דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

הוא טען שגם השחקנים לא הבינו שזו כבר לא בעיה של הערוץ...
    או שפשכצקי לא הבין מה לא מובן למי שלא הבין...

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. DRORIKO Member

אתמול הביאו את טל בנין לדבר על נבחרת ישראל והוא היה לא רע בכלל. נכון שהוא לא מאמן משהו(למרות שבינינו איזה מאמן הצליח תחת יואב כץ) אבל הוא עושה רושם של מבין ושל אחד עם גישה למצלמה. אותו למשל הייתי רוצה לראות בפאנל, הייתי רוצה לראות שם גם את השריף שכל פעם שהזמינו אותו לתכנית זה היה תענוג. במקום זה מביאים את פשכה הצעקן,את זהבי המוזר ואת אבולעפיה שמשום מה קבעו שבגלל שיש לו משקפיים אז הוא אינטיליגנט. תהיו בטוחים שאם היו מקשיבים לעצתי זה היה מביא לא פחות רייטינג(אפשר לחשוב איזה רייטינג מטורף יש כבר היום לתכנית)

3. עידן444 Member

לא מבין את הבעיה שאנשים ״בלי רקע מקצועי בכדורגל״ יביעו דעה.
    זה סך הכל כדורגל.
    בכל כך הרבה זמן מסך שיש היום בערוץ הספורט לבילבולי ביצים יש מקום לכולם.
    מי שרוצה להתאבד תקשורתית עם פחות צופים ממה שיש לערוץ 1 ב״הגיע זמן לשון״ מוזמן להקים ערוץ ולהעסיק בו רק את שגיא כהן, זאביק זלצר, גיורא שפיגל ואורי קופר.

4. DRORIKO Member

אתה רוצה לדבר על רייטינג? אין בעיה. מההיבט הזה אני יכול להבין מה רז זהבי עושה שם, הוא מספק הרבה בידור זה יאמר לזכותו ובידור מביא רייטינג. מה פשכה ואבולעפיה עושים שם? איזה רייטינג הם מביאים? אתה יכול למצוא לי בן אדם אחד שיראה את התכנית רק בגללם? להוציא את בוני גינצבורג אלה שני האנשים הכי מעצבנים עלי אדמות.

5. עידן444 Member

אותך הוא מעצבן, פעם האמת שגם אותי- אבל אי אפשר לזלזל בנסיון והידע שלו.
    פשכצקי עיתונאי בכיר ודי ותיק- לא שולל את הנוכחות שלו.

6. DRORIKO Member

ניסיון במה? בלאיים על שחקנים שאם הם לא ידליפו לו הוא יטנף עליהם בתקשורת?
    שני העיתונאים היחידים שהייתי מוכן לשמוע אותם הם עמיקם ופוהורילס, הם באמת מביאים ידע וניסיון

7. oranfu Member

90 אחוז מהאנשים בערוץ הזה בלתי נסבלים ו-99 אחוז מהם לסרי מושג בסיסי בכדורגל.

לא צריך להיות בעל רקע מקצועי במשחק אבל כדאי שתהיה אינטליגנציה בסיסית+ וידע שהוא לא מביך. פחות או יותר כל אחד ואחד כאן בפורום מבין יותר מרוב הליצנים שם.

8. Drama2 הסמל מעל הכל

יש כאן משתמשים שהייתי מוכן להשתתף כל חודש במשכורת שלהם, על מנת שיסקרו את כל הסחלה של הכדורגל הישראלי כמו שצריך. צריך ביצים ולהיות נטול אינטרסים זה זן נדיר שכמעט ולא קיים כיום.
    הכוח של התקשורת פשוט אדיר ברמה בלתי נתפסת. למעט מרד המוני כזה או אחר, התקשורת היא הכלי הכי חזק שיש.

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/16
  9. ייא Member

קוראים לזה הבניית המציאות ורוב האנשים בארץ פחות פיקחים מאנשי הפורום הזה ומכאן תגיעו לאהדה והחשיבות שמקבלים אנשי הערוץ הזה...

Doritoz אוהב/ת את זה.
  10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

רק אני שמתי לב שביציע העיתונות אוחנה אמר "כל הכבוד לגולסה. לא רק שהשחקן לא משחק בליגה, הוא פתח ובדרך כלל לשחקנים כאלה נגמר האויר כבר במחצית. הוא השלים 97 דקות וזה בכלל דבר יוצא דופן". ?
    הוא השלים 70 דקות, אבל הכותרת למטה היתה שהוא שיחק בנבחרת כשיש לו במשחקי הליגה רק 97 דקות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. amn Member

אני לא רואה את התוכנית הזו, ושוב, זה לא העניין, אבל זה עצוב כמה מעט עיתונאות חוקרת יש פה בארץ.
    גולסה שיחק 114 דקות (מפריע לי העניין העקרוני כאן).

12. Raulito Madridista

אמנם שלמה שרף הוא מישהו שתמיד צריך לקחת את דעותיו בעירבון מוגבל, בטח ביחס לנבחרת, ואני זוכר את מסע ההשמצות גם בקמפיין המצוין של אברם ב-2006 - אבל לפחות הוא לא חוסך ביקורת מזהבי שהיה שחקן ההתקפה הגרוע ביותר אתמול. אגב, זהבי העלוב - "אני לא משחק בנבחרת בעמדה הטבעית שלי". תבוא תהיה גבר ותודה ששיחקת רע.

כך כתב שרף:
    אין חסינות: על הקרדיט המוגזם של ערן זהבי
    נקודת החושך במשחק ההתקפה הטוב יחסית של הנבחרת היה ערן זהבי, שהפגין את אחת מתצוגות הנפל הגדולות ביותר שלו. לאלישע לוי אסור להתבייש והוא יכול בהחלט להוציא אותו מההרכב. אין שחקן שחסין מחילוף ויכול להיות שאם כוכב הנבחרת יישב על הספסל, הוא יילמד את הלקח ויחזור בצורה טובה יותר ל-11.

- ב'וואלה ספורט' הלכו על נק' האור של דודו גורש:
    הסיפור המופלא של דודו גורש -
    השוער הוותיק כתב עוד פרק בקריירה לא הגיונית מבחינה כרונולוגית, כשהציל את ישראל מתיקו מאכזב בסקופיה. אורן יוסיפוביץ על הפעולה המשמעותית ביותר בין קורות הנבחרת בעשור האחרון ועל הפעולה הכי לא אחראית של איתן טיבי בעשור האחרון. וגם: גולסה, טב"ח2 וקצת אלטמן

13. Doritoz FCBJ - RMCF

אבולעפיה הוא העורך של אתר ערוץ הספורט, לא משנה אם הוא טוב או לא ולא משנה מי שכר אותו, יש לו סוג של פריבילגיה להיות בפאנלים האלה ולתת פרשנות. זה לא בגלל "שיש לו משקפיים" או שהוא נראה אינטיליגנט.
    אם כבר מישהו שסתם עושה קולות של אינטיליגנציה וניחוח מקצועי ובפועל לא אומר כלום זה בוני, לקחו אותו בגלל שהוא שחקן עבר ובגלל התקופה שלו בערוץ הראשון. מזל שלא הביאו את אבי רצון...

14. DRORIKO Member

זה לא מעניין איזה תכנית הוא עורך,שיערוך גם את פסוקו של יום, אם הוא לא מביא שום ערך מוסף לפאנל אז שלא ישב שם. זה כמו הדביל ההוא שערך את יציע העיתונות בזמנו ואחר כך נתנו לו לשבת באולפן של יום שבת ולפרשן. ברח לי השם שלו, אבל זה לעשות צחוק מעבודה

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. oFiRzZz Member

בדיוק אתמול רציתי לרשום את אותו הדבר. בול.
    לא מביא שום ערך מוסף ועדיין יושב על תקן "האינטיליגנט" בזכות המשקפיים.
    אמר שם כמה דברים דבילים לגמרי.

מצב נושא:
הנושא נעול.