דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

אגב לא שהתגעגעתי יותר מדי אבל שימו לב שמאז שנפתחה הליגה אין שום זכר לשלמה שרף. לא מפרשן משחקים בליגה,לא מפרשן משחקים של הישראליות באירופה, בשתי התכניות של היציע הוא לא הופיע.

Nave אוהב/ת את זה.
  2. Drama2 הסמל מעל הכל

אתה יודע שאנחנו בישראל וכולם פה פחדנים וחכמים רק "על חלשים". בנתיים ארגון "כרטיס לכל כיס" בשיתוף עם גורמים מבורכים לא נותן להנהלות לעשות מה שבא להם.

אוחנה לא הצדיק את המחיר אבל העלה את הנושא, אז מה הייתה עמדו ? אין פסול במה שג'קי עושה. אוחנה אולי טוען שהוא לא מזלזל ב50-60-80 שקל אבל פתח את העיניים ותבין ש80 ש''ח זה לא שווה.
    אולי אדון אוחנה מעולם לא קנה כרטיס למשחק כדורגל אבל אם מתחילים עם המחירים השונים, לא נשארים כרטיסי נוער דקה אחרי שהקופות נפתחות.

שורה תחתונה - התקשורת מעצבת דעת קהל, אוחנה היה צריך לגדף את ההתנהגות הזאת כי מכבי ת"א-אשדוד לא שווה 80ש''ח מבוגר, במקום זה הוא בחר להתפלפל ולהיצמד להגדרות משפטיות שג'קי לא עובר על החוק. בחייאת דיאנק

נ.ב
    נוגה ניר נאמן והשדרנית הבלונדינית מערוץ 10 (ברח לי שמה) עשו תחקיר פנים על ספרי הלימוד שכולם קונים (א'-י'ב). השמיעו הקלטות של שיחות פרטיות בין הספקים בכך שהם מתאמים מחירים. כמה זה עלה לנו ? לכל הפחות 100 שקל בשנה, 1200 שקל פר תלמיד במהלך שנות הלימודים.
    תיאום מחירים היא רעה חולה בארץ שלנו וצריך להילחם בה ואין מקום יותר טוב לעלות את המודעות לנושא מאשר כדורגל.

Ori8 אוהב/ת את זה.
  3. Doritoz FCBJ - RMCF

לא הכי בקיא בחוק שהוציאה המנהלת לגבי פרשנים עם אינטרס כזה או אחר, אבל אולי בגלל זה לא שומעים את שרף בזמן האחרון, מה גם שאם אני לא טועה גם נימני נעלם בקטע הזה.

4. DRORIKO Member

אני מקווה. כששלחתי בזמנו מכתב תלונה עליו למועצה לכבלים ולווין הם החזירו לי מכתב(שגם פרסמתי פה) שבו הם אמרו "שהם לא מוצאים כל דופי בעסקתו של שרף כפרשן". מקווה שמישהו כן גרם להם למצוא דופי.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  5. Doritoz FCBJ - RMCF

עזוב את זה שהוא לא מדבר מיקצועי בשיט ושרוב הפרשנות שלו היא שלילית בעיקר כלפי זרים שבאים לארץ או כאלה שהם לא יוצאי טוברוק, הבנאדם מתבטא כמו בבון, הגיע הזמן שהם יבינו שאין לזה מקום בטלויזיה, וזה חייב להיעשות מהר אם הם באו לעשות משהו בכדורגל הישראלי, וכמובן לא רק שרף, כל המשה פרימו וחבורתו מזהמים לנו את המסך שנים.
    מישהו פה כתב על האולפן של הסקוטים אחרי המשחק של ב''ש נגד סלטיק בשלישי, איך הם מפרשנים בהוגנות את שני הקבוצות ולא כמו פה יורדים על סלטיק ואומרים שהם לא שווים צ'מפיונס ליג כאילו אנחנו צופים בחבורה של כמה אוהדים ממוצעים שיושבים בסלון עם בירות ופיצוחים ומדברים שטויות.

6. DRORIKO Member

לשמוע את בוני גיחבורג אחרי ב"ש-סלטיק היה פשוט מעורר בחילה "אין לי בעיה שהם חוגגים עליה אבל תשמע יפוצצו אותם מכות בצ'מפיונס". אבל העיקר שהוא שם על עצמו חליפה ועניבה.

7. Raulito Madridista

כבר כתבתי כאן לא פעם על תקשורת הספורט וחלקכם נחשפתם לפוסט המתוסכל שלי כשכתבתי עד כמה אני 'קרוב' אבל בעצם 'רחוק' ומאוד-מאוד רוצה להיכנס כבר לתקשורת הספורט בארץ, עם כל האהבה כאן לחבר'ה. וגם אתר One ידוע על חסרונותיו ולא כל כתבה צריכה להיות מגילה או 'תחקיר'. אבל עדיין אני לא מצליח להבין איך דבר כזה עבר אישור ואיך כתבה כזו עולה באתר שמכבד את עצמו. פשוט כתבה שאין בה שום דבר, אולי דף ויקיפדיה. כמה פעמים זכתה בליגת האלופות, מי המאמן, רשימת שחקנים בולטים ובאיזה מקום סיימה בליגה אשתקד.
    אם אני הייתי נדרש לכתוב על אינטר, ואני לא פרופסור לכדורגל איטלקי - הייתי כותב על העזיבה של מאנצ'יני אחרי התבוסה נגד טוטנהאם ומשחקי ההכנה המשמימים, על מה שקרה סביב איקרדי, על פתיחת העונה שעברה שהייתה מבטיחה יחסית על שבועות ספורים במקום הראשון והגנת ברזל, על השחקנים שהצטרפו הקיץ ועל זה שבדרך ואולי גם על הזכייה שלה בגביע אופ"א עם רונאלדו ב-1998.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

שלמה שרף ואבי נמני בשער השבת..

9. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

שרף ״פרשן״ את רעננה - פ״ת.

10. danielone Member

שלמה שרף פרשן גם את המשחק של רעננה מכבי פ"ת.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עורכי ערוץ הספורט,
    זה יפה שאתם אוהבים את אריק איינשטיין ז"ל וגם אני אוהב הרבה שירים שלו, אבל אפשר ש-80% מהפרומואים שבאים לקדם את הכדורגל הישראלי לא יהיו רק עם שירים של אריק איינשטיין?

Doritoz, oFiRzZz ו-amn אוהבים את זה.
  12. DRORIKO Member

ההודעה באייסוקר שהכי לא הסכמתי איתה אי פעם. אריק איינשטיין זה הדבר הטוב היחיד בערוץ הזה.

13. Telkiyski Member

לא אמרו שהמנהלת הכניסה תקנה חדשה שבמשחקים שמשוחקים במגרשים עם יציע אחד לאורך המגרש המצלמה תוצב מול אותו יציע?
    למה בדוחא למשל עדיין רואים מול העניים את הכלום הזה?

14. סגול בדם Member

כי זה בלתי אפשרי בדוחא. עם כל הצער

15. AmitHBS Member

השידור ברדיו של המשחקים היה מכה - מברקוביץ׳ התנזרתי הרבה זמן ואתמול היה לי קונפליקט פנימי קשוח מאוד בין לשמוע את המשחק של הקבוצה שלי לבין את השטויות שהוא פלט בשידור. וחוץ ממנו היו שם כל הליצנים האינטרסנטים של וואן מפוזרים במגרשים.. תת רמה!

אבל המחדל האמיתי בעניין הוא שעדיין אין פלטפורמת שידור ראויה לסמארטפונים, והשנה אפילו לא בתשלום(אתמול גם ראיתי שאתר הכורסא הופל).

מצב נושא:
הנושא נעול.