דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

גם האוהד ההוא שמירר את החיים של איציק קורנפיין בסוף שילם, למרות שלדעתי הגיעו לפשרה מבחינת מחיר הפיצויים ונושא עבודות השירות, אבל אז באמת היה כאן סיפור גדול ואותו אוהד מלה-פמיליה איים על אשתו. שורה תחתונה: חרזי כן יקבל את ה-15 אלף שקל והאוהד, שלפי מה שהבנתי כתב את הפוסט בקבוצת האוהדים של הפועל עכו בצורה חריפה - התנצל בפומבי.

הנה חלק מהכתבה ב-One, רק משום מה לא נאמר מה האוהד כתב, וזה חשוב.

“הבהרתי לאלון שכל מה שפרסמתי היה מתוך אהבת המועדון, ולא חלילה מתוך כוונה להרע לו, ואני מצר באם הפרסומים פגעו בו. אני מאחל לאלון בהצלחה בהמשך דרכו המקצועית ומודה לו על התקופה שהשקיע במועדון שלנו”. חרזי הגיב לפסק הדין: “אנשים צריכים לדעת שעל כל פרסום שמכוון לפגיעה אישית בפייסבוק שחורגת מביקורת מקצועית, הם אחראים, ומי שטועה בכתיבת אותה ביקורת ונכנס לפסים אישיים והאשמות חמורות צריך לדעת שהוא עלול לשלם את המחיר. אין בי שום שמחה לאיד”. תגובת סמי אוזן: “ראשית לא מדובר בהכרעה או פסיקה, אלא בהסכמות מבלי להודות בחבות כל שהיא. אלון תבע 130,000 ש”ח והסכים להתפשר על עשירית מהסכום. אינני רוצה להיגרר להליך משפטי ארוך ואני מאמין בצדקת דרכי, פרטוקול הדיון מדבר בעד עצמו".

לדעתי זה מביך ועצוב.

2. Doritoz FCBJ - RMCF

לא מספיק שהוא לוקח ממנו 15,000 שקל, הוא עוד רצה 130,000 לפני זה ורק אחר כך התפשר.
    איזה פח אשפה.

3. סמואל אטו Member

למישהו יש בכלל לינק לפוסט המדובר לפני שהוא חורץ את דינו של חרזי כאפס מאופס?

4. DRORIKO Member

הגאונים בערוץ הספורט העדיפו לשדר את המשחק המת בין בלגיה לאסטוניה על חשבון בוסניה-יוון מאותו בית

5. Telkiyski Member

בוסניה יוון משחק אש.
    אולי אין להם אפשרות.

6. DRORIKO Member

לא מבין למה נתנו לבוני להנחות את האולפן מוקדמות. הרי עמיחי גם ככה נמצא שם, שהוא ינחה,הוא עושה את זה הרבה יותר טוב מבוני. בוני לא תורם כלום לאולפן,שום ידע,שום הבנה,כלום. סתם זבוב טורדני בחדר

7. Doritoz FCBJ - RMCF

בוני פרצוף יפה שמשדר חו''ל ובפועל זה שכונת התקווה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

תפסיקו לראות אולפן, אתם תכעסו הרבה פחות. עדיין יהיו דקות רבות של זעם, אבל פחות.

9. DRORIKO Member

אני חושב שאפילו רונאלדו לא מאונן על עצמו כמו שבוני מאונן עליו. מביך. משחקות היום 18 נבחרות,תכפילו את זה ב-11+מחליפים, והבן אדם כבר שעה חופר רק על רונאלדו. מה עשיתי רע בחיים שהנחיתו אותו עלי

10. DRORIKO Member

אבל אני כן רוצה לראות את האולפן. למה בכל אירופה נהנים מאולפנים איכותיים ורק אצלנו זה סבל?

11. Telkiyski Member

לי יותר מפריע שם שהגולים משודרים בדיליי שלאיזה 5 דקות.

ידעתי מהאינטרנט ששבדיה עשו 2-1 ורק אחרי כמה דקות זה שודר. אני די בטוח שגם באולפן ידעו ו"ביימו" שם איזו פליאה גדולה בשער של טויבונן.

12. Doritoz FCBJ - RMCF

וזה שהם לא שמים לב שמראים שוב מצבים מהמשחק המרכזי שלהם שהם עוקבים אחריו (בלגיה) וחושבים שזה לייב.

13. Telkiyski Member

הם קובעים לאיזה מגרשים לעבור?
    אם כן זה מביך איך שהם בקושי הראו משהו מהסנסציה באנדורה ומהמשחק הכי מעניין של הערב בבוסניה.

14. עידן444 Member

האוהד של בית״ר ״הרוויח את התביעה ביושר״ מה שנקרא... זה כל כך הגיע לו ולדעתי גם אמור להיות תקדים לכל ייצור ששוכח שבסוף בסוף מדובר בספורט ולמרר לאדם ולמשפחתו את החיים- זה כל כך בזוי ואין כמו קנס כספי שמן שיהפוך לו את החיים כפי שהוא עשה לתובע. אצל חלק מהטיפוסים האלה זה גם יותר מרתיע מכלא.
    לדעתי במקרה ההוא האוהד התחנן על נפשו לקורנפיין שיוותר כי הוא יצטרך לעבוד כמה שנים רק כדי לשלם את זה. וקורנפיין לבסוף ויתר והאוהד עבר מהפך.
    והמסקנה- אין כמו יד קשה במקרים האלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. סיונרה Member

למען האמת אם האידיוט היה מגיע לבית המשפט לדיון אז הוא לא היה מקבל את הקנס, הוא חשב שהוא חכם גדול ופשוט לא הגיע.

מצב נושא:
הנושא נעול.