דיון התקשורת לעונת 2016/17

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏12/6/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

לא ענית לי על השאלה. מה נאמר היום על זהבי שהיה כ"כ חמור?

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני חושב שכל "אוהדי" זהבי, או כל מי שטוען שנעשה לו עוול, צריכים לעצור לרגע, יצא לי לשמוע היום את תוכניות הרדיו לצערי , שנסכים שהן נוקבות, וזה בעדינות, יצא לי לקרוא קצת אינטרנט. באמת שהיחס לדברים היה די רגוע. לא היה פה עליהום מורכב, באמת שהכי חמור שנאמר שהוא לא ראוי להיות קפטן, וגם עם זה לא כולם מסכימים והיו עיתונאים שטענו שאין בעיה עם הדברים שאמר.

יש כאלה שטוענים שהוא לא ראוי להיות קפטן, מציגים את זה מסיבה שקפטן חייב להיות קנצזוס בקרב העם, ובטח ממלכתי, קפטן צריך לשמש דוגמא לילדים ולא להראות תוקפנות ולהשתמש בשפה נמוכה ובזלזול (פירקתי את הליגה, ליקקו לי, לא חייב כלום לאף אחד רק לעצמי). אני לא נכנס כרגע לאם זה נכון או לא, כי אין פה אמת אחת. אני חושב שזו דיעה לגיטימית לחלוטין, אפשר לטעון שהוא לא ראוי להיות קפטן, ולא צריך לעשות מזה סיפור. אין שום סיכוי שאדם כזה שנוי במחלוקת, שלא מתבייש ללכלך על מגזרים שונים, שלא מתבייש להתגרות על המגרש באוהדים אחרים, יתקבל בפה מלא ובמלוא האהבה, אז צריכים להבין שיהיה צד שיטען שהוא לא ראוי, זה לגמרי לגיטימי.

נערך לאחרונה ב: ‏10/10/16
    AmitHBS ו-oranfu אוהבים את זה.
  3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה שהוא לא יכול להיות קפטן נבחרת, טענה שאליה לוו כל מיני אמירות על האופי שלו. זה קיצוני למדי ביחס למה שקרה.
    מאוד ברור מה קורה - זהבי יצא נגד התקשורת שמנסה להוציא רפש (כרגיל), אז התקשורת יוצאת נגדו, מנפחת כותרות וגוררת ד-לגיטימציה. מי שלא יוצא נגדו ומוסיפים לכתוב על הצעה מאנגליה הם וואלה, שזהבי כותב להם טורים ומכניס רייטינג.

amn אוהב/ת את זה.
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא חושב שזה כל כך אסון שחלק מהתקשורת/מהעם/מהפורום יטען שזהבי לא ראוי להיות קפטן. יש בזה טיעונים מאוד לגיטימים, שלא חייבים להסכים איתם, למה אנשים חושבים ככה. אני חושב שכל ה"צד" שתומך בזהבי, מאוד מתרגש מכל הסיפור הזה לשווא. יש הרבה מאוד עיתונאים בצד של זהבי, וגם אלה שלא, חושבים שהוא לא ראוי להיות קפטן, מה הביג דיל..? נראה לי כאילו דווקא שמנסים להפוך אותו לסוג של מסכן די בכח.

5. DRORIKO Member

אני מסכים איתך שזהבי היה צריך להגיב בנוסח יותר מתון, אבל יהיה הוגן להכניס למשוואה 2 פרמטרים:1.זהבי התראיין שניה אחרי המשחק כשהדם שלו עוד רותח. 2.העיתונאים חזרו על אותה שאלה קנטרנית OVER AND OVER במטרה להוציא אותו מהכלים.
    אני בטוח שאם עיתונאי היה מראיין את זהבי יום למחרת, באווירה עניינית ונינוחה ותוך כדי היה שואל אותו על ההבדל בין זהבי של הנבחרת לזהבי של הקבוצות הוא היה עונה בצורה אחרת.

amn אוהב/ת את זה.
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא נכנס לסיבות למה זהבי אמר את זה. הוא היה יכול באלגנטיות לסיים את הראיון, לציין שכבר ענה על זה, והוא בחר להשתמש בשפה ירודה שלא מתאימה. זהבי בא מחומם לראיון (למרות שענה מצויין בהתחלה, אבל לא הצליח להשתלט על העיתונאים, והוא יכול היה), המצלמה התמקדה עליו עם השריקה וראו איך הוא מניד בראשו לשלילה ומסנן מספר מילים (אין לי מושג מה)- אבל דברים שמצביעים על תסכול רב מאוד- אולי מהיכולת, אולי מהשריקות. בכל מקרה זהבי מספיק בוגר וחכם כדי להימנע מדברים כאלה לא משנה.

אני רק אומר, שיש לזהבי היסטוריה- של לכלוך על מגזרים שלמים, או התגרות בקהל יריב על הדשא, דברים שילכו איתו, ומה שקרה אתמול פשוט התווסף לרשימה של מי שטוען שהוא לא ראוי להיות קפטן.

oranfu ו-yakar אוהבים את זה.
  7. yakar Member

לקפטן הנבחרת אסור להתבטא בצורה כזאת. נקודה.
    אני לא מבין על מה הדיון בכלל.
    זה לא קשור לזהות הקפטן בכלל.

rivaldo ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. oranfu Member

היחס, מוגזם או לא, הוא בהתאם למעשים.

אף אחד לא חותך את זהבי. הוא מקבל ביקורת סופר לגיטימית ואפילו נזהרים בכבודו יחסית לדברים שהוא אומר מאז שנגמרה העונה האחרונה.

9. סמואל אטו Member

מה הוא אמר שבעייתי פה? אני עדיין מנסה להבין.
    פירקתי? עכברים? ללקק?

לא אומר שזו שפה גבוהה, אבל לא נאמר פה משהו יותר מדי בעייתי. אני אישית הייתי גאה במישהו שמוכן להגיד את מה שעובר עליו בצורה אמיתית בתנאי שהוא לא עובר את הגבול( מה שלא קרה).
    עדיף שהיה אומר על ״אפך וחמתך״ או ״יא בן טיבוגה״?

amn אוהב/ת את זה.
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

"פירקתי את הליגה"
    זה נכון עד לשנה החולפת, אבל זה לא משהו שקפטן צריך להגיד. קפטן של נבחרת, קפטן שמתיימר להנהיג שחקנים בנבחרת, לא יכול להשתמש בתיאור כזה כאשר חלק ניכר מאותה הליגה משתפים איתו פעולה בנבחרת, זאת אומרת שפירק את חבריו לנבחרת בעת ששיחקו מולו, זה זלזול מוחלט באותם שחקנים, איך שחקן ליגה, ששיחק מול זהבי, גם כאלה שיושבים בבית, יכולים להרגיש נוח או הזדהות עם קפטן כזה?

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

11. עידן444 Member

הכל בגדול די שטויות מלבד המשפט הזה.
    זה משהו שמתאים לילד ברחוב להגיד...
    והח׳ברה מהרחוב במשחק הבא יבואו לפרק אותו...

Sent from my iPhone using Tapatalk

amn אוהב/ת את זה.
  12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

חוץ מזה הוא גם אמר שהא לא מעל אף אחד בנבחרת.

amn אוהב/ת את זה.
  13. סמואל אטו Member

זו התקטננות, ברור שהוא לא אמר את זה כהתרסה לשיר צדק או דודו גורש.
    ואולי זה לא נעים לאוזן, אבל אני לא רואה מה בעייתי בזה. כן הוא משתמע מזה כאדם שחצן, אז מה? על משפט כזה אפשר לקבוע אם הוא קפטן או לא? נו באמת.

אני אישית מרגיש הזדהות עם בן אדם שאומר את מה שהוא מרגיש ואני מעדיף את זה על כל מיני פוליטיקאים בשקל.
    אני מאמין שבתוך הנבחרת יש מספיק שכן הזדהו כמו שיש כאלה שלא הזדהו, וזה היה אותו דבר גם אם אלברמן היה הקפטן ועונה בצורה היבשה שהוא אוהב לענות בה. חלק היו אוהבים וחלק היו מרגישים שהוא לא עומד מספיק על שלו.

amn אוהב/ת את זה.
  14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתם יכולים לחשוב על זה מה שנראה לכם. אין לי שום כוונה לגרום לכם לחשוב אחרת. אני רק אומר שתרצו או לא, זה לגיטימי לחלוטין לחשוב שעקב משפט כזה הוא לא ראוי להיות קפטן לשחקנים שכלשונו הוא פירק בליגה.
    ותבינו, זה לא רק משפט הזה או אחר, זה מצטרף לדברים נוספים שהפכו אותו להיות מי שהוא, התגרות בקהל יריב מיוזמתו, הכפשה של מגזר ערבי, זה עוד דבר ודבר שהפכו אותו ללא ראוי להיות קפטן. אתם יכולים לא להסכים עם זה, תבינו שזה לגיטימי לחלוטין ויש סיבות לחשוב אחרת.

אמר שהוא לא מעל אף אחד... אז אמר, הוא ניסה להיות ממלכתי בהתחלה וזה לא הצליח לו. הוא לא באמת מאמין לעצמו שהוא לא חש מעל כולם.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏11/10/16
    oranfu אוהב/ת את זה.
  15. סמואל אטו Member

אולי הוא גם לא מאמין לעצמו שהוא פירק את הליגה...
    אחלה.

amn אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.