מייפה תמצב כמו בוניחס ושות...

3. DRORIKO Member

אני אשחט עכשיו פרה קדושה אבל נמאס לי מוייץ. לא אוהב את הזחיחות שלו ולא אוהב את הנרגנות שלו. הגיע הזמן הזמן לקדם את שלומי דניאלי, עולה על וייץ בכמה רמות. השדר הכי טוב לצד יעקבי כמובן.

4. Telkiyski Member

הקשר בין מכבי סל וערוץ הספורט, על קצה המזלג.
    חבל שלא מזכירים שם את העובדה שאי אפשר להיכנס לאתר ערוץ הספורט בהמלך היום כמעט אף פעם בלי להיתקל באיזו כותרת ראשית על החוזה של קווינסי מילר או על מצב הפציעה של גאודלוק.

נערך לאחרונה ב: ‏8/6/17
    Drama2 אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

אמרת הכל-על קצה המזלג. כמו ששיערתי אתמול,לא חידשו פה שום דבר מה גם שהתחקיר הזה לא יעורר שום רעש. חוץ מהשיחה שאני ואתה מנהלים עכשיו לא יהיה על זה שום דיבור.

אגב משעשע שבתחילת התחקיר הם העלו קטע ארכיון על מכבי עם הכיתוב ״באדיבות ערוץ הספורט״

6. Telkiyski Member

אכן על קצה המזלג, ועדיין זה נחמד לראות שערוץ טלויזיה יחסית מרכזי מספר את האמת. ש120 מליון שקל כספי ציבור עברו למועדון המחליא הזה רק בין 99 ל2005, איך הם מחלקים לאנשים מערוץ 11 כרטיסים בחינם.
    כמובן שזה בקושי חצי אחוז מהסירחון שסביב המועדון הזה, אבל זה גם משהו.

איזה אחוז מהשורצים ב"כיכר" בזכיה שלהם לפני 3 שנים יודעים על המאות מליונים שערוץ 11 העביר להם במשחך השנים מהכיס של הציבור?

גם כולנו יודעים שגלדסטון כתב חצר ושערוץ רקנטי הוא בעצם ערוץ מכבי, ועדיין נחמד לראות שמישהו בטלויזיה אומר את זה.

אגב, את זה שעורך דין מזרחי ייצג את ערוץ הספורט אני לא חושב שאנשים יודעים.

oranfu ו-robertocarlos.m אוהבים את זה.
  7. DRORIKO Member

הקומבינה של מכבי עם הערוץ הראשונה ידועה כבר שנים. גם הקוף דיבר על זה לא מזמן. בערוץ הספורט אגב

8. Telkiyski Member

ידועה אולי לי ולך, אני בספק אם ליותר מ-10% מחובבי הספורט וליותר מ-1% מאלה שהלכו להריע בכיכר ידוע על הקומבינה הזו.
    אני בספק אם הסדרה הזו היא מה שישנה את התודעה סביב הגוף המבחיל הזה, אבל לי זה נחמד לראות שערוץ טלויזיה משדר בפריים טיים את כל הריקבון שלהם (או 2% מהריקבון שלהם, גם בסדר).

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

אגב תגיד @Telkiyski איך גלדסטון היה כשהוא סיקר אתכם? הוא היה הגון או שכבר אז היה מקולקל?

10. Telkiyski Member

זה היה בוואן, כלומר לא בפלטפורמה טלוווזיונית, ככה שממה שזכור לי זה היה די רגיל.
    כאילו.. לא זכור לי שהיה איתו איזה סיפור לפה או לפה.
    נניח פשכה בזמנו פרסם שדגלאס ושכטר יכולים להיכנס לכלא בשבדיה ומי שקרא את הכתבה חשב שזה איזה 75-25 שהם מקבלים מאסר שם.

מצד שני זה היה בימים היפים של הפועל (דאבל, צ'מפיונס) אז לא היה הרבה יותר מדי דברים "להוציא".

11. DRORIKO Member

חחחח כן אני זוכר את הכתבה הזאת

12. Raulito Madridista

בטח שמעתם על כך שאוהד הפועל עכו שכתב על אלון חרזי בפייסבוק בצורה 'לא מכובדת' - ייאלץ לפצות אותו ב-15 אלף שקלים. הוא כבר התנצל בפני אלון חרזי.

1. אלון חרזי היה שחקן עבר גדול.
    2. והיה איש מקצוע כושל.
    אבל נעזוב את זה רגע. אני לא זוכר מה באמת נאמר שם וגם בעיתון לא כתבו אלא השאירו את זה מסתורי. אם היו שם קללות או העלבות זה מכוער, אבל על זה לתבוע? לא יודע. נראה לי קצת מופרך. ואם אני כתבתי בפייסבוק שלי שקורצקי למשל שמן ואיש מקצוע מביך, נו אז? אין הרי 'הסתה לאלימות'(חומר שלמדתי ב-'דיני תקשורת') או משהו כזה. מתי יש כאן גבול? כל אחד יכנס לפייסבוק ויתלונן על מה שכתבו עליו? טוב שלא עוקבים אחרינו גם בפורום ואז צריך לשבח את כולם - או שכן??

13. DRORIKO Member

מדהים התהליך שאלון חרזי עשה מכדורגלן שכולם אהבו לאהוב לאחד האנשים הכי מאוסים בכדורגל. נכשל בעכו על חשבון כספי ציבור, מחרב לצופים משחקים בתור פרשן ועכשיו גם תובע אוהדים. אלון למען כבודך עזוב כבר את הכדורגל. לך תהיה מורה לנהיגה או משהו

Doritoz אוהב/ת את זה.
  14. Telkiyski Member

צריך להיות די אפס כדי לקחת 15 אלף שקל מאדם שאני מניח שאין לו יכולות כלכליות גבוהות מדי על סטטוס בפייסבוק.
    כאילו שלאלון חרזי ה15 אלף האלה ישנו משהו בחיים.

היה קשה לאיים בתביעה? לפנות אליו ולגרום לו להתנצל או משהו בסגנון?

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

רשמית הוא ישלם לו את הסכום הזה או שבסוף יגיעו לפשרה כמו שקורה בדרך כלל והוא ייסתפק בהתנצלות?

מצב נושא:
הנושא נעול.