דיון התקשורת לעונת 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

נתתי הזדמנות לתכנית הזאת, אבל החלטתי שהיא מיותרת כמנו שאר תכניות הברברת. קופמן כצפוי מגן על גיא לוזון,כשרק שבוע לפני זה הוא אמר על ג'ורדי בגועליות ש"אם לא אבא שלו הוא היה שוטף כלים". חבל שאף אחד שם לא שאל אותו במה גיא לוזון היה עובד אם לא דוד שלו. לצידו היה הפרשן המדופלם מוטי פשכצקי שבאמת לא צריך להרחיב עליו כי הוא איש כל כך מיותר.

2. DRORIKO Member

אגב @orimor2212 זה מתחבר נהדר לדיון שהיה לנו על הערבוב בין הכדורגל לתקשורת. צבא של "עיתונאים" דוחפים את החבר שלהם למשרת אימון במכבי חיפה ומגינים עליו גם אחרי שהוא נכשל. ובוא רק נזכיר שמי שמנהל את המועדון בעצמו מעורבב עם התקשורת. אל תתפלא אגב אם מאותה סיבה אלישע פתאום ינחת במועדון.

3. גלץ Member

אנשי תקשורת אנשים כל כך לקקנים ואינטרסנטים(כמובן שיש את היוצאי דופן שתענוג לשמוע אותם).

4. DRORIKO Member

העיקר שקופמן ירד על ברקוביץ' שהוא ערימה של אינטרסים. מי שמדבר, חבר של לוזון,חבר של שחר, חבר של איווניר, חבר של יובל נעים, חבר של איזי ובטח עוד כמה ששכחתי. העיקר הציעו פה בפורום לתת לו תכנית תחקירים, התחקיר הראשון שהייתי נותן לו זה על עצמו.

5. Drama2 הסמל מעל הכל

מי שהציע את זה, צריך ללכת לרופא משפחה לבדיקה כללית.
    מסכן התעלף חחח

6. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/1/size624x514/749261.Xxx

ורק דיברנו על התקשורת והנה, מי צלם הפאפארצי הדגול שהלך לתעד את קובי רפואה נפגש עם אנשי הפועל ת"א, ומתחבא בשיחים?
    התקשורת במיטבה הייתי אומר למרות שזה לאו דווקא ייחודי רק לישראל, כבר ראיתי דברים יותר גרועים. אפשר לחשוב על איזה סקופ יהיו חתומים כאן ורואים שהתמונה צולמה מהטלפון. מזכיר לי את שירי אלדג'ם רודפת אחרי מנדיונדו בשדה התעופה.

אורי קופר הוא מהפרשנים הבודדים שלא מלקקים אבל זה גם נוח להיות מאחורי מסך ומקלדת ולא להגיע איתם במגע.
    לא מאמין שאני אחזור שוב לצפות בחדשות הספורט המוזר הזה ביום שבת, ללא ספק אין טעם.

הנה כתבה ב-'וואלה ספורט' על מכבי חיפה, משוכנע שהיא תהיה טובה מהממוצע כאן, אבל הנושא הזה כבר נטחן, כנ"ל לגבי טביב שעושה צחוק מכל 'אנשי המקצוע' בבית"ר ירושלים, ולגבי קרויף הוא מקבל המון ריספקט. אין לי בעייה שהפועל תהיה על הגרזן, רק שיכתבו כבר משהו חדש שלא ידענו. אין לי זמן לעשות את זה נניח, שמישהו אבל יעלה כתבה על הסגל והאם הוא באמת טוב, על קבוצות גדולות שירדו ליגה ופתחו את העונה בלאומית חרא והתקשו לחזור, קצת מספרים ועוד ועוד.

7. DRORIKO Member

לשמוע את בנין מפרשן ליגה איטלקית מעלה לי זכרונות מהאבנים בכליות

8. danielone Member

זה שהפועל ת"א ירדו ליגה, גרם אמנם שערוץ הספורט הרוויחו קבוצה אטרקטיבית בליגה הלאומית. אבל זה גם גרם שיש פחות קבוצה אחת מעניינת בליגת העל, ואז נוצר מצב שהרבה פעמים המשחק המרכזי הוא לא משחק בין "חמשת הגדולות" ויוצא מצב לפעמים שגם אין משחק של קבוצה גדולה נגד דרג 2 אלא נגד קבוצת תחתית.

9. Telkiyski Member

יש סה"כ 6 משחקים בין שתי "גדולות" בליגה.
    הקטע הוא שבאר שבע מכבי וחיפה-ביתר נופל על אותו מחזור, וככה בעצם יש להם רק 5 משחקים מתוך 13 בסיבוב לשדר שהם בין שתי "גדולות".
    מה שכן, יש דרבי חיפה וסכנין ביתר אז זה יוצא להם 7.

עדיין יש להם 6 מחזורים לשדר כל מיני חיפה סכנין, אשדוד בש או ביתר מכבי פתח תקווה.

10. danielone Member

לפי מה שזכור בשנים הקודמות ב"הגרלות" שההתאחדות עשתה לא הייתה בכלל אופציה לשני משחקים כאלה באותו מחזור. וגם מאז שיש את המנהלת השנה זאת הפעם הראשונה שזה קורה, יותר מדי משחקים מרכזיים לא מעניינים.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

המשחק המרכזי במחזור הבא יהיה מכבי חיפה-סכנין ולא מכבי נתניה-הפועל חיפה? בחירה עלובה כמו קריירת האימון של לוזון.

yakov_y, robertocarlos.m, DRORIKO ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  12. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

מה יותר סקסי ממלחמת ההשרדות של גיא לוזון?

13. danielone Member

עד עכשיו הם שידרו את נתניה פעמיים או שלוש, את הפועל חיפה אני לא זוכר שהם שידרו.

אבל צריך לזכור שאת ההחלטה הזאת שנראית עכשיו הזויה הם קיבלו לפני יותר מחודש.

Nave אוהב/ת את זה.
  14. alexshw Member

או איתי מרדכי

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

15. Telkiyski Member

אגב מה שמצחיק עם לוזון, זה שעם כל התדמית שלו של "כדורגל שמח" וזה, הקבוצות שלו לא מסוגלות לתת גול.

מצב נושא:
הנושא נעול.