דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר בובה. מתי באמת הם חוזרים ??

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לא רק

3. amn Member

מעניין אותי לדעת ואני לצערי לא יודע ערבית אז לא יכול לבדוק - מה אומרים בתקשורת הערבית?
    מעניין אותי לשמוע את הזווית של התקשורת הערבית גם בהקשר של בני סכני, אבל גם בכלל על סיקור הליגה וכו'.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשידור המשחק של מכבי נתניה נגד הפועל ר"ג התרחש אירוע מצחיק במיוחד: אביב אברהם היה זה שכבש את שער הנצחון, אבל רן מלובני חשב שזהו עלי מוחמד. בהתחלה רן מלובני צעק "מוחמד!" ואז הוא תיקן "לא, זה אברהם!".

והמחשבה היחידה שרצה לי בראש היא: "סבבה, אז שניהם שחומי עור ולשניהם בערך אותם המימדים, אבל איך אפשר להתבלבל בין אבי האומה היהודית לאבי האומה המוסלמית".

עידן444, DRORIKO, orimor2212 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

אהבתי

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/16
  6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתם חייבים להחתים איזה חסוס אחד.

7. Drama2 הסמל מעל הכל

amn אוהב/ת את זה.
  8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אנחנו מביאים את חסוס רואדה, אלוהים בטוח יהיה אוהד שלנו.

9. DRORIKO Member

ככה זה אצלנו, שחקן נותן משחק או שניים טובים וכבר יש פסטיבל שלם. אוהד לויטה נתן משחק אחד טוב וכבר יש עליו כתבות בכל העיתונים,ובמעריב כבר שדיברו עליו בתור שוער נבחרת (ועזוב את זה שהיה לו חלק בשער שקיבלנו)

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקשר לשוער אין תלונות. אין שום שוער ששווה יותר מזה ואין שום שוער שניתן לסמוך עליו. אז לגיטימי ששוער שייתן חודש טוב מאוד ידברו עליו שמועמד לזימון.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

11. Raulito Madridista

עיתון הארץ שהוא די האנטיתזה לכל מה שמסמלת אופירה אסייג - עם כתבת שער במגזין 'גלריה' ביום שישי - אופירה אסייג זוכה שם לכינוי 'שרת התרבות והספורט'.
    אופירה נשאלת על היותה שופטת ב-'אייל גולן קורא לך' וכמובן על הקליקה עם הברנז'ה - משהו שהתחיל בזכות ברקוביץ' ורביבו, מספרת על הבית והמשפחה וגם קצת על אתר One. הנה חלק מהדברים הרלוונטים:

https://images.haaretz.co.il/polopoly_fs/1.3074872.1474463415!/image/470787469.jpg_gen/derivatives/landscape_625/470787469.Xxx

"ב-ONE אני עובדת מאוד קשה, אין רגע דל. זה 24/7, כולל יום כיפור. אתה אף פעם לא יודע מי מתמנה, מי מתפטר, מי מתאבד ומי חותם איפה. אנשים חושבים שאנחנו פשוט פותחים מיקרופונים ומעלים מרואיינים לשידור, וזה רחוק מלהיות המצב".

מה הבנת על אוהד הספורט הישראלי שלא הבינו לפנייך?
    "אנחנו לא תוכנית ספורט רגילה. בוריס קליימן (שוער בית"ר ירושלים, נ"ה) עלה אצלנו לשידור, ולא איל ולא איציק ראו את המשחק. אני לא יכולה לדבר עם איל אם היה או לא היה פנדל כשהוא לא ראה. אנחנו הרי תוכנית מקצועית. אז דיברנו על החתונה של קליימן. תראה לי תוכנית ספורט אחרת שבוריס קליימן מספר על הפגישה הראשונה שלו עם המשפחה. אז כן, הבאנו משהו חדש".

אני מנסה להבין מהו אותו משהו חדש.
    "אופירה. כמו שאני מדברת איתך אני מדברת ברדיו. אתה רואה משהו שונה בוויס שלי, בדיבור שלי, בעברית שלי? זה לא שאני פותחת מיקרופון ופתאום נהיית פרופסור ציפורה שפירא. הילדים שלי הם בין הבודדים בגיל שלהם שמבדילים בין זכר לנקבה ואני לא מוותרת על עברית רהוטה – לא על בומפ, ו' החיבור או בגד כפת בראש מלה. וכמו שברקוביץ' מדבר, וכמו שאני מדברת בבית הקפה, ככה אנחנו מדברים גם ברדיו. זאת אופירה. בתחילת הדרך לא כולם אהבו. היום? תוכנית הספורט המואזנת ביותר ביי פאר".
    "אתה מקבל סקופים, מי חתם איפה ראשון, איפה הם נפגשו, על מה הם דיברו. אנשים מאוד אוהבים לשמוע פרטים על כספים. זו גם אחת הסיבות שבכל אתר ספורט הנושא הכלכלי מקבל עכשיו במה, ואת זה אנחנו הבאנו. אז פתאום כמה הם מרוויחים, כמה עלתה העסקה, איזה אחוזים מקבלים הסוכנים. בעבר לא היתה תוכנית שדיברה על סוכנים כמו שאנחנו מדברים עליהם. החלטתי שאני לא משתנה, שאני לא תופרת חליפות ושזו אופירה. מי שנתן לי מיקרופון ראשון ברדיו כמנחת תוכנית ספורט היה ארקדי גאידמק. הוא מאוד אהב את מה שאמרתי ואיך שדיברתי. אז הוא שאל אותי אם אני מסוגלת לדבר ברדיו כמו שאני מדברת איתו, ועניתי לו שאני לא מסוגלת להשתנות, זאת אופירה. אני מאוד אוהבת לארח. אני יודעת להיות אשתו של גיל, להיות המנהלת של ONE, המגישה בספורט ב'תוכנית הספורט של ישראל', וגם שופטת אצל אייל גולן. והיד עוד נטויה. אני חושבת שאני הבאתי את אופירה, והפרשנים שגייסתי – ברקוביץ' ואיציק זהר, ובעבר היו גם חיים רביבו ופיני גרשון – נורא מתאימים לזווית שלי. אני אוהבת שהם מדברים איתי כמו שהם מדברים איתי בקפה של לפני. גם המרואיינים שלי, כשהם מתפלספים איתי אני שואלת אותם אם הם שתו קוקטייל אומץ או קוקטייל בלבול. יאללה, תתקדם. לדבר רגיל. פלספנים אני מורידה מהקו".

שכחת את "גליצ'ים", פינת רכילות על ספורטאים שהפכה להיות יותר חשובה מסיכום משחקי השבת.
    "כש–ONE החליט שהחלק התחתון שלו יוקדש לכתבות צבע, כתבות תחקיר, החלטנו שתהיה שם גם קובייה שיש בה גליצ'ים. כי נאסף על שולחן המערכת שלי המון המון מידע, שאי אפשר להכניס אותו בידיעה אבל מתברר שאנשים מתעניינים בו. העם אוהב לשמוע, העם אוהב לפטפט, העם אוהב לדעת עד לרמת הריח של הפרפיום של ערן זהבי, ואמרנו, בואו נעשה עם זה משהו. יהיה טוב? נמשיך, לא טוב? תמיד אפשר להוריד את זה. כמובן שזה תפס. זה היה מטאור. העם אוהב לשמוע, העם אוהב פרטים, העם אוהב הכל מהכל".

היה לך קשה לסקר את איל כשהוא היה מנג'ר של הפועל?
    "יש משהו באיל ברקוביץ' שאין באף אחד אחר. הוא חתיכת גבר שיודע לקבל ביקורת, והייתי צריכה לשאול אותו שאלות קשות. לפני שהוא עלה לשידור בפעם הראשונה הוא אמר לי, 'אופירה, תשאלי אותי על הכל'. אז זה לא קשה כי עומד מולי גבר שמקבל ביקורת".

יש לפעמים תחושה שכשאת ואיל מתחילים לדבר המרואיין הופך למיותר.
    "אחד האנשים היותר בכירים במשק, שאני אשאיר את שמו אצלי, אמר לי שזה אומץ לעלות אצלנו לשידור. אנחנו לפעמים מפרקים. אבל כמו שאנחנו מבקרים ומפרקים אנחנו יודעים גם ללטף ויודעים גם לשמור. אנחנו יודעים לגבות ויודעים להחטיף. אם אנחנו מרגישים שמישהו חייב לקבל מאיתנו מלה טובה – כמו מה שעשתה אלונה ברקת בהפועל באר שבע – אנחנו נותנים. קוראים לה אצלנו מלכת הנגב ובצדק. איזי שרצקי, מה שהוא עשה בקרית שמונה, אם לא הוא היה אפשר לסגור את העיר. חד וחלק. אלי טביב, כשכולם טינפו עליו אנחנו אמרנו שהוא מבין כדורגל. היום לא רק שהוא מבין, הוא המנהל כדורגל מספר אחת בישראל. וגם הוא חטף. לפעמים אנחנו לא נותנים לדבר, אני מודה. אבל אם אנחנו מרגישים שבשלב מסוים בתוכנית הלבל יורד, אנחנו צריכים להרים".

קצת רכילות:
    - היא הכירה את בעלה דרך העבודה ב-One.
    - לאחד מבניה קוראים אייל - ע"ש אייל ברקוביץ'.
    - קיבלה הצעות מ-'האח הגדול', המירוץ..
    - הסקופים על מכבי ת"א כדורסל - כנייט האפמן ז"ל חתם בקבוצה| וכשגור שלך פוטר.

אני חושב שעצם זה שב-הארץ רוצים לשמוע אותה, ואף-אחד לא ציפה לתשובות שונות - זה מראה על שינוי בגישה אולי מצידם.
    אגב באתר One יש גם דברים טובים אבל מעטים.

12. DRORIKO Member

איך היה האבא הרוחני של פירלו?

13. leorb2 Member

למה להתראיין לעיתון המחבלים הארץ..
    אופירה איבדת בעיני קצת מהכבוד העצמי כשהסכמת להתראיין אליהם.

ייא אוהב/ת את זה.
  14. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

אי אפשר לאבד משהו שלא קיים.

Ori8, Nigel de Jong ו-oranfu אוהבים את זה.
  15. DRORIKO Member

זה הדבר הכי גרוע שאתה מוצא אצלה? שהיא התראיינה להארץ? (אגב הלוואי על וואן שהוא יהיה רבע ממוסף הספורט של הארץ)

מצב נושא:
הנושא נעול.